لحظه رونمایی و بازکردن تابوت‌های باستانی کشف شده در مصر

باستان شناسان مصری ۱۰۰تابوت چوبی منقش را رنگ‌های متنوع را کشف کردند که داخل برخی از آنها اجساد مومیایی وجود دارد. همچنین ۴۰مجسمه و پیکره نیز در گورستان باستانی سقاره یافت شده است.
+50
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  اگر در ایران بود. سپاه و بسیج می‌‌گفتند.همه این چیزا مال ما است.ما در اسلام فهرنگ ملی‌ نداریم. همه آن را در بازار سیاه می‌‌فروختند. نصف آن را سگ خور. نصف دیگر را به لبنان .عراق می‌‌فرستادند. توجه به ورودی تخت جمشید کرده؟ عکس‌ها سابق را با عکس‌ها امروز مقایسه. در ورودی سمت راست و چپ بر روی دو ستون . دو شیر با سر عقاب بودند. امروز فقط ستون‌ها هستند. بعد می‌‌گویند. اسلام معجزه ندارد. حتا شیر سنگی با سر عقاب پرواز می‌‌کند. و سر از موزه خصوصی یک آمریکا آای پول دار سر در می‌‌آورد.اسلام تا به امروز وظیفه خود را به خوبی‌ انجام داده. دشمن هرچه ایرانی‌ .فهرنگ ایرانی‌، هنر. باور می‌‌کنید. زمانی‌ که امت خر امام.موزه‌ها و کاخ را گرفتند. با یک برس رنگ.هر چه نقاشی از دالی‌ و پیکاسو بود. و عکس زن. سر زن را، با رنگ سیاه رنگ زدند. یا با چاقو می‌‌بریدند. عمام فرمودن. حرامه .رسولی دیگر. اون هم هرچی شاعر .نویسنده. نقاش می‌‌بود. گردن می‌‌زد.
  5
  25
  ‌سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  kata1379 - مشهد، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. آفرین بر شما کاملا درست گفتی . تازه ممکن بود چند تا چفیه بندازند گردن مومیایی و بعد یا فاطمه و دوست اون جناب خان احادیث جعل کنند و منتسب کنند بیک امامی کسی در صدر اسلام و حتی تو وصیتنامه مرحوم مومیایی حمایت آخوند هم درج شده و نوید ظهور آخوند هم داده شده . مصیبت جماعت آخوند تمامی ندارد
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.