صحنه ای شگرف در طبیعت : شیر دادن روباه ماده به توله خرس های کوالا پس از آتش سوزی

صحنه ای شگرف در طبیعت : شیر دادن روباه ماده به توله خرس های کوالا پس از آتش سوزی های گسترده استرالیا
+279
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  کاش انسانها هم همینقدر باهم مهربان بودن.
  1
  120
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  دستگاهی هست به اسم ابرساز مصنوعی در یوتیوب هم کلیپش هست اینها میتوانند با این دستگاه در روزهای گرم که احتمال آتشسوزی میره ابر بارانی کنند اگر چه میتونه هزینه داشته باشه اما بیشتر از صدها میلیون دلار خسارتی که به طبیعت و اموال مردم میزنه نیست تا این حیوانات بیچاره بخاطر حماقت انسانها ازبین نروند
  5
  49
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
  ۴۷
  شنبلیله - اسلو، نروژ

  دیگر به واژه روباه مکار اعتقادی ندارم
  3
  78
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  [::پرنده آبی - شیراز، ایران::]. ای کاش این چنین اتفاقی رخ میداد و همه به فکر دیگری میبود و در نتیجه نه جنگی بود نه آدم کشی ..
  1
  47
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  کدوم انسان به اندازه یک صدم این روباه زیبا شرف داره؟ گربه ها در اوج گشنگی سر غذا دعوا میکنن اما در اوج گشنگی در حد مرگ به بچه گربه غریبه بیاد غذا رو از دهنشون بقاپه هیچ عکس العملی نشون نمیدن. وقتی یک گربه حامله یا گربه مربض میاد سر غذا حتی اگه گشنه باشن کنار میکشن و با فاصله روشونو میکنن اونور که حیوون راحت بخور. گربه ای که شیر کافی برای بچه های خودش نداره و ضعیف شده وقتی یک بچه گربه بی مادر جدید میارن میپذیره. گربه ای که بچش بزرگ میشه از خودش میرونه میگه برو سذ زمدگیت اگه بچه نره خودش میره اون اطراف اواره میشه. بهش غذا میدی مکس میکنه و اطراف رو نگاه میکنه شاید بچش گشنه باشه بیاد سراغ غذا. گربه ای که چندتا بچه داره یکیش زیادی غذا بخوره میزنه تو سرش که بسه برو بزار بقیه بخورن. اونوقت عده ای نویسنده و شاعر احمق خونه نشین میان میگن گربه بی حیا و بی چشم و رو. روباه مکار. ووو. آخه نویسنده های انگل شما هنوز تو دسشویی نگاه نکردید ببینید پی پی تون چنتا کرم آسکاریس داره بعد به حیوونا انگ میزنید.
  19
  12
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  فاطی منفی نداده٬ پس از نظر شرعی مشکلی نیست!
  2
  33
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  ۶۰
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  ای کاش تمام عمامه ها را از فضولات حیوانات انباشته می کردند تا وقتی که بر سر اشغالها قرار می گیرد فرم بهتری داشته باشد. چون با حوادث تاریخی مثل نازیسم بخصوص جنایات در دین عرعری. بشر اشرف مخلوقات فقط یک جوک است.
  2
  33
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  این فیکه،توله کوآلا نیست،توله روباهه. فیلمش کاملش توی گوگل هست،ملتی که گوگل انگلیسی بلد نیست حقشه فریب بخوره
  10
  11
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  [::شنبلیله - اسلو، نروژ::]. لطفا حساب آخوند ها را جدا کنید(گرچه ساندیسی هستی)
  2
  5
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Chokam - ری، ایران::]. دوست عزیز از شهرری انگلیس(!). حق با شماست.این ویدیو ده سال پیش در کانادا ضبط شده است،ضمن اینکه کوالاها دم بلند وپشمالو ندارند واین توله ها،توله روباه هستند.قطع به یقین،سواد انگلیسی شما نه تنها از من،بلکه از بسیاری بهتر است.شب خوش.
  12
  4
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۳۷
  ناباور - تهران، ایران
  بله توله ی روباه است،. بچه روباه تا کوچک است خاکستری ست و کم کم رو به زردی و طلایی می رود . در یوتیوپ میتوانید به این آدرس ببینید:Mom fox nursing pups.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. انگلیسی نه، گفتم گوگل انگلیسی. گوگل انگلیسی توی موارد بحث برانگیز سخته. درک مطلب انگلیسی میخواد باضافه سواد.انگلیسی بتنهایی کافی نیست،وگرنه آیلتس هم داشته باشی باز فریب میخوری از خبر فیک.این فقط یه نمونه بود که خیلی ها فریب خوردند،وگرنه کل اخبار تاریخ، سیاست و حتی علم همه جا امروزه پر از فیکه
  3
  1
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. چندان مهم نیست. چون نمونه هاش زیاده که حیوانات به بچه های غیر همنوع خودشون شیر دادن. حتی در خیلی از فرهنگها معروفه که یک گرگ یه نوزاد انسان رو شیر داده و بزرگ کرده. دیگه از گرگ قاطی تر که نداریم.
  5
  8
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۳
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  حیوان ماده برای بچه ها دارای احساس وعاطفه است که می بینید . اما انسان ماده در لباس مادر بچه 4 ساله خود را سلاخی میکند.حیوان ماده چنین احساس شگرفی دارد اما انسان ماده برای لذت چند روزه خود تمام اندوخته های بچه ها به مرد افغانی میدهد تا انرا به کانادا ببرد و دلیل این انسان نمای ماده هم این است که من باید برای بقیه عمرم لذت ببرم و بچه ها را بامان شیطان رها میکند . این است تفاوت حیوان و انسان . لطفا بعد از این جای نام ها را عوض کنید
  0
  6
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  زیاد احساساتی نشین حالا،حیوونات از اینکارها میکنند و دلیلش اصلا مهربانی و رحم و اینها نیست اینها تعریفات و احساسات انسانیه و تو دنیای حیوانات بیمعنی هست.همین روباه خوشگل (و بقیه حیوونات) گشنش بشه ممکنه بچه خودش هم بخوره.و موقع شکار زنده زنده حیوون طعمشون رو میخورند با نهایت خشونت و بیرحمی،چون اصلا این عبارات برای اونها مفهومی نداره.
  1
  5
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اتفاقا خیلی مهمه، فیک رو از غیر فیک تشخیص دادن، تو که بچه روباه بهت رنگ کردن جای خرس، از همین بگیر برو بالا، تمام فیک هستین، و اگه کسی هم مثل امثال من پیدا بشه برنمیتابین.
  0
  1
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. من مدیام مشکل داره و فیلمهای داخل سایت رو مرورگرم نشون نمیده. ندیدم. اما برام باور پذیره.
  3
  0
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. منم اصلا فیلمها رو باز نمیکنم،مگراینکه خنده دار باشه،وگرنه همون تیتر.بیشترگوگل انگلیسی ،انگلیسی منم خوب نیست فقط کمی درک مطلب انگلیسی بلدم
  2
  0
  شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  گرگی مه مرا شیر دهد میش من است را اصطلاحا به اینجا میگن!
  0
  0
  یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
  نظر شما چیست؟