فرانسه نوه بنیانگذار اخوان‌المسلمین را به اتهام ۹ بار تجاوز جنسی به زنی محاکمه می‌کند

العربیه :طارق رمضان نوه حسن البنا بنیانگذار گروه اخوان المسلمین روز سه شنبه 17 نوامبر به اتهام 9 بار تجاوز جنسی به «منیه ربوج» یکی از ده‌ها قربانیان تجاوزات جنسی این مبلغ اسلامی که در سال 2013 و 2014 مرتکب آن شده بود، در یک دادگاهی در پاریس حاضر و اولین جلسه دادرسی و تفهیم اتهام او برگزار شد.

طارق رمضان مبلغ اسلامی 58 ساله که نوه حسن البنا ، بنیانگذار اخوان المسلمین که متهم به تجاوز به پنج زن در فرانسه است روز سه شنبه ساعت 9 صبح به وقت گرینویچ با همراهی 5 وکیل در دادگاه حاضر شد.

منیه ربوج 47 ساله که در مارس 2018 علیه رمضان طارق شکایت کرد مدعی است که او هنگامی که به عنوان منشی در یکی از موسسات خیریه طارق رمضان کار می‌کرد، 9 بار مورد تجاوز جنسی او قرار گرفت.
منیه ربوج گفت طارق رمضان در فاصله زمانی میان اوایل سال 3013 تا 2014 هنگامی که به عنوان منشی دفتر او را همراهی می‌کرد در پاریس، لندن و بروکسل به وی تجاوز کرده است.

طارق رمضان همچنین در 22 اکتبر سال 2018 نیز پس از چند جلسه دادرسی در برابر قاضی تحقیق دادگاهی در فرانسه، به چند مورد ارتکاب جنایت تجاوز جنسی متهم شده بود.

نبیله عثمان، عدی الحماموشی و فیلیپ اوهایون وکلای مدافع طارق رمضان هنگام ترک جلسه بازجویی در دادگاه پاریس گفتند:«هیچ چیز جدیدی» در تحقیقات دو سال گذشته وجود ندارد».

وکلای رمضان افزودند که آنچه اتفاق افتاده یک کیفرخواست تهمت‌های بی اساس و سازماندهی شده برای زمینه سازی دادگاهی دیگر برای آینده است.

وکلای او اظهار داشتند که مشکل ما و دادگاه در ارتباط با اظهارات طارق رمضان در مقابل ادعاهای منیه ربوج نیست بلکه مشکل این خانم و دروغ‌های شاخ دار اوست.

