«پیامبر سنگین وزن بوده انگار»

+9
رأی دهید
-60

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تمام اراجیف این ادم عقب افتاده را جمع بزنید ارزش دو خط حرف ارزنده از برتراندراسل را ندارد
  1
  104
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  این داره مسخره میکنه؟ مگه میشه تو ایران کسی بگه پیامبر اسلام اینقدر چاق بوده که از لحاظ وزنی با ده نفر برابری میکرده؟ اونوقت چطوری راه میرفته و از عهده کارای شخصی اش بر می آمده؟
  0
  70
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بسکه عین خرس میخورده.
  4
  77
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  تا اینکه فیروزآبادی را آوردند و به محض اینکه پا روی ترازو گذاشت از اونور رسول پرت شد تو معراج!
  4
  95
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اینها یک روز علی را سنگین میکنن روز دیگر حسین را و روزه دیگر امام زمان خیلیشان را و اخر و عاقبت بر میگردن سر جای اول و محمد را از همه خودیها و غیره خودیها سنگین ترش میکنن ! چون این کلک و دوزه بازی را محمد درست کرد بخاطر همین است اگر هیچی در انبانشان نماند بر میگردن سرجای اولشان و اسم محمد را به جلو میکشن !
  1
  37
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
  ۴۹
  یویوماما - خاش، ایران

  خود پیغمبر هم به حرفهای خودش اعتقاد نداشت حتی فکر نکنم به الله هم اعتقاد داشت.مگه میشه ادمی به زرنگی پیغمبر به اراجیف ساختگی خودش که فقط برای بدست گرفتن قدرت و ثروت برای امت بی سوادش می گفت باور داشته باشد خودش سواد را از شوگر مامی خدیجه یاد گرفته بود.و غار حرا و اقره اقره همش حقه بود و لا الا اعتقادش بود و یک الله هم بهش اضافه کرد برای خر کردن امت و هر کس نه میگفت گردن میزد که تا امروز ادامه دارد و به بیش از یک میلیارد فالوور دارد.اینو میگن بهترین رهبر کلت تاریخ نه اون دیوانه های دیگر مانند دیوید کرش یا ون گارد که الان در زندان است یا همین بابائی که ادعای امام زمانی کرد سال قبل که الان در ترکیه است.ترامپ هم سعی کرد.ولی هیچکی به زرنگی پیغمبر نبود و نیست.
  3
  34
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
  ۳۶
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  ترازوی الله انگار خراب بوده. تازه با همین ترازو میخواد روز قیامت سبک سنگین کنه. وای به حال ملت.
  1
  41
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  ای که بر پدر هر چی خره لعنت!
  1
  49
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. نگو عزیز. اینقدر کفر نگو. به مغز متفکر جهان اسلام آذری بر می‌‌خورد. در همین هفته گذشته مدعی بود. که رسول. بسیار لاغر. و صورت باریک و بسیار بسیار خوش تیپ بود.می‌ گفت. یک عکس از او وجود دارد. اینجوری از سر بریدن اموزگار یک اموزگار در پاریس دفاع می‌‌کرد.حقشان بود. چون رسول را زشت کشیدند. خپل و ریشو.هر چی‌ می‌‌گیم .آذری کاریکاتور است.اگر قرار است.مثل جرج کلونی بکشند. که دیگر برای روزنامه کاریکاتور نیست،بلکه پلی بوی. درک نمی‌‌کند.تازه نمی‌‌گوید. از کجا می‌‌داند؟ در حرم تشریف و حوله تمیز قسمت می‌‌کرد.؟ اون خودش که در یک سوره .هر چی‌ نقاشی و نقاش بود .حرام کرد.حالا این آذری عکس رسول خوشتیپ را از کجا آورد.نمی‌ دانم. دوربین پولارید که اون زمان نبود.بگیم.یکی‌ یواشکی عکس گرفت
  3
  31
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ
  الان خوده پیامبر اینارو ببینه میگه " کی ؟ من ؟ یکی نیست به این چاقاله جنزاده بگه آخه الان بزرگترین اسکله های دنیا هم همچین ترازویی ندارن وای به حال اون موقع که اصلاٌ ترازو اختراع نشده بود وای به حال باسکول .
  0
  17
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان
  این دیوانه سبک مغز اراجیف گو تازی پرست هنوز زنده است?
  1
  17
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  بعد گذشت بیش از 1400 سال هنوز میخی که محمد کوبیده به نام اسلام آنچنان فرو رفته که تا زمانیکه انسان زتده میباشد در هر پریودی زمانی به شکلی جدید خودنمایی مینماید تقریبا همانند ویروز کرونا .
  0
  19
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  قابل توجه اون احمقهائی که رأی های منفی داده اند: آیا اصلا چنین چیزی با عقل سلیم و منطق آدمهای نرمال جور میاد که وزن پیغمبر به تنهائی از وزن تمام موجودات خلقت بیشتر باشه؟ کجاست چنین ترازوی عظیمی که در یک کفه آن تمام موجودات عالم جا بگیرند؟ پیدا کنید وزن خود ترازو و پرتقال فروش را! بابا قبل از منفی دادن یه خورده اون لامصب رو (البته اگه دارین) بکار بندازین! آخه حماقت تا چه حد؟
  0
  24
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. احتمالاً آذرمیانه تمثال رسول را از طریق وحی دانلود کرده. جبرئیل (ع) وحی را گاهی نازل و گاهی انزال میکند تا بر علوم صحابه بیفزاید!
  0
  11
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اول که به دنیا امد وزنش ده کیلو بود. وقتی او را ختنه کردن شد سه کیلو
  0
  16
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
  ۴۰
  araghesagi - لندن، انگلستان
  احتمالا ترازوش چینی بوده
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
  ۴۶
  -xAdolf - اخن، آلمان
  حق داره والله وقتی کسی تمام عمرکارش خوردن و زیر شکمش باشه از ۹ ساله بگیر الهی به امید تو تا ۴۰ ، ۵۰ ساله ، می خوای چاق وخیک نشه. الان بطور مثال می گن طرف سنگینترین کاری که می کنه بلند کردنه قاشقه ، در اون زمان که عربا قاشقم نداشتن که این بابا بلندکنه.
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
  نظر شما چیست؟