سرباز آمریکایی خطاب به بایدن:خون همرزمان کشته شده ام روی دستان شماست! شما مشروعیت نداری آقا!

+192
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  حالا فکر کنید این اتفاق تو ایران که بقول ظریف بی ناموس یکی از بهترین دمکراسیها رو هم داریم می افتاد ، هنوز حرف طرف تموم نشده هفت جد وابادشم بخاطر بخطر انداختن امنیت ملی با شیشه نو شابه بعدشم با جرثقیل ازشون پذیرایی می شد.
  7
  81
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  فوق العاده بود امثال فاطی و سروان و مزدوران رژیم بد نیست ببینند و معنی واقعی دمکراسی را بفهمند ، در ایران حتی با یک رییس بسیج بخاطر عملکرد و اشتباهاتش نمیتوان اینگونه بحث کرد و کشته نشد چه برسد به مسوولین حکومت مانند خامنه ای و روحانی ، شرم کنید و یاد بگیرید !
  16
  139
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
  ۴۹
  بادبادک - زوریخ، سوییس

  جسارتا، بیشتر جنگ‌ها در زمان جمهوری خواه‌ها رخ داده از جمله بوش. همین ترامپ هم لحظه شماری میکرد برای جنگ با ایران حالا این کهنه سرباز داره گیر میده به کسی‌ که با رای مردم انتخاب شده و زمانی‌ که سناتور بوده به جنگ رای داده. به این میگن پوپولیسم! زمانی‌ که ایشون به جنگ رای داده رییس جمهور کی‌ بوده؟ در ضمن من طرف هیچ جناح سیاسی نیستم، چون معتقدم سیاست مدار مردم عادی رو می‌فرسته جلو بمب و موشک و خودش و بچه اش لب ساحل آفتاب میگیرن. بوش، ترامپ ، کیلینتون ، اوباما و بایدن هم نداره. همشون سر ته یک کرباسن. یک سیاست مدار پیدا نمیکنید که بچه خودش رو بفرسته جنگ. همیشه ما هستیم که باید بریم جنگ در حالی‌ که فرزندان اینا پولش رو میگیرن.
  94
  53
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  خودِ آمریکا،به عنوان سردمدار استکباروحافظ منافع صهیونیسم، اصلأ مشروعیت ندارد،چه برسد به این خیمه شب بازی های انتخاباتی اش که شش روز طول کشیدکه در ایالت«آریزونا»رأی ها را بشمارند،گرچه همزمان رأی ایالت«آویزونا»متشکل از عده ای به ظاهروطنی،دم به دم در حال افزایش بود.
  132
  27
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  صبحِ روز بیست و یکم ژانویه که مستر ترامپ از کاخ سفید رفت،باید در دادگاهی در آمریکا پروندهُ دادخواستی باز کرد تا بخاطر حمله تروریستی و موشکی به سردارسلیمانی چند سال باقیماندهُ عمرش را پشت میله ها آبجوی خنک و تگری با ماست و خیار بخورد!Let's see you behind bars Mr Trump !
  147
  22
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
  ۳۸
  rahjoo - مازندران، ایران

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. البته کشتار 1500 نفر در ابان 98 با اعتراف خود مقامات ایران محاکمه نداره.اگر آمریکا بخاطر منافعش می جنگه.ما مردم ایران درایم بخاطر منافع بوزینه های انسان نمایی چون خامنه ای و سپاه کشته میشیم و مانند نوید افکاری ها زیر شکنجه کشته میشیم.اینارو کی باید محاکمه کنه موجود انسان نما؟!!ها.
  9
  44
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا

  [::بادبادک - زوریخ، سوییس::]. خیر عزیز،ترامپ اصلا قصد جنگ با ایران با هیچ جای دیگر نداشت،اگر داشت دو سه موقعیت کم‌نظیر و عالی وجود داشت،حمله موشکی ایران به پایگاهشان در عراق،زدن پهباد آمریکایی،..دلیل اخراج افرادی مثل جان بولتون همین تفاوت دیدگاه ها بود. اساسا دلیل تفاوت او با جمهوری خواهان سنتی،همین سیاست تمرکز بر داخل آمریکا و عدم تمایل به هرگونه جنگ و هزینه کردن بیرون مرزهای آمریکا بود.مخالفتش با سازمانهایی مثل ناتو،نارضایتیش از هزینه کردن برای دفاع از ژاپن و کره جنوبی و حتی کشورهای عربی همه نشانگر این موضع بود.از دید او،آمریکا میبایست تمرکزش را روی رفاه مالی و پیشرفت داخل آمریکا بگذارد و اهمیتی به بقیه دنیا و مشکلاتش ندهد.دیگر نقش پلیس و آتش نشان جهان را بازی نکند.همین دیدگاهها هست که به مذاق راست گراها هم خوش میاید.مخالفت با پناهندگان و مهاجران هم همه در همین راستا هست.
