۱۸ ماه به دنبال سرنخی از محمد / هر دو پای او پلاتین داشت + ویدیو

رکنا: دخترک معصومی چشم به راه پدری است که 18 ماه از گرمای پر مهر دستان او محروم است. 18 ماه به جای آغوش پدر میهمان نگاه چشم انتظار پدر بزرگ است، 18 ماه تنها پناه او آغوش مادری است که خود چشم به راه جگرگوشه اش است.به گزارش خبرنگار عاطفه های گمشده رکنا، شب 21 ماه رمضان بود، صدای اذان مغرب به گوش می رسید، مادر و عروس خانه در حال آماده کردن افطار بودند، دختر بچه 5 ساله ای در آغوش پدربزرگ بازی می کرد. صدای زنگ خانه به گوش رسید، "محمد" لنگان لنگان به سمت در می رود و بعد از چند دقیقه  بازمی گردد، پیراهن مشکی خود را می پوشد و دوباره لنگان لنگان خود را به سمت در خانه می رساند و صدای موتورسیکلت شنیده می شود.

"محمد جعفرزاده اصل"  متولد 10 خرداد 1371 در شهر ورامین است. او به همراه همسر و یگانه دخترش در خانه پدری  زندگی می کرد. "محمد"  که به علت تصادف در هر 2 پای او پلاتین کار شده بود ، بیشتر از چند قدم نمی توانست پیاده روی کند. 5 خرداد 1398 مصادف با شب 21 ماه رمضان ساعت نزدیک های 8 شب با موتور سیکلت یکی از دوستانش که جلوی در خانه به دنبال او آمده بود، با پیراهن مشکی که به تن داشت از خانه خارج شد. بعد از یک ساعت مادر به علت آسیبی که پاهای او دیده بود، دلنگران با تلفن همراه او تماس گرفت ولی تماس او بی پاسخ ماند.

بعد از ساعت 9 شب گوشی همراه او برای همیشه از دسترس خارج شد. در نهایت خانواده "محمد "سراغ او را از دوستی که همراهش بود گرفتند، او گفت: "محمد را سر کاظم آباد در ورامین از موتور پیاده کردم و خودم برگشتم و دیگر از او خبری ندارم."
گزارش گم شدن محمد به پلیس
پدر "محمد "در ادامه توضیح داد: از دوستان و اقوام سراغش را گرفتم ولی کسی از او خبر نداشت. فردای آن روز به ناچار به بیمارستان ها سر زدیم ولی هیچ نشانی از او نبود. 21 ماه رمضان در کلانتری اعلام مفقودی کردم و یک روز بعد پرونده را به آگاهی انتقال دادم.

در آن جا از دوستی که آخرین بار همراه او بود و دیگر دوستانش بازجویی شد و بعد از پیگیری های لازم در خصوص این پرونده و تحقیق از مظنونین ، 4 ماه بعد قرار منع تعقیب صادر شد.
محمد در زندان و پزشکی قانونی نبود
بعد از گم شدن"محمد" به پزشک قانونی ها هم سر زدیم، حتی از طرف پلیس از زندان ها هم استعلام گرفته شد ولی تا به این لحظه خبری از او نیست.

پدر "محمد" بعد از گفتن این ها بغضش می ترکد و سکوت می کند، مادر "محمد" با آه 18 ماهه در گلو به نوه 7 ساله اش نگاه می کند، دختر معصومی که وقتی حرف از پدرمی شود سرش را به پایین می اندازد و تلخی سکوتش بار غم پدر مادر را فزونی می دهد.

کسانی که از سرنوشت "محمد جعفرزاده اصل" اطلاعی دارند با شماره 84215789-021 تماس بگیرند تا بار غم بی خبری این خانواه کاهش یابد.
+5
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.