کمرنگ شدن ریاست جمهوری ترامپ در مراسم عفو بوقلمون شکر گزاری

خبر فوری نوشت: ترامپ در آخرین مراسم عفو بوقلمون در باغ رز کاخ سفید با ملانیا شرکت کرده و از همسرش به عنوان خانم ترامپ {نه فرست لیدی} یاد کرد. وی در این مراسم بدون عرض تسلیت به خانواده قربانیان کرونا از تیم سازنده واکسن و کادر درمان تشکر کرد. دیوید اسمیت خبرنگار گاردین نوشت به وضوح مشخص است که دیگر ریاست جمهوری وی کم فروغ‌تر از سابق شده و غزل خداحافظی را خوانده است.
+15
رأی دهید
-50

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران
  اینم یه تسلیت برای اونی که فکر میکنه خودش مال ناف تهرونه و بقیه دهاتی. ببین سرورت هم رفت خودت که دیگه چیزی نیستی(amirgheryou - تهران، ایران.
  23
  23
  ‌چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
  ۳۲
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  کارش نیمه تموم موند. اومد همه اجناس رو توی ایران چندین برابر کرد و رفت. باید میموند تا همه چیزو یه سره کنه. حالا بایدن بیاد آیا پراید و پارس میشن 20 میلیون و 40 میلوین ؟؟؟
  10
  30
  ‌چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان
  هرچه زودتر گورش رو گم کنه بره دنیا رو بهم ریخت با عقاید خودخواهانه اش
  16
  20
  ‌چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::پرنده آبی - شیراز، ایران::]. ایراد کار ما اینه که منتظر نشستیم این بره یا اون بیاد که اوضاع بهتر بشه. نمیدونم وقتی اروپا و آمریکا به رفاه و پیشرفت میرسیدند مردمشان منتظر رئیس کدام کشور خارجی نشسته بودند!
  2
  27
  ‌چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  ۴۳
  نوای وطن - لندن، انگلستان
  [::انا بیطرف - فسا، ایران::]. این افراد مهاجران تورک از شهرهای تورک نشین ایران به تهران هستن که چون تعداد مهاجرهای تورک به تهران زیاد هست،بعضیهاشون ادعا میکنه تهرونین و تهرون مال اوناست.دیگه هرکس میدونه تهرونی اصیل هرگز تورک نبودند و نیستند.هیچ مشکلی با هیچ شهر و قومی ندارم ولی واقعیت ها رو‌نمیشه تحریف کرد. مثل هندیهای لندن یا بقیه مهاجرها که میان یه شهری و بعد ادعای مالکیت میکنن.البته این حرفها برای بچه های عزیز شهرستان ممکنه قابل باور باشه و الی هرکی بچه تهرون واقعی باشه میدونه چی به چیه. مسلم پایتخت و شهر اصلی کشور لخاطر امکانات بیشتر از نقاط مختلف مهاجرت میکنن و بعد از یکی دو نسل دیگه میگن ما مال اینجاییم.بله بچه تهرون هستی ولی تهرونی نیستی.
  8
  15
  ‌چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
  ۳۷
  babak.ae - تهران، ایران
  [::انا بیطرف - فسا، ایران::]. خیلی خوبه که تو خوشحالی سرورت (بایدن) اومده و مرغ ارزون میشه :)
  10
  16
  ‌چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
  ۵۵
  ادوینو - گوالف، کانادا
  دانلد ترامپ هر کی که هست و بود در ریاست جمهوری، خدمتهایی کرد که ار خیلی سالها که امریکا رئیس جمهورهای مختلفی داشت متمایز است نظر به ایجاد و تفاهم در خاورمیانه وانزوای هر چه بیشتر رژیم تمام خواه ومستبد ایران دراتحاد کشور های عرب واسرائیل که وجه مشترکی در قبال تحرکات ضد بشری آخوندیسم چه در داخل و چه در بیرون از مرزها دارند را ایفا کرد، کارنامه ایشان با تمام فراز ونشیب کارنامه یک آدم مقتدر وآزادی خواه است دیگر رئیس جمهوری امریکا خائن به نوع بشر مخصوصا در قبال ایران بوده اند با مماشات با رژیم ضحاک صفت ایران.
  4
  12
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  این از اول هم کم رنگ بود و هیچ فرقی با مموتی نداره. فقط زودتر گورشو گم کنه بره. فرشته نجات خیالی یه مشت ایرانی بود.
  7
  9
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::ادوینو - گوالف، کانادا::]. گرامی. زمانیکه اتحاد جماهیر شوروی و فرانسه ؛ عراق به رهبری صدام تکریتی را به مدرنترین سلاح ها تجهیز کردند . شاه فقید خردمندانه زنگ خطر را احساس کرد و مقابله به مثل کرد . هرچند که اون هندی زاده با یاری یزدی بسیاری از قرار دادها را فسخ کرد .و دیدیم که بعثی ها با دختران ایرانزمین چه ها کردند . و دختران خرمشهری را به مانند نخل ( نیم تنه در خاک و پای عریان در هوا در بلوار کاشتند . حالا سوال اینجاست زمانی که رژیم کنونی منقرض بشه . این کشور های استبدادی منطقه و تازیان با بقایای ایران چه خواهند کرد . اما امثال شما بشکن میزنید که آخ جون ترامپ هزاران میلیارد دلار اسلحه فروخته
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  تهرونی اصیل!!! تهرون که تا دیروز استر آباد گفته می‌شد که کاروانسرائی بود برای استراحت مسافرین و طویله برای اسب و شترهایشان. اقربای شما در کدام قسمت از مجتمع فعالیت داشتند؟؟ تاریخ تهران را اول بخوانید بعد نظر بدین.
  0
  3
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::نوای وطن - لندن، انگلستان::]. شهر ری سابقه ای بلند در تاریخ ایران دارد ولی تهران شهری تازه در تاریخ است ، تهران نبوده چه برسه به تهرانی اصل ، شما هم از ریش سفیدهای فامیلتون تحقیق بکنید و متوجه خواهید شد .تمام اقوام ایرانی محترم و عزیز هستند . هر چقدر هم براتون اوفت داشته باشه ریشه شما هم یکی از این اقوام است.
  0
  3
  جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  نظر شما چیست؟