کارشناس صدا و سیما : خانم کامالا هریس بخاطر رابطه های زیادی که با مردهای مختلف داشت در سیاست رشد کرد

تحلیل شنیدنی کارشناس صدا و سیما : خانم کامالا هریس شیطان صفت بخاطر رابطه های زیادی که با مردهای مختلف داشت در سیاست رشد کرد. بیشترین بودجه به صداوسیمایِ میلیِ تعلق گرفته تا یک مشت اراجیف به خوردِ مردم داده شود؛ یادمان باشد قرار بود صداوسیما دانشگاه باشد نه ضایعشگاه...!
+26
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  rahjoo - مازندران، ایران
  خب بذارین باهم روراست باشیم.چرا مردها میتونن با روابط مشروع و نامشروع به هر جایگاهی برسن و این عار نیست اما به زن که میرسه باید از امکاناتش برای پیشرفت استفاده نکنه!بدن و شخصیت خودشه میخاد هر جوری ازش استفاده کنه بتوی عقده ای ربطی نداره.چن میدونم دستت بهش برسه خودتم هزار جور کارچاق کنی را میندازی براش.البته همه اینها بفرض اگر کاملا هریس اینکارو کرده یا نکرده.
  17
  32
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  چون اکثریتی در داخل کشورهای اسلامی مرد و قدرت سیاسی را در مشت دارند هر رابطه ی جسمی با جنس مخالف مورد تایید و سناریو ۱۴۰۰ سال پیش در عربستان نوشته شد. حق یک مرد ۴ زن عقدی و صیغه در شیعه و متعه در سنی به محض اینکه نوبت زن می رسد حتی یک رابطه خارج از بنیان این دین فحشا و مجازات سنگسارکار این زن زشت است یا بردن دختران خردسال برای نره خرها به بستر.
  11
  20
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  من با سیاست این خانم .به خاطر رابطه با آخوند‌ها خوشم نمی‌‌یاد. ولی‌ از چیزی که بیشتر متنفر دروغ شخصیتی‌. دست کم ما ایرانی‌ باید این را بدانیم. ۱۵۰۰ سال است. یک مشت قاتل خونخوار به اسم مقدس به خورد ما می‌‌دهند. ولی‌ این خانم سواودش. از ۶ میلیون. بسیجی‌.پاسدار آخوند. مسافر. آذری بیشتر است.دکترا سیاست و اقتصاد .همین یک قلم مقایسه با یک شیخی که گفت اقتصاد مال خر است. بعد در کالیفرنیا دکترای حقوق. بعد دادستان سان فرنسیسکو.یک پروژه تکمیل و اختراع.که چگونه خلافکارن دوباره به زندگی‌ عادی.اگر قرار است. کسی‌ با خوابیدن با کسی‌ دیگر شغل و مقام پیدا کند. این در دولت امام زمان.مرسوم است. همه این وزیر وزرا .طلبه در حوزه بودند.
  17
  23
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  عاقلان دانند بی هویت. از ذلیل بودن خودتونه که موفقیت یک زن را با همخوابگی او با مردان توجیه میکنی و با همین برهان مقام های سیاسی شما هم در حوزه های شما با این شیوه رشد کرده اند
  4
  38
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بنظرم داشت مومنه های حکومت اسلامی از جمله مادر خودش را توصیف میکرد.
  10
  33
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  یادم هست زمان شروع انقلاب ، من بچه بودم، میگفتن کارتر که میاد ایران ، شاه و کارتر زن‌هاشون رو با هم عوض می‌کنن.و ملت بی‌شعور ما باور میکردن. الان البته تعداد بیشئور‌ها کمتر شده، اما متاسفانه هنوز از بین نرفته.
  3
  30
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. فقط یک سوأل دارم:کسیکه دوخط درست وبدون غلط نتواند بنویسد،آیا صلاحیتِ این را دارد که در موردِ سواد یا بیسوادی دیگران اظهار نظر کند؟شما را به همان دین زرتشت قسم تان می دهم مرحمت نموده وچندوقتی به تعطیلات بروید.
  28
  5
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کاملأ با شما موافقم عزیز
  3
  20
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  اگه یه بیسواد اینو بگه باز یه حرفی، اما این با این قیافه شش در هشت ژست باسوادها رو گرفته. ظاهرا آی کیو ایرانیها بطورکل آمده پایین. عادت کردن به جفنگیات/ دیگه نمی شنون مستندات/کر شدن از هجویات/ دشمن شدن با واقعیات
  11
  6
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. به کجات بر خورد. شیخ بی‌ سواد، اقتصاد مال خر است؟ یا اینکه پست و مقام داری؟ و رویت نمی‌‌شود بگوهی؟ چگونه به دست آوردی؟ یا به قول اون دوست با مومنه‌های حکومت اسلامی سر و کار داری؟
  12
  8
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. فقط یک سوأل دارم: نیست. یک پرسش فقط دارم. جمله تمام شده.بعد از پایان جمله نقطه می‌‌یاد. نه :صفت را در اول جمله نمی‌‌گویند .وسط. یا، آیا این صلاحیت را دارد؟ نیست. آیا صلاحیت این را دارد؟ در جمله پرسشی، صفت بعد از کلمه پرسش می‌‌یاد.بعد هم دو جمله است. بعد از دارد. یک کاما می‌‌یاد.دو جمله را با هم نمی‌‌چسبانند. شما را به همان دین زرتشت قسم تان می دهم مرحمت نموده وچندوقتی به تعطیلات بروید. تنها در این جمله ۳ اشتباه وجود دارد. بعد از می‌‌دهم .یک کاما میاد.بعد از مرحمت نموده دوباره یک کاما.البته .که را هم قبل از. مرحمت فراموش کردید. که مرحمت کنید. ۳ جمله را مثل آدامس .به هم نمی‌‌چسبانند. . چندوقتی نیست.دو کلمه است. چند وقتی‌ .بین دو کلمه همیشه باید یک خط فاصله باشد. خوب زبون بسته . در سه جمله ۶ تا اشتباه دستوری. جمله .پس و پیش کردن صفت. عوض کردن جای مفعول و فاعل.چرا یک چیزی می‌‌گی؟که تف سر بالا شود؟ این دوست نروژی ما کجاست؟ هانی‌ عزیز.نگفتی امروز .بسیجی‌ مولا لغتی نیست؟بفرما.
  12
  10
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. شما این روزها خیلی سوال میپرسید. کاش جرات این را داشتید که دو تا سوال هم از علی گدا بپرسید و از او سوال کنید چه موقع به شما اضافه حقوق خواهد داد تا از دریو‌زگی دست بکشید.
  8
  12
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  در این شکی نیست که دموکراتها همشون با روابط کثیف رشد کردن. طرفدارانشون هم کثافتهایی مثل خودشون هستن. البته این روش پیشرفت برای خانوما در ایران خیلی مرسومه. بخصوص در دانشجوها برای گرفتن معدل بالا و همکاری استاد برای مقاله های خوب که نتیجه میشه اون خانوم با نمراتی که گرفته و مقالاتی که استادش در رخت خواب به نامش کرده در بهترین دانشگاههای دنیا فاند دکترا یا ارشد میگیرن . میشن محقق!!! زارت. من حتی دیدم در گرفتن فاند و یا فرصت تحصیلی دختران از دانشگاههای دنیا. زیباییشون خیلی برای اساتید معتبر دانشگاههای معتبر دنیا همیت داشته و بعضی اساتید با اصرار زیاد و فراهم کردن همه شرایط اونها رو بردن. کلا دنیا دنیای شیار و شومبوله. چون همه فکر میکنن وقت تنگه و باید حالشو ببرن و سودشو ببرن.
  22
  3
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. اولأ شما در حدی نیستید که از کامنت«نوشتار»بنده ایراد بگیرید.«فقط»در ابتدای یک جمله، به جمله حالت تأکیدی میدهد.درضمن کلمهُ فقط «قید» است و «صفت» نیست.سوأل و پرسش یکی هستند و به جای همدیگر می توانند استفاده شوند.هیچ کجایِ نوشتارِ«کامنت»بنده نقطه لازم ندارد.کلماتی مانندِ«قسم تان»که معنای اگر به هم چسبیده نوشته شوندومعنای دیگری را،غیر از معنای اصلی، ناخودآگاه به ذهنِ متبادر سازند،باید ازهم جدا نوشته شوند.
  8
  5
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. اما اگر این کلمات جدا ازهم هرکدام معنایی متفاوت را سهوأ، به ذهنِ فردِ تازه آشنا به زبان فارسی، متبادر کنند،همانندِ «آشغال+دانی»،که نباید جدا ازهم نوشته شوند.میزانِ سوادِ حتی جوانترین و کم دانش ترین کاربرِ اینجا نیز از شما بیشتر است، این بدین معنیست که شما کم سوادترین فرد حاضر هستید.
  11
  2
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تو که افکارت از این بوزینه های صدا و سیما کثیف تراست باز انها جرات و یا حماقت دارند با هویت خودشون چرت و پرت میگن. از خودت گنده تر هم صحبت نکن که که تو جلو کامپیوتر تو مسگراباد چه میدانی از فرصت دانشجویان دختر دردانشگاه های دنیا
  3
  14
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. بقول کاربر گرامی امیرعلی ایران از آلمان برو قرصتو بخور و بخواب
  3
  17
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. تعجب میکنم چرا .....مثل تو هنوز مسدود نشده. شاید دلشون بهت میسوزه.
  18
  5
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
  نظر شما چیست؟