‌حمله حسین شریعتمداری به گزارش حضور ۵ ایرانی-آمریکایی در دولت بایدن

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به مطلب یکی از روزنامه‌ها نوشت: 
 ایرانیان ترک تابعیت کرده، دیگر ایرانی نیستند! آنها بین آمریکا و ایران، تابعیت آمریکا را ترجیح داده‌اند و هنگام ترک تابعیت سوگند یاد کرده‌اند که حتی اگر میان ایران و آمریکا جنگ و درگیری رخ دهد، به عنوان یک سرباز در اختیار ارتش آمریکا خواهند بود.
+15
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  میگن به مرده رو بدیی تو کفنش می‌،،،،حالا حکایت این مرده متهرک،مزدور پوتین برای مصرف داخلی‌ از رو فحش میدن از پشت پاچه خاری میکنند و التماس.
  2
  49
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
  ۳۰
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  البته اگر مادر و خواهره بدکاره این ویا مسوولان نظام نجس مهدوی علوی باشن مشکلی نیست در حقیقت ناعب بر هغ عمام ظمان مشخص میکنه که کدومشون ایراد نداره...
  3
  31
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  قیافه رو !!!!
  2
  32
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
  ۲۶
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  خدا کنه جنگ بین ایران امریکا در نگیره چون در اونصورت این افراد توی یه دوراهی بزرگی قرار میگیرند ...اگه بمونند خائن حساب میشند اگه برند خیلی سختی میشه براشون
  17
  7
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  خود شریعتمداری بین اسلام و ایران کدام را انتخاب خواهد کرد؟!؟بهمین دلیل شریعتمداری بازجو نباید اسم ایران را بزبان بیاورد.
  2
  24
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۱۰۴
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  جمهوری اسلامی که ایرانی نیست و نمیتونه از یه ایرانی آمریکایی و یا هر دو ملیتی دیگه ایی ایراد بگیره . معلومه که اگربین جمهوری اسلامی و امریکا و یا هر کشور غربی دیگه ایی جنگ بشه خیلی از دو ملیتی ها تو صف غربی ها برای جنگ با جمهوری اسلامی قرار میگیرن . و این کاملا منصفانه ست . کشوری که به من تمام امکانات پیشرفت و زندگی محترمانه رو داده من شخصا تو جنگ با جمهوری اسلامی کمک و یاریش میکنم .
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.