ادامه تغییر و جابجایی فرماندهان سپاه در تهران؛‌ فرمانده سپاه پایتخت تغییر کرد

حسن حسن‌زاده، فرمانده  پیشین سپاه استان تهران به عنوان فرمانده سپاه شهر تهران منصوب شده استرادیو فردا :فرمانده سپاه پاسداران حسن حسن‌زاده، فرمانده پیشین سپاه استان تهران را به عنوان فرمانده سپاه شهر تهران منصوب کرد.

به گزارش وب‌سایت سپاه نیوز، مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سپاه تهران روز یک‌شنبه ۲ آذر برگزار شده است.

از تیرماه سال ۹۶ تاکنون مسئولیت سپاه شهر تهران بر عهده محمدرضا یزدی بود.

سپاه محمد رسول‌الله مسئولیت فعالیت و هماهنگی نیروهای بسیج و سپاه در شهر تهران را بر عهده دارد. این نیرو در پی تغییر ساختار سپاه و تشکیل سپاه‌های استانی در سال ۱۳۸۷ تشکیل شد.

آقای حسن‌زاده از مهرماه سال ۹۷ فرمانده سپاه «سید‌الشهدا» شده بود که مسئولیت فعالیت و هماهنگی در استان تهران را بر عهده دارد. هنوز خبری درباره فرمانده جدید سپاه «سیدالشهدا» منتشر نشده است.

علاوه این،‌ در تهران «قرارگاه ثارالله» نیز زیر نظر فرمانده سپاه پاسداران مشغول به فعالیت است. این قرارگاه که به صورت مستقل از دو سپاه «محمد رسول‌الله» و «سیدالشهدا» فعالیت می‌کند، مسئول تامین امنیت تهران است.

فرمانده سپاه تیرماه امسال نیز اقدام به تغییر فرمانده قرارگاه ثارالله کرد و حسین نجات به جای محمد کوثری مسئولیت این قرارگاه را بر عهده گرفت.

بر این اساس از تیرماه امسال تاکنون فرماندهان سه نهاد ارشد امنیتی سپاه پاسداران در استان تهران تغییر کرده‌ یا جابجا شده‌اند.
+4
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اگر سپاه پاسداران مسئول امنیت و غیره شهرها و کشور است, پس ان نیروهای دیگر که در داخل کشور حضور دارند چه کاره هستند؟
  2
  21
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون نروژ - اسلو، نروژ
  هیچ خبری نیست . اینا تا دیدن ترامپ دوتا فرمانده ی نظامیشو جابجا کرد گفتن ما هم کم نیاریم . یه الاغو برداشتن یه الاغتر از اونو گذاشتن سره جاش . اونا ناو غول پیکر میارن تو خلیج فارس اینا هم سریع میرن یه کشتی متروکه رو خدات تومن میخرن و میدن حسن نقاش رنگش میکنه و میگن اینم ناوه ما . خاک توسرتون که هنوز بچه این .
  0
  1
  دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.