مانکن زنده خانم در ویترین فروشگاهی در مشهد

انصاف نیوز :ظهر امروز یکی از بوتیک‌های معروف عرضه لباس زنانه در آزادشهر مشهد از مانکن زنده خانم برای تبلیغ اجناس خود استفاده کرد.

به گزارش رسانه‌ی اصولگرای «خبرگزاری دانشجو»، عضو هیات مدیره اتحادیه پوشاک مشهد گفت: فروشگاه‌هایی که اقدام به هنجارشکنی کنند مورد برخورد بازرسان اصناف، اتحادیه و اماکن قرار می‌گیرند.

وی در خصوص انتشار خبر و عکس استفاده یکی از فروشگاه های سطح شهر مشهد از مانکن زنده خانم در پشت ویترین، اظهار کرد: تاکنون در سطح شهر مشهد چنین موضوعی را شاهد نبودیم و نشنیدیم.

عضو هیات مدیره اتحادیه پوشاک مشهد با بیان این نکته که مدام از فروشگاه‌های سطح شهر مشهد بازرسی می‌کنیم، ادامه داد: بازرسی کردن از ۱۰ هزار عضو اتحادیه پوشاک اقدام به بسیار مشکلی است و در این کار هم بازرسان اتحادیه و هم اماکن و اتاق اصناف با یکدیگر همکاری می‌کنند.

وی ضمن اشاره به این موضوع که تاکنون پرونده‌های گران فروشی، کم فروشی و فروش جنس نامرغوب داشتیم، تصریح کرد: اما تا امروز استفاده از مانکن زنده در سطح شهر مشهد نداشته‌ایم.

اطمینان تاکید کرد: در صورت وقوع تخلف در فروشگاه‌ها برخورد اول ما تذکر و در صورتی که تخلف ادامه‌دارو یا هنجارهای جامعه نادید گرفته شود، به صورت کتبی اخطار می‌دهیم و در صوت ادامه پلمب می‌کنیم.

