نماینده مجلس ایران: برای عبرت برخی مفسدین و آقازاده‌ها را در ملاعام آویزان کنید

العربیه :حبیب‌الله دهمرده عضو مجلس شورای اسلامی ایران سه‌شنبه 17 نوامبر خطاب به رئیس قوه قضاییه این کشور گفت که برای عبرت دیگران باید برخی مفسدین و آقازاده‌ها را در ملاعام آویزان کنند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده مردم زابل در مجلس خواستار اعدام تعدادی از مفسدین و رانت‌خوران در ملاء عام شد.

دهمرده گفت: «با مفسدین، رانت‌خوران و آقازاده‌ها برخورد کنید و تعدادی از این حرام‌خواران را برای عبرت دیگران در ملاعام آویزان کنید.»

وی در بخش دیگری از تذکر خود با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران گفت: «وضعیت کرونا بسیار وحشتناک شده و اقدام جدی می‌طلبد.»

وی با بیان این‌که کشور گران و بد اداره می‌شود، گفت: «گرانی، بیکاری و حاشیه‌نشینی طاقت مردم را بریده و حقیقتا این وضعیت مایه شرمندگی است. علاوه بر این در اثر نبود زیرساخت فضای مجازی، عدالت آموزشی از بین رفته است.»

این نماینده مجلس ایران همچنین خواستار توجه به وضعیت کنکور، نهضتی‌ها، حق‌التدریس‌ها، خرید خدمتی‌ها، پیش‌دبستانی‌ها و غیرانتفاعی‌ها در این کشور شد.

در همین حال، علیرضا ورناصری نماینده دیگر مجلس ایران خواستار اتخاذ سیاست‌‌هایی برای جلوگیری از ریزش بازار سرمایه و فقیر شدن قشر متوسط جامعه شد.

وی گفت: «با فضاسازی و تبلیعات گسترده بورس را مکانی امن برای سرمایه گذاری معرفی کردند و این بازار را که ماهیتا ریسک آمیز است، بازاری مطمئن برای سرمایه گذاری جلوه دادند و باعث شدند تا مردم سرمایه‌های خرد خود را به بورس بیاورند و تمام نقدینگی جامعه را به این بازار هدایت کردتد.»

وی در ادامه گفت: «مردم در این وضعیت اقتصادی که امید خود را برای درآمدزایی از دست داده بودند، سرمایه های خود را به بورس آوردند اما با ریزش بورس دارایی و سرمایه مردم به باد رفت.»

ورناصری در پایان تاکید کرد: «با سیاست‌های اجرایی به دور از تبلیغات جلوی ریزش این بازار و فقیر شدن طبقه متوسط جامعه را گرفته و اعتماد خدشه دار شده مردم را ترمیم کنید.
+24
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  خیلی عالی به به از قالیباف و پناهیان و علی انصاری و جهانگیری و محمود کریمی شروع کنین ما که استقبال میکنیم واسه دست گرمی ام هادی رضوی هست الان دمه دسته بسم الله..
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.