پیام خامنه ای به مردم ایستاده در صف مرغ و پیام شجاعانه ستار بهشتی دوم به او

+51
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  یویوماما - خاش، ایران

  از اول جمهوری اسلامی هر تصمیمی که این احمق گرفت اشتباه مرگبار برای ایران بود. 444 روز گروگانگیری.اعدام های خلخالی. ادامه جنگ برای 8 سال در زمان رییس جمهوری این احمق.اگر جنگ 20 سال هم طول بکشد ما ایستاده ایم سال هشتم به . خوردن افتادن.اعدام هزاران جوان زندانی بدون وکیل ودادگاه در دهه 60.پولهای مردم ایران را به عبس به غزه وسوریه و لبنان و عراق دادن در حالی که فلسطینیها از ایرانی ها نفرت دادند ولی به پول باد اورده ایران نه نمیگویند .و فرصت 8 ساله اوباما را از دست دادن برای مذاکره و همین احمق در سال 8 راضی به مذاکره شد مثل جنگ عراق.و شلیک به هواپیمای مسافر بری و تکذیبش برای چند روز. این احمق چه کار خوبی برای ایران انجام داد؟ و همچنین استخدام صدها هزار پاسدار بیسواد تا دندان مسلح از در و دهات ایران برای ارعاب مردم .و همچنین این احمق باعث فرار بسیاری از بهترین مغزهای کشور شد.
  1
  30
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  یویوماما - خاش، ایران
  ناگفته نماند مقبره دو میلیارد دلاری دیکتاتور اول که مردم نفرت دارند که حتی اسمش را بیاورند به جای ساختن ده ها بیمارستان یا امثال ان.
  1
  13
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا
  تقصیر آخوندا چی که مردم به آنها رأی دادن مگر مردم ایران تازه مسلمانند که گول خوردند مگر نمی دانستند که آخوند خشکه مقدس چه افکاری دارند وتابع چه دین مهلک وزن ستیز واحکام قرون وسطائی هستند این خوده مردمن که این راه را انتخاب کردن وپایش باید بایستند وبقیه استدلالها حرف مفته.
  0
  12
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه
  [::ادوینو - گوالف، کانادا::]. کاکو حقیقت رو گفتی ما مقصریم
  0
  1
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.