«از وقتی به حرف این بزرگوار گوش دادم زندگیم دگرگون شد بفرستید شاید بدرد کسی بخوره»

+163
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  وضوش باطل شد؟!!
  8
  95
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  فاطی، ترجمه کن.
  9
  108
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
  ۳۶
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  این بز-گوار فرمودند . امما نهه هامو ننمما ااا ومم --- انگمو و اا و اا نتم و ا . یعنی: لعنت بر پدر و مادر کسی که در این محل آشغال بریزد. ولی از شوخی گذشته این کفتار پیر مریدانی داره که اشاره کنه ......رو میندازن زیرش.
  3
  78
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  خب دیگه عقل زایل شد اما وقتی دوروبرش احمق باشه تصور می کنه بقیه می فهمن چی میگه! انقد مفت خوره و خوابیده و ه که به روش طبیعی نمی میره! کائنات باید سیستم عاملش رو بروز رسانی کنه در برابر این پدیده
  8
  73
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹
  ۳۶
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  این حسین وحید خراسانی و از مراجع سنتی حوزه است نزدیک به ۱۰۰ سال داره و دیدگاههای بسیار سنتی دارد از جمله با عرفان و فلسفه مخالف است. البته روی جنتی رو هم کم کرده.
  6
  65
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
  ۵۰
  دوستی - زوریخ ، سوییس

  یکی اینو بزنه به برق شارژش تموم شده
  5
  110
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
  ۴۰
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  به قول آلمانیها این که بوی خاک میده.
  5
  65
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
  ۴۶
  -xAdolf - اخن، آلمان