  6
  36
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
  ۶۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. این صحنه‌ها رو ببین ولی باور نکن. این سیاه بازی به شیوه غربی هست. یه دسته اسکناس دو دلاری به این دادند که بیا و این حرفها رو بزن. واسه اینکه بایدن کُرد‌‌‌‌ه بیشتر محبوب بشه. در ولایت هر کسی میتونه طبق موازین شرعی و قانونی از هر کسی انتقاد کنه. نمونش همین شاعر سینه سوختتون #هالو#
  53
  14
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. پف. قاسم کتلت گچکار را میگی؟ دستش درد نکنه که یه تروریست را از روی زمین برچید.
  13
  34
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. منتظر توی . بودن که بهشون مشروعیت بدی چپول استالینی
  6
  30
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. اینهم مال کامنت دومت: اولا که باید برای اینکارش مجسمه اش رو بسازن که پاش رو گذاشته روی گردن قاسم کتلت. دوما اینکه ابجو رو با ماست و خیار نمیخورن. همین جوری میخوری که میای اینجا تگری میزنی جای حرف زدن
  9
  30
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. اوساما بن لادن سنی ساختن و کشتن!. بن لادن شیعه (قاسم) رو هم دیگه لازم نداشتن
  3
  24
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. همه کارهای ترامپ یک طرف اون کارش که سردار شما رو کتلت کرد یک طرف دیگه واقعاً دستش درد نکنه
  7
  28
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  یارو کلا تعطیل بود اصلا بایدن جنگی در عراق راه نیانداخت و جرج بوش بود خخخ فک کنم بخاطر همین بایدن اصلا جوابش رو نداد و راهش رو گرفت رفت. چی بگه به کسی که مشکل روانی داره و اصلا نمیدونه جنگ کی بوده و کی شروعش کرده و اصلا سرباز استخدام میشه واسه چی؟ سرباز استخدام میشه واسه جنگ اونم سربازهای آمریکایی که ماهیانه میانگین بالای 7 هزار دلار حقوق و مزایا و بیمه دارند بعدشم سربازی اینجا زوری نیست خودشون میان به عنوان یک شغل 5 ساله ثبت نام میکنند و بعد از آزمون وارد یکی از رسته های آموزش نظامی هوایی زمینی و دریایی میشوند. خوب این یارو فک میکنه اینا 2 سال آموزش می بینند که بروند تو خیابون راه بروند؟در هرصورت چند وقت هم در مناطق جنگی و عملیاتی خواهند بود و اگر جنگی بشه اونجا خواهند بود.حتی در دوره وترنی هم کلی مزایا و تخفیف و غیره دارند.اوباما از عراق خارج شد و شاید از نظر ایشون این بدترین سناریو بود که به نظر خیلی ها بسیار بد بود ولی ربطی به کشته شدنها نداره.
  15
  5
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::] باشه حتما. هرچقدر تونستید قاتل 270 مسافر بی گناه ایرانی هواپیمای اکراینی یا قاتل 290 مسافر بی گناه هواپیمای مسافربری ایران در خلیج پارس رو محاکمه کنی اینم محاکمه میکنید. ملت ایران قربانی اصلی حکومت ولایت شیطان هستش و هر طوری بشه این مردم هستند که هزینه های این حماقتهای شیطان بزرگ ولایت فقیه رو میدهند. گیرم ترامپ رو ترور کردید شک نکنید قطعا جنگ بدی خواهد شد و در کمترین حالت احتمالا خامنه ای یا رهبر اون موقع کشته خواهد شد. حالا بشین و رویا بافی کن واسه کشته شدن یک نفر یک ملت رو به بدبختی و سختی بکشونید ببینید سلیمانی زنده میشه یا نه!.
  4
  17
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::] بیشتر بنویس چون واقعا متنی که می نویسی مثل جوک هستش. جوک تلخ. اگر اینا خیمه شب بازیه پس انتخاباتهای خنده دار جمهوری ولایت فقیه چیه؟ جالبه بعدشم میگید انتخابات آمریکا براتون مهم نیست؟ مشروعیت اونجاست که بعد تقلب 88 رهبر فاسد بجای بی طرفی و ارجاع هر دو طرف به دادگاه برای بررسی شکایتها خودش شد قاضی چون اصلا رای مردم براش مهم نبود و چون نظر طرف به نظر خودش نزدیک بود رای کشتار معترضین و مردم رو صادر کرد و کشور هنوز بعد از 12 سال در بحران خود ساخته یک رهبر فاسد و دیکتاتور هستش. .
