به قتل رسیدن کارمند پزشک قانونی آرژانتین که با جسد مارادونا سلفی گرفته بود

کارمند نگون‌بخت پزشکی قانونی در آرژانتین که با پیکر دیگو مارادونا اسطوره فوتبال جهان عکس سلفی گرفته بود و به علت این اقدام مورد انتقادات شدید قرار گرفت، کشته شد.

کارمند نگون‌بخت پزشکی قانونی که پس از انتشار عکس سلفی خود با پیکر مارادونا به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، امروز شنبه 28 نوامبر 2020 توسط هواداران اسطوره فوتبال جهان به قتل رسید.

دیگو مارادونا بازیکن سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین و باشگاه بارسلونا، چهارشنبه هفته گذشته در سن 60 سالگی به علت سکته قلبی درگذشت. این اتفاق جهان فوتبال و کشور آرژانتین را در بهت فرو برد.

مارادونا یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال و ستاره دهه هشتاد میلادی به‌ شمار می‌رفت و همواره شماری از بازیکنان و مربیان سرشناس، کارشناسان و نیز هواداران این رشته ورزشی، او را برترین بازیکن تمام ادوار فوتبال می‌دانند.
+23
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  فکر نمیکردم از بعضی مردم خودمون خر تر پیدا بشه
  15
  119
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه

  روحش شاد فدای سادگی خود و خریت طرفدارای احمق مارادونا شد
  4
  88
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  آدم نمی داند چه بنویسد.بگوید حقش بود؟بساط سلفی گرفتن داغ است و سلفی بگیران همه جا هستند.با مرگ دیگران هم بساط شوخی براه می اندازند.شایدبرای لایک خوردن در پلتفرمی مانندِ اینستاگرام یا تلگرام و توئیتراینکار را میکنند.اصلا عده ای هستند که گوشی از دستشان نمی افتد.هرچه هست،کار درستی نیست.باری،فوتبال و حواشیِ آن،درآن منطقه از دنیا،با کودتاهای فراوان و ژنرالهایِ متعدد و مستبدی که پس از کودتاها سرکارمی آیند، کم قربانی نگرفته است.
  24
  25
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  مثالِ بارزش،«آندرس اسکوبار»بازیکن تیم ملی کلمبیا در جام جهانی 1994 بود که به اشتباه دروازهُ خودی را باز کرد و بمدت کوتاهی بعد از آن با دوازده گلوله به قتل رسید،همانسالی که «کارلوس والدراما»که به «ال پیپه»(بمعنای بچه) و پاسهای دقیقش با پا و موهای بلند و بلوندش معروف است،درونِ دروازهُ تیم کلمبیا بود.
  22
  16
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  خود کرده را تدبیر نیست.
  9
  13
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  برای همینه میگم انسانهای عصر پارینه سنگی یا عصر حجر از انسانهای امروز خیلی باشعورتر بودن. چه سلفی گرفتن با مرده و چه کشتن طرف به خاطر تعصب.
  9
  21
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  خریت نه تنها علف خوردن است. این فوتبالیست بازیکن خوبی بوده بله ولی وقتی از او پیغمبر بسازند این دیگر دوست داشتن ورزش نیست بلکه نوعی حماقت است کشتن این مرذ بیگناه هیچ توجیهی ندارد جز خوی جنایت در قاتلان کثیف که برای ارضای خوی جنایت منتظر بهانه هستند.
  6
  38
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  payamak1 - منچستر، انگلستان
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. کاملا‌درسته
  3
  11
  یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران. منم فکرشو نمی کردم از نژادپرست هم احمق تر و کودن تر داشته باشیم .فقط بخاطر اسطوره بودن اونهم در فوتبال و ورزش؟!!!!
  3
  4
  یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. این جنایت را هرگز نمیتوان توجیه کرد ، اما نباید فراموش کرد که مارادونا فقط به عنوان قهرمان فوتبال در کشورش نبود ، بلکه قهرمان جنگ و قهرمان ملی هم بود ، بعد از شکست خفت بار نیروی دریایی آرژانتین از انگلستان بخاطر جزایر فالکلند ، غرور مردم این کشور پهناور بسیار جریحه دار شد ، در مواردی اسرای آرژانتینی را نیمه لخت در عرشه سر د ساعت ها در بند نگه داشتند ، و بسیاری از سربازان آسیب های جدی در بخش های حساس مثل الت تناسلی از سرما زده گی دیدند ، و این سبک تحقیر بسیار دردناک بود ، آمریکا و کل اروپا به آرژانتین پشت کردند و از بریتانیا جانبداری کردند ، در چنین فضایی بود که مارادونا با کمک دستان خدا انگلستان را شکست داد و به نوعی قهرمان جنگ شد ، ، یکی از علت های که تمامی رفتار ناپسند مارادونا را مردم با ملایمت میبخشیدند ، همین نکات تاریخی بود ،
  1
  11
  یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  abadannl - روتردام، هلند
  این که سلفی نیست. عکاس هم باید پیدا کنن.
  0
  10
  یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. باز رفتی‌ سر منبر مولا لغتی؟ که به نوشتن همه ایراد می‌‌گیرد. اول.پلتفرمی نیست. پلات فرم است. تازه این‌ها .به قول شما پلتفرمی نیست. به اینها می‌‌گویند. social media .پلات فرم چیز دیگر است. یک زیربرنامه مشترک. برنامه ریزی است. مثلا می‌‌گویند. amazon.netflix .پی پال همه پلات فرم مشترک دارند. Node.js .خواستی‌ دوباره با کلمه قلمبه سلمبه.نشان دهی‌.خیلی‌ سرت می‌‌شود؟ بعد هم ما یک شیخ علی‌ شیره کش داریم. خودش . شب و روز،به قول شما. در این پلتفرمی ..شب و روز با سخن گهربار ارشاد.ولی‌ هر کسی‌ دیگر در آن. شلاق می‌‌خورد. دست آخر .برای این فوتبالیست‌ها اشگ تمساح نریز.خیلی‌ اشگ در آمده. به اندازه کافی‌ در ماه ابان داشتیم. زن.بچه.کودک. دست اخر هم این پلتفرمی به قول شما. به ما نشان داد. که برای حکومت .مذهبی .فاشیستی. فقط لباس نظامی و درجه کافی‌ نیست. عبا و عمامه .هم لازم است
  1
  5
  دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان
  [::abadannl - روتردام، هلند::]. پیدا کنند که چه بلایی سرش بیارند؟؟؟
  0
  1
  دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  abadannl - روتردام، هلند
  البته که من با کشتن اون دکتر صد در صد مخالفم ولی در این که عکس گرفتن با یک فرد فوت شده به این شکل اشتباه هست شکی نیست و هم عکاس و هم پزشکی که توی عکسه باید مجازات متناسب میشدن. برای اون دکتره دیگه متاسفانه دیر شده. [::shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان::].
  1
  1
  دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.