مشتری رستوران آمریکایی برای یک لیوان آبجو ۳ هزار دلار انعام داد

مشتری یک رستوران در شهر کلیولند در آمریکا روز یکشنبه گذشته در آستانه تعطیلی موقت این رستوران به علت شیوع ویروس کرونا، برای یک لیوان آبجو سه هزار دلار انعام داد.

رستوران «نایت تاون» (Nighttown) در کلیولند از روز دوشنبه به طور داوطلبانه تعطیل شده است. مدیر این رستوران اقدام مشتری سخاوتمند را که برای یک لیوان آبجوی هفت دلاری، سه هزار دلار انعام داد «باورنکردنی» توصیف کرد. او در صفحه فیسبوک رستورانش نوشت که هویت این مشتری را فاش نمی کند زیرا او احتمالا تمایلی به افشای نامش ندارد.

مدیر رستوران «نایت تاون» افزوده است که این مشتری از او خواسته تا رقم انعام بین او و چهار نفر از گارسون هایی که مشغول کار بودند تقسیم شود. او گفته است که سخاوتمندی این مشتری نشان‌دهنده شخصیت افرادی است که طی سال‌های گذشته به رستوران او رفت و آمد داشته‌اند.

به گفته مدیر این رستوران تعدادی از کارکنان از اقدام سخاوتمندانه این مشتری به گریه افتادند. صاحبان رستوران‌ها، میکده‌ها و کافه‌ها در بیشتر کشورها یکی از قربانیان اصلی همه گیری ویروس کرونا از نظر اقتصادی هستند.

تا کنون بیش از شش هزار نفر در ایالت اوهایو که شهر کلیولند در آن واقع شده است بر اثر ابتلا به بیماری همه گیر «کووید ۱۹» جان خود را از دست داده اند. این در حالی است که بیش از ۳۶۳ هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا نیز در این ایالت شناسایی شده است.
+14
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  boysboys - مونیخ، آلمان
  ... خول بوده.که چی مثلا؟
  11
  2
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.