  6
  20
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
  ۳۶
  babak.ae - تهران، ایران
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. تو فعلا از ترکیه برگرد کیس پناهندگی رو بیخیال شو، چون امروز فردا همون بلایی که سر قذافی اومد سرش میارن (چاقو تو ماتحت)، نهایت توان شما انگلها رجز خوندن هست. پرزیدنت ترامپ نشون داد یه مرد واقعی چه در بیزینس و چه در سیاست هست. هر چی هم مخالف داشته باشه عملکردش همه چیز رو نشون میده.
  9
  24
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  همهُ کسانی که از حرفِ من سوختند،اینجا به ردیف جوابهای سفیهانه نوشتند.شرم تان باد که از ترامپ ای دفاع میکنید که در روز روشن دروغ می گوید و دستش به خون مردم آلوده است.شرم برشما باد که ازآمریکایی دفاع میکنید که ننگین ترین اعمال خشونتبار را از بدو تاریخش،نه تنها علیهِ ساکنین اصلی آن کشور بلکه اکثر کشورهای جهان مرتکب شده است
  30
  3
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  امثال شما کلاً بقدری ساندیس خوردید توی ایین چهل سال که بالا خونه کاملاً از کار افتاده و بحث با همچین موجودی هم می دانم که بیفایدست ! دوستان همگی مطمئنم به تعبیر و تحلیل شما پوزخند تمسخر زده اند چون هیچ آدم عاقلی بخصوص یک سیاستمدار کارکشته مانند بایدن حاضر نیست بقول تو دو دلار یا بیشتر به یکنفر بده که بهش بگن قاتل که بقول تو محبوب بشه !! البته شکی نیست که در حکومت مورد علاقه امثال تو هر کسی خونخوارتر باشه محبوبتره ،این را شما از ژن وارداتی که فقط به قصد کشتار و تحمیل یک دین مسخره وارد ایران شد کسب کردی و این ژن مخلوط با ساندیس میشود امثال فاطی ، کلاً از اینکه با امثال تو مستقیم صحبت کنم کراهت دارم اما اینبارو شاید برای تکان خوردن مخت ندیده گرفتم .
  2
  28
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] امثال شما کلاً بقدری ساندیس خوردید توی ایین چهل سال که بالا خونه کاملاً از کار افتاده و بحث با همچین موجودی هم می دانم که بیفایدست ! دوستان همگی مطمئنم به تعبیر و تحلیل شما پوزخند تمسخر زده اند چون هیچ آدم عاقلی بخصوص یک سیاستمدار کارکشته مانند بایدن حاضر نیست بقول تو دو دلار یا بیشتر به یکنفر بده که بهش بگن قاتل که بقول تو محبوب بشه !! البته شکی نیست که در حکومت مورد علاقه امثال تو هر کسی خونخوارتر باشه محبوبتره ،این را شما از ژن وارداتی که فقط به قصد کشتار و تحمیل یک دین مسخره وارد ایران شد کسب کردی و این ژن مخلوط با ساندیس میشود امثال فاطی ، کلاً از اینکه با امثال تو مستقیم صحبت کنم کراهت دارم اما اینبارو شاید برای تکان خوردن مخت ندیده گرفتم .
  5
  25
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  این مشکل همه رئیس جمهورهای همه جا ی دنیا است!
  7
  2
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۴
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  بایدن به سرباز میگه فقط دوستان تو توی جنگ عراق که نبودن بلکه پسر من هم توی جنگ عراق بود. اما سرباز به بایدن جواب میده : خودت چی ؟خودت چرا به جنگ عراق نرفتی ؟ فقط دستورش رو دادی
  2
  3
  ‌سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  متوجه شدید که هیچ کسی ماسک ندارد این مال قبل از کوروناست .امروز همه نظرهای دیگری دارند.به عبارت دیگه این ویدیو تاریخ مصرفش تمام شده.
  13
  0
  ‌سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. از ترامپ دفاع بکن. ولی‌ از شیخ علی‌ نه.ترامپ در مقابل شیخ علی‌ گاندی می‌‌باشد.این همه جواب از دوستان گرفتی. هنوز من همان که مامانش صیغه حمزه شیر کش بود. نمی‌‌دانم از چه است؟ معمولا یک کم حماقت .شیرین است. ولی‌ اگر پای شما وسط آید.از شیره خرما هم شیرین تر هستید.یا چیزی نگو.یا اگر قربان ریش مقدس. مثل لبو عصبانی رفتار نکن
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰
  نظر شما چیست؟