عضو هیات مدیره اتحادیه پوشاک مشهد خاطرنشان کرد: البته گاهی اوقات فروشگاهی نه از روی عمد، بلکه ناآگاهی و در حوزه برندینگ دست به حرکتی خلاقانه می‌زند که تخلف محسوب می‌شود که مطلوب ما نیست و تذکر می‌دهیم و فروشنده قانع می‌شود که همانجا موضوع تمام می‌شود؛ اما گاهی اصرار به تخلف دارد که مورد برخورد قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بازرسان ما فردا اول صبح برای بازرسی به محل مربوطه خواهند رفت، متذکر شد: مدل فعالیت یک فروشگاه در مشهد با دیگر شهرهای کشور تفاوت دارد و از حساسیت بیشتری برخوردار است و اصولا به دلیل مذهبی بودن شهر مشهد مردم چنین مواردی را نمی‌پذیرند، بنابراین انتظار داریم که فروشگاه‌ها این حساسیت‌ها را درنظر گیرند.
+56
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  « مشهد با دیگر شهرهای کشور تفاوت دارد ،‌و به دلیل مذهبی بودن مشهد مردم چنین مواردی را نمی‌پذیرند»،‌ فقط پول و مکان صیغه برای زائرین را می پذیرند.
  14
  120
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  دیدن این صحنه ها و اینکه مردم کشورم تحت حاکمیت یکمشت شیاد بیشرف در حد یک عروسک و مجسمه بی حرکت آنهم تنها بدلیل احتیاج مالی و بیکاری پایین آمده اند قلبم را فشرده و مطمئنم هر فردی که ذره ای انسانیت در وجودش باشد این شرایط را نمی پذیرد . مطمئناً تحت حکومت این قوم تبهکار شاهد صحنه های بسیار غم انگیز و بدتر از اینهم خواهیم بود.
  8
  69
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  معیارهای مسخره برای یک شهر مذهبی!! لباس پوشیدن و ایستادن پشت ویترین یک کار هنجارشکنانه است ولی راه افتادن توی خیابان با همان لباس اشکالی نداره!! همه میدونند این شهر به اصطلاح مذهبی شده تایلند منطقه حتی از عراق و کشورهای همسایه برای صیغه بازی به این شهر مقدس تشریف می آورند
  12
  57
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  به نظر من استفاده از انسان در ویترین خیلی کار احمقانه و زشتیه. مثل فاحشه خونه های هلند!
  54
  36
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد
  در این بحران اقتصادی که دنیا رو فرا گرفته طبعا این گونه ابتکارکار افینی ایده خالبی خواهد بود تا چند نفر از راه درست نانشان رو در بیاورند. هنجارشکنی و برخورد بازرسان اصناف، اتحادیه و اماکن از مزخرفات این رژیم جنایت کار هست .اگر این زنان و دختران دور حرم اون مردک وای می ایستادند و صیغه میشدند اینطورداد این مردم در می اومد؟
  7
  18
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. مگه توی همین مشهد هزار زن و دختر به دلیل فقر و نداشتن نان زیر نظر سرواران شما اخوندها و امثال شما دست به تنفروشی نمیزنند؟ ببین وقتی ادم فکر و ذهنش کثیف و منحرف باشه بیاد ویترین های هلند میافته در حالی که نرمالش اینه که از کار افرینی و ایجاد کار برای عده ای خوشحال بشه
  8
  35
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  البته کرامت انسانی این است که زنی بخاطر تبلیغ شورت و سوتین دو یورویی برروی تبلیغات بیلبوردهای شهری قرار گیرد!یعنی یک زن«دختر» غربی،اندازهُ دویورو هم ارزش ندارد! البته الان این را نوشتم،می دانم که «اندک اندک جمع مستان می رسند» و به من می پرند!
  43
  15
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. چه ربطی داره دو یورو به تبلیغ شورت و سوتین؟ پس یک سیبیل کلفت این کار رو بکنه؟ چی شده که ارزش انسان با تبلیغ لباس پایین میآد ولی واسه تبلیغ نظام و حفظ آبروی نداشته یک مشت آخوند در رادیو و تلویزیون از صبح تا شب دروغ به خورد امثال تو میدهند و تو صدات هم درنمیآد و برای دروغ ارزش قائل میشی! خوشم میآد که اینقدر آش شور شده که یک تعداد از درون خود این نظام هم صداشون در اومده و از کثافتکاریهای مسئولین بی لیاقت دارند میگویند و در یوتوب پخش میکنند از احمدی نژاد گرفته تا بقیه
  6
  17
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران
  استفاده از یک انسان به عنوان یک مانکن. برای بعضی ها هنوز برده داری زنده است. بیش از همه شعور و عزت نفس اون زن نگون بخت زیر سوال رفته.
  8
  10
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. چند کلاس سواد داری تو
  8
  17
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  آقایونی که اینجا دم از بیزینس ایستادن خانومها در ویترین میزنن حاضرید تو ویترین وایسید؟ حاضرید لباس عروسک بپوشید جلوی رستورانها وایسید. اگر فاحشگی خوبه چرا انسانهای ضعیف و مهاجرها فاحشگی میکنن؟ چرا یک زن پولدار یا دانشمند فاحشگی نمیکنه. منظور رابطه به خاطر پوله نه به خاطر حال.
  17
  7
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. یه سفر بیا نیویورک،کلاس بالاهاشون رو ببین پول پارو میکنند تو شیکترین آپارتمانها رندگی میکنند و شبی ۵۰۰ دلار به بالا میگیرند،خیلیها به انتخاب خودشون این کار رو میکنند و به خوب و بدیش هم به خودشون مربوطه.در ضمن مانکن و تو ویترین ایستادن چه ربطی به فتحشگی داره؟ اینجا هم مرد هم زن از این قبیل کارها میکنند مخصوصا تو سن جوانی و کالج برای کمک خرج costume میپوشند جلوی بوفه و رستوران.
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان
  کسانی که ایراد میگیرند به ایستادن خانمها در ویترین متوجه یک چیزی نیستند اولاً این کار فاحشگی نیست مانکن ها در سالن های مد لباس میپوشند و برای نشان دادن مد قدم میزنند اینها هم پشت ویترین میایستند و اینطوری تبلیغ میکنند دوماً یک کