خودسوزی زن سرپرست خانوار در بندرعباس پس از خراب کردن آلونکش توسط شهرداری+ ویدیو

رکنا: فیلم تخریب آلونک یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس به دست ماموران شهرداری صبح امروز 29 آبان ماه در فضای مجازی منتشر شد. شهردار بندرعباس و معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در خصوص این حادثه و چگونگی اقدام به خودسوزی این زن به رکنا توضیح دادند.عباس امین زاده - شهردار بندرعباس در خصوص علت تخریب خانه این زن با تاکید بر اینکه در زمین تصرفی خانه ساخته بود و بعد از چندین مرتبه تذکر و ارسال ابلاغیه برای تخلیه این تخریب صورت گرفته است گفت : زمین تصرفی بود ، باید طبق قانون تخریب می شد.

وی در ادامه با بیان اینکه بارها به این خانواده گفته شده بود که محل را تخلیه کنند ادامه داد: ماموران شهرداری به همراه ماموران یگان حفاظت مسکن در بخش رفع تصرفات به محل اعزام شده بودند. این زمین ها متعلق به مسکن و شهرسازی است و به قصد جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز این تخریب صورت گرفته است. این خانواده مجوز ساخت خانه نداشتند و غیر قانونی آن محل را بنا کرده بودند.
جبران خسارت می شود  و به این زن زمین اهدا خواهد شد
موحدی نژاد ،معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در گفت و گو با رکنا در خصوص این حادثه چنین توضیح داد: دیروز ساعت 10 صبح، از سامانه 137 گزارشی اعلام شد مبنی بر اینکه خانه ای در زمین غیرمجاز ساخته شده است . ماموران پیشگیری منطقه 3 به محل مراجعه کردند .  ظاهرا پیش از این ، چندین مرتبه به این خانواده تذکر داده شده بود که محل را ترک کنند زیرا در منطقه غیرمجاز ساخت و ساز انجام داده اند. این تاکید بر تخلیه محل ،بیشتر برای امنیت خود این خانواده بود ،زیرا در محلی ناامن که  بستر رودخانه ای که مسیر آب های سطحی از شمال شرق به سمت دریاچه 22 بهمن بود اقدام به ساخت این اتاقک کرده بودند.

موحدی نژاد در حالی که در تصاویر تخریب ، وجود یخچال و فرش و ... در خانه به چشم می خورد تاکید داشت که در آن اتاقک کسی زندگی نمی کرد و فقط یک چهار دیواری بوده است که تخریب شد ادامه داد: در لحظات تخریب، زن ناگهان اقدام به خودسوزی کرد. بلافاصله به بیمارستان منتقل شد ولی متاسفانه دچار  18 درصد سوختی شده است که بیشتر در دست چپ این زن است .

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در ادامه در مورد اینکه آیا بعد از این حادثه شهرداری و وزارت مسکن و شهرسازی قصد جبران خسارت دارند یا خیر ؟ گفت : طبق دستور شهردار، تکلیف شده  که علاوه برپرداخت تمام هزینه های درمان با هماهنگی وزارت مسکن و شهرسازی زمینی به این خانواده اهدا شود.
+30
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  فقط به صورت اون الدنگ نگاه کنید. این آدم حتی اگر به قیمت اخراج شدنش هم بود نباید اینکار رو میکرد. اینها دست پرورده جمهوری اسلامی و اسلام هستن. یه عده بچه های صیغه ١٠ پدری و حروم لقمه که معلوم نیست توی کدوم خرابه ای ننه اشون انداختتشون روی خشت. از مسلمون ادم در نمیاد. وقتی میگم ١٥ میلیون نفر زیادی داریم تو مملکت رگ گردن خیلی ها باز میکنه.
  3
  33
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  واقعا به گور خمینی و اورنده اش و پیروانش و این سید علی گدا حیف سگ که ...
  3
  33
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ernakola - تهران، ایران

  آیا ویلاها و برج های غیر مجاز در مناطق جنگلی شمال و حریم دریای خزر نیز تخریب می شود ؟!
  3
  35
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  kata1379 - مشهد، ایران

  اسلام همینه ؟ دین همینه ؟ لعنت برآخوند این دینی که آخوند تبلیغ میکنه که انسانیت توش گم هست به هیچ دردی نمیخوری این دینی که مالکشان همانند یا فاطمه و جناب خان تبلیغ میکنند فقط یک شیادی بزرگه . زبون یا فاطمه کجا گیر کرده بیاد بیرون جواب بده برای یک سیاه پوست خلاف کار خودشون هزار پاره میکنند برای یک زن مسلمان تو هزار سوراخ مکر و فریب قایم میشن . خراب کردن کلبه خرابه یک زن نشانه چیه ؟ ویلای لواسان و کاخ شمخانی رو کار ندارند مردیشون بیک کلبه رسیده . خدا پدر شمر را بیامرزه . خدا پدر یزید رو بیامرزه این کارها رو نکرد . درود بر معاویه . حکومت کارش بی دین کردن مردم بود که کرد . بر اجداد آخوند لعنت
  3
  27
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  دلسوزی و شعوری و معرفتی که در انواع حیوانات هست الان در جامعه بشری بخصوص ایران نیست. دلم میخواد طرفداران این رژیم رو انقد بولا بولا کنم تا چشاشون از حدقه بزنه بیرون. چون آخرت بی شرفی و بی شرمی هستن که از همچین جانیهایی طرفداری میکنن.
  2
  11
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  اون مامور وظیفش رو داره درست و قانونی انجام میده ...فقط چند سوال پیش میاد: اولا چرا قانون رو برای همه انجام نمیدند؟ ولایتی 40 ساله ویلای مردم رو دزدیده داره توی 1000 متر سعد آباد زندگی میکنه توی تلویزیون هم گفته شده این چه قانونی هست؟ اینرو هم بگم که مردم هم بیغیرت هستند این وسط چون حکومتش قانون رو اجرا نمیکنه چرا مردمش ساکت میمونند؟ .. نکته دوم آیا حکومت وظیفه نداره به این بچه های یتیم یه حقوق بخور نمیر بده؟
  1
  1
  جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.