  در یک جمله، فقط خاک بر سر ما ملت که سرنوشت یه همچین کشوری با اون گذشته وتاریخ و ثروتی رو دادیم دست یه همچین اشغلای که به اسرات بگیرنمون .یعنی .... کشورا مردمش انقدر بی عرضه نیستن که ما هستیم.
  7
  85
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. مگر ما مراجع غیر سنتی‌ هم داریم؟ منظور شما مطهری است؟ همان که گفت؟ حمله اعراب به ایران یک نعمت بود؟ از زمان شاه سلطان حسین صفوی. تا به امروز .یک فقط یک آخوند نشان بده. که سنتی نبود.البته .کلام.بر این.که شما چه چیزی را سنتی می‌‌دانید؟ برای ما .سگ زرد.برادر شغال است.یا. شتر همان شتر. فقط پالان عوض شده، تازه عرفان اسلامی دیگر چیست؟ مولا صدرا؟ فلسفه اسلامی هم که دیدیم. یک مسافر آنکارا داریم. که معتقد امام امت. پرچم دار عرفان و فلسفه اسلامی است.زبون بسته.امام شانس نداشت. مرد امام امت. حقش را خوردند.وگرنه. جایزه نوبل. در ادبیات.فلسفه باید می‌‌گرفت. نوبل اقتصاد را، که با جمله معروف گرفت. اخر عزیز ایران را می‌‌بینی‌. هنوز می‌‌گوهی. سنتی و غیر سنتی. چه فرقی‌ بین .وبا و طاعون است؟
  14
  46
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
  ۲۶
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  حاج آقا 28 تا بیشتر نباید باد بزنند ..طایر شما خیلی باد کرده
  8
  32
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  ارواح خبیثه سلام رسوندن گفتن تا ایشون هست ما جرات ظاهر شدن نداریم
  7
  38
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
  ۴۶
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  این با ماتحتش حرف میزنه حتی عزرایل چندشش میاد سیفون اینو بکشه، این برای مملکتتون تصمیم میگیره.
  7
  50
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
  ۴۷
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  دوستان کسیو بخاطر قیافه وصدا وبیان مسخره نکنید.من مثلا صدام خیلی بده یعنی اگه آواز بخونم دوروبریا یا سکته ناقص میکنن یا فرار میکنن.سالهاقبل توایران یه دوستی داشتیم فکش جلو بود خیلیا مسخرهش میکردن.این آخند که سالها به عقیده ش وفاداره من تحسینش میکنم.بهتر از خیلی هموطناست که هرهری مذهب هستن و تا میان خارج اسمشون عوض میشه وگوشواره میندازن وگی میشن ونشونی از ایرانی بودن توشون نمیبینی.فقط میخان بگن پیشرفت کردیم.
  47
  13
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
  ۷۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  آیت‌الله وحید خراسانی یکی از مراجع شاخص تقلید و عالم هستند. صدا رو دست‌کاری کردند! ایشان زمانی که در دیار کفر قرآن را آتش میزدند، فرمود: ای پاپ وامونده که هیچی نمیگی، قرآن بود که دامن مریم را از زنا پاک کرد و طهارت مولد عیسی را ثابت کرد. والا اگر قرآن نبود به حکم تورات و انجیلی که الان هست عیسی بن مریم ولدزنا هست و ولدزنا محروم از ملکوت خداست. پس نصب و حسب عیسی به برکت نفس خاتم انبیاست.
  79
  14
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  تحسینش می‌‌کنی‌ به خاطر عقیده ؟ این عقیده است؟ این ۱۵۰۰ سال ذلت است. هیتلر هم یک عقیده داشت.تحسینش می‌‌کنی‌ ؟ امام امت چی‌.؟ اون هم تا اخر عمر سر عقیده خود ایستاد و گفت. مالیدن آلت تناسلی‌ به بچه قنداقی حلال و اسلامی است. تحسینش کنیم؟ چون سفت و سخت سر عقیده خود ایستاد.؟ کجا نیویورک هستی‌ ؟ دعوت نامه بفرست براش. چرا امت نیویورک را محروم می‌‌کنی‌؟ قبول دارم.حماقت هم هدیه خدا است. ولی‌ مجبور هستیم .سو استفاده ؟
  10
  37
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. بخدا روی سر آدم شاخ سبز میکنند! شاید ایشون تازه پاش به نیویورک رسیده که این طرز فکر را هنوز با خودش یدک میکشه. هنوز کار ما با آذرمیانه و مسافران و رزم جو تمام نشده که مجبور میشیم لک لک خان از نیویورک را ارشاد کنیم! نمیدانم که ایشان هم ۱۱ جلد تاریخ تمدن ویل دورانت را خوانده یا از روی حدس و گمان شیفته آخوند و هیتلر شده!
  8
  22
  یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
  ۳۶
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. منظور من از سنتی دیدگاههای ارتودوکس بود. به این اشخاص در غرب الترا ارتودوکس یا فوق سنتی می گویند.
  5
  9
  دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۹
  ۴۵
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] یت‌ وحید خراسانی یکی از مراجع شاخص انگلی مضر مفتخور و بی خاصیت در عالم هستند که بدرد هیچی نمیخوردهمانند همه ای اخوندها از خمینی گرفته تا خامنه ای و رفسنجانی و روحانی و جنتی و رئیسی و علم الهدای خرفت خطرنکتر وبدترین و مضر ترین ویروسها و باکتریها و انگلهای مضر در روی زمین هستن.
  6
  28
  دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
  ۵۲
  kata1379 - مشهد، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. کلید تمام شرارتها دروغ هست که الان نزد شماست . برای دفاع برو بگو فرد عاقل تری بیاد و دلایل محکم بگه . وقتشه بری . دنبال بازیت . کوچولو
  6
  32
  دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. این برادر. چرند گفتن یک مومیاهی را.اول با صدای خودش مقایسه.یک سری هم به فک رفیقاش در ایران می‌‌زند.که فک رفیقاش بزرگ بود. نمی‌‌توانستند .خوب آواز بخوانند. نمی‌‌دانستیم .که تا به امروز برادران ارشادی .با فک آواز می‌‌خوانند. نه با زبان. بعد هم نوبت هر هری مذهب ها. و دست اخر هم.سری به خیمه گی ها.همه این‌ها به خاطر چی‌؟ که این مومیاهی. ریش مقدس دارد. بعد می‌‌گویند .شما از کجا طوله بسیجی‌ را می‌‌شناسید؟ از این راحت تر؟ بخوان.اگر یک کلمه درک کردی.اره اشتباه طوله بسیجی‌ نیست. وگرنه.حماقت .هدیه مجانی‌ خدا را.خیلی‌ جدی گرفته.عقیده دارد.چون مجانی‌ و مال خدا. پس باید بی‌ نهایت استفاده کرد.
  6
  13
  دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این نماینده الله مشغول صدور فرمان جهاد بر علیه امریکا جهانخوار است.چون در همین روز هاست که اخوند ها فرمان جهاد بر علیه روسیه تزاری را صادر و قسمتی از خاک کشور که اب شور بود و بدرد چیزی نمیخورد از کشور خارج کردند .ایشان هم مشغول اجرای فرمان اللله است
  1
  4
  دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
  نظر شما چیست؟