مصاحبه۲۰ سال پیش دونالد ترامپ که به نظر میرسد آینده را پیش بینی می کند

+122
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  تو لنگه نداری مرد.در برابر تو اونا فقط یه پیر خرفت خابالو رو داشتن که با هزار جراحی پوست و مو و داروی نیروزا و بی سیم و با سیم از دور کنترلش می کردن تا امریکا رو زمین بزنن.اونها ینی چین و روسیه و اروپای بی عرضه
  70
  120
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
  ۳۲
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  یارو کلا مادرزاد راونیه.. ازش خوشم میاد. هههه خیلی باهال بود و واقعا حق گفت.
  76
  40
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
  ۳۶
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  25% از پول فروش نفت کویت رو نقد میگرفتن ناراضی هم هست. احتمالا الان بیشتر از این در صد دارن میگیرن. اون پولی که بهشون میدن هم قسمت زیادیش رو باز با قرارداد های امنیتی و فروش سلاح ازشون میگیرن. به قول اون تحلیل گر عرب از ایران یه شیر پلاستیکی درست کردن که عربها رو بترسونن و تا میتونن بدوشن شون. بی خود نیست وقتی حرف از حقوق بشر و آزادی و حقوق زن میشه در مورد کشور های عربی سکوت میکنند. البته دنیا همینه. اگه عربها بخوان مستقل بازی در بیارن و نفتشون رو ملی اعلام کنن همون بلایی رو سرشون میارن که سر دولت مصدق آوردن. عرب ها هم فهمیدن یا باید غرب بخوره یا روسیه یا چین در هر صورت باید یکی رو شریک کنن. البته وقتی کشور جهان سومی و بی قدرت هستی عاقلانه ترین کار هم همینه که یه قلدری رو شریک کنی عوضش یه چیزی هم به خودت میرسه. همین قدر شعور هم اگه روسای مملکت ما میداشتن وضع مون خیلی بهتر بود.
  13
  75
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸
  ۴۷
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. نمنه بالام جان؟این زردنبوالان از این میسوزه که تو نیویورک و واشینگتن رایش نزدیک به صفر بود.امیدوارم با اومدن بایدن برجام هم برگرده گرچه دموکراتها با ایران خوب تا نکردن ولی این آقا میخاست دنیا رو مثل بقالی مشتی ممدلی اداره کنه.نشست ویرچوال کنفرانس رهبران G20 رو نیمه کاره ول کرد رفت کلاب گلف بازیش تو ویرجینیا.
  57
  29
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
  نظر شما چیست؟