روزنامه‌نگار آمریکایی: ترامپ می‌خواهد تا آخرین نفس بجنگد

العربیه :مایک گودوین روزنامه‌نگار روزنامه نیویورک پست که اولین کسی بود که پس از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری این کشور مصاحبه کرده، اعلام کرد ترامپ نمی‌خواهد کوتاه بیاید و مملو از انگیزه مبارزه است.

گودوین گفت: «اوضاع حالا نیاز به معجزه دارد اما رئیس‌جمهور ترامپ آماده کوتاه آمدن نیست و هنوز مملو از انگیزه مبارزه است.»

به گفته این روزنامه‌نگار سرشناس آمریکایی ترامپ باور دارد که این انتخابات ربوده شده و 100 درصد دستکاری شده و «همگان این موضوع را می‌دانند. من حدود 74 میلیون رای به دست آوردم و شکست خوردم. این غیرممکن است.»

درباره واکسن کرونا هم ترامپ به گودوین گفته: «تولید واکسن 6 ماه زمان نیاز برد. بایدن نمی‌توانست این کار را بکند اما حالا دستاوردهای من دیده نمی‌شود.»

به جز حضور بی سر و صدای ترامپ در روز کهنه‌سربازان در آرامگاه ملی آرلینگتون، دیدار ترامپ و مایک گودوین اولین مصاحبه جدی او با رسانه‌هاست و با توجه به حضور ترامپ در چهار سال گذشته در همه جاهای ممکن، این چند روز غیبت او بسیار طولانی به نظر رسید.

ترامپ روز جمعه هم با جیرالدو ریورا از شبکه فاکس نیوز که از دوستان قدیمی اوست صحبت کرد و ریورا در توئیترش نوشت «اعتراف ترامپ به شکست موضوعی بسیار دور از ذهن است اما او در پایان کار درست را انجام خواهد داد.»

مایک گودوین هم افزود: «احساسی مانند احساس ترامپ داشتم، با اینکه او کوشید در گفتگوی تلفنی 10 دقیقه‌ای‌مان چیز روشنی نگوید. او به شکل عادی سخن گفت و هیچ نشانه‌ای از خشم و یا هیجان در صحبت‌هایش نبود. تُن صدایش به نحوی بود که انگار می‌داند که راه فراری ندارد. به شیوه‌های مختلف از او پرسیدم اگر شکایت‌هایش راه به جایی نبرد، آیا شکست را خواهد پذیرفت؟ و او گفت: خواهیم دید.»

گودوین توضیح داد: «از او پرسیدم چگونه با شکست کنار خواهد آمد و او گفت بسیار دشوار است اوضاع را بپذیریم زمانی که به ناظران من اجازه نظارت بر روند شمارش آراء را نمی‌دهند. ترامپ برای بار سوم گفت: بار دیگر، نمی‌توانم به شما بگویم چه خواهد شد.»
+19
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  فکر میکرد دوباره انتخاب میشه ,زهی خیال باطل . بزرکترین ضربه رو از ایران خورد .هی کفت فشار حداکثری ایران رو به مذاکره مجبور میکنه , اخرش هم ارزو به دل ریق رحمت رو سر میکشه
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.