طارق رمضان به جز شکایت منیه ربوج دارای 4 پرونده دیگر در رابطه با اتهامات مربوط تجاوز جنسی او به زنان و کودکان در فرانسه است که برخی از این پرونده‌ها در سال 2018 در دادگاههای فرانسه بررسی شد.
+82
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اگر متجاوز نبود باید شاخ رو سرتون سبز میشد.
  5
  65
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بااا .این طرف دیگر خیلی‌ رسولی فکر و رفتار می‌‌کرد. از مریدان بر حق.اگر دیدید دوباره نریختند در خیابان. شما به دین و اعتقادات ما توهین کردید. تجاوز چیه ؟ ما تو اسلام از این چیزها نداریم.
  5
  47
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  وقتیکه نوه بنیانگذار اینقدر تجاوز کرده باید دید که خود بنیانگذار چقدر تجاوز داشته (مثل الگویش حضرت رسول).درخت کردکان باین بزرگی درخت خربزه الله اکبر.
  6
  54
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ۱۵۰۰ سال است.که گذشته .هنوز قادر نیستند. به آسان‌ترین پرسش‌ها پاسخ دهند . چرا معجزه فقط در عصر نادانی‌ و جاهلیت بود؟چرا شراب نجس.ولی‌ در بهشت بشگه بشگه بنوش.چرا باید یک عهده را مقدس نامید.هیچ کس هم اجازه ندارد. بگوید. بالای چشم شما ابرو است،چرا این خدا فقط با چوپان بی‌ سواد سخن می‌‌گفت. آن زمان که فیلسوف دانشمند هم بود.یک کار مفید. یک اختراع به سود بشریت از این رسول نشان دهید. فقط یک خدمت این امام را در طی‌ ۱۳۰۰ سال گشته نشان دهید.در جنگ قادسیه چه اتفاقی افتاد،ما ایرانی‌‌ها با اختیار پذیرفتیم. یا به زور شمشیر.جنایت.قتل و تجاوز؟ چرا ما باید به اسطوره‌ها عربی‌ احترام؟ چرا پیغمبر در اروپا و آمریکا نبود.فقط سامی ها؟ امام‌ها چه خدمتی به بشریت کردند؟ سگ نجس ولی‌ گرگ خیر. ژن هر دو تا ولی‌ یکی‌ است.فقط پرسش و ابهامات.بی‌ دلایل نیست.که هر بحثی‌ در مورد آن ممنوع و مجازات. قافیه که تنگ آید.شاعر به جفنگ گفتن آید. آقا دین ماست. اعتقاد ماست.نمی‌ شه
  8
  46
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  از کوزه برون طراود انچه در اوست. شما از نوه حسن البنا بنیانگذار گروه اخوان المسلمین چی انتظار دیگه ای جز تجاوز و دروغ و هرجنای ت دیگه ی میتونید داشته باشید؟ وقتی دینشان و پیامبرشان به این موضوع مشر وعیت میدند خوب این و هر مسلمان بیشعور دیگه داره دستورات دینیش رو اجرا میکنه .مقصر اصلی دولتهای اروپائی هستند که در کشورشون رو بر روی این مسلمانان وحشی باز میکنند و تمام امکانات رفاهی رو در اختیارشون میزارند و اینا بعد از اینکه گردنشان کلفت شد و شکمشان سیر اینطور شروع به عر عر کردن میکنند و جفتک انداخته نظم جامعه رو بهم میریزند
  4
  28
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  یکی از همین مسلمانهای کله خرو پارازیت جامعه سوئد طی یک ویدویی درسوئد اغلام کرد اگر قدرت به حزب دموکرات‌های سوئد برسه دولت و مردم سوئد را تهدید به قیام مسلحانه و جنگ داخلی می کند. اینا و امثال اینا که با پول مالیات مردم یاغی شدن باید برگردن به همان جهنمی که بودن تا یادشون نره که از کدام جهنم ره ای اومدند و اینجور هار شدند.
  2
  29
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  کلیه ی این جنایات تجاوزات جنسی بریدن سر و شهرنوی رسمی برای مردان شهوتران و پدوفیلها در صدر ایجاد این ننگینترین دین هزاران برابر بیشتر وجود داشت ولی چون زنها را فقط یک مجسمه ی بی احساس می پنداشتند و فکر می کردند دلیل وجود زن فقط به بچه پس انداختن و اشپزی برای شکم کوفتی است این ننگ باقی ماند تا امروز و متاسفانه میهن ما یکی از بزرگترین قربانیان این دین عرعری بود و هنگامیکه با کشف حجاب تضعیف شد با عنقلاب چپولی مجاهدی دوباره به بربریت کامل بازگشت. باز با وقاحت دفاع کنید.
  6
  28
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اگر غیر از این بود عجیب می نمود. مخ این ها هنوز در بین فرهنگ وحوش عربستان در 1400 سال قبل گریپاژ کرده و هر مسلمانی را محق می بینند که هرگونه تعدی را به هر کافری بکند
  3
  27
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  خواسته ادای داستان رسول و ماریه قبطیه رو در بیاره! من نمیدونم چرا جبرئیل نیامد بگه یا رسول الله! جمع کن خودتو صاحبش اومد، که این گند نزنه بالا 😃
  4
  22
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  تمام این مراکز خیریه های مذهبی و دینی خانه فساد هستند بخصوص مراکز خیریه وابسته به دولتهای مذهبی. این آقا هم طعمه دامی شده که خودش پهن کرده و حواسش نبوده که اونجا مصر نیست که برا خودت یه خیریه بزنی و یه پرده مذهبی بکشی بعد کلی زن و دختر نیازمند به حمایت مالی و غیره رو جمع کنی در ظاهر همه باخدا و در با حجاب و در پشت صحنه بشه حرمسرای خودتون. تو غرب زنها اصلا میان خودشون رو جا میکنند تا تو کارت رو بکنی و بخصوص اگر بدونند تو وضع مالیت هم خوبه بعدش شکایت درست میکنند تجاوز حالا بیا بگوو طرف با رضایت و خودش آمده تو اتاق یا تو هتل یا دم در خونه شما! این حیله کثیف خیلی از زنها شده و وکلای پولکی هم اگر بدونند طرف مقابل مایه داره سریع پرونده باز میکنند و دادگاه هم باید رسیدگی کنه . حالا یکی نیست بگه یک بار دو سه بار تجاوز کرد بقیه اش چی؟ بعد 9 بار یادش آمده تجاوزه؟ مشخصه دروغ میگه و با رضایت بوده حالا میگه به زور بوده.
  4
  13
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  طارق رمضان یه استاد دانشگاه سوئیسی هست آدم باسوادی هست اصلا تندرو مذهبی هم نیست. این خانوم اگه ریگی به کفشش نبود چرا بار اول شکایت نکرد؟ یعنی گفته تا نه نشه بازی نشه؟
  15
  2
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اگر خواهر و یا دختر خودت بود اینطور احمقانه در مورد یک زن که مورد تجاوز مردی کثیف و مذهبی (مثل خودت) قرار گرفت قضاوت میکردی؟ ببین تو لالمونی بگیری نمی میری ها
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
  نظر شما چیست؟