کارگر کرمانشاهی که دو روز پیش خودسوزی کرده بود ، امروز در بیمارستان جان سپرد

کارگر کرمانشاهی که دو روز پیش نزدیک چهارراه رشیدی مقابل سندیکای کارگری به دلیل نداری خود را آتش زد امروز در بیمارستان جان سپرد
این فیلم که بسیار دردناک است نشان می دهد مردی در کرمانشاه خودش را آتش زده است و این اقدامش اعتراضی است.
+51
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  جامعه خراب مردم بی غیرت که یکی اعدام میشه با ظرف پفک از بالای درخت تماشا میکنند یکی خودسوزی میکنه انسانیت ندارند برند جلوش رو بگیرند. حتی از حکومتشون ناراضی هستند اتحاد ندارند بشینند توی خونشون اعتصاب کنند چهار نفر بشینه خونه بجاش چهار نفره میره کار میکنه میگه آخ جون اونا کار نکردند کلاه سرشون رفته سهم من بیشتر شد!
  7
  56
  شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  به فیلمهای الفرد هیچکاک علاقه داشتید به شرایط داخل کشورمان بنگرید حوادث وحشتناک یکی پس از دیگری.شما وقتی به تماشای ان فیلمها می نشینید در پایان فکر می کنید چه جالب که فقط یک فیلم بود و حقیقت نداشت ولی حوادث روزانه ی میهنمان دیگر فیلم نیست هر کدام نموداری از مرگ انسانیت.
  5
  46
  شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  تا وقتی اکثریت مردم ایران خودخواه و سطحی و بی فایده هستن این مملکت درست نمیشه. دلیل توحینهای من به بعضیا اینه که اینها رو میبینم و هنهوز عده ای در فاز پاچه خاری حکومت هستن. بعضی ها هم در توهمات و عقده های شخصی و قومی سیر میکنن
  7
  24
  شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران
  به دستان پینه بسته کارگر قسم، به بدن سوخته این کارگر عزیز فقید سوگند، به کارگران دریا و زمین قسم، که زحمت کشان و آنانی که دسترنج عرق و کار خود را می برند، نه آنان که از به جیب زدن ارزش افزوده کار کارگر رو به جیب می زنند و نه آنان که ربا خواری یا سفته بازی می برند و نه آنان که با کارت بانکی پدر و مادر خود عیاشی می کنند ، نه آن روحانیون مسیحی و مسلمان و یهودی که انگل وار شکم می پرورانند، که سوسیالیسم در آینده پیروز است .
  15
  6
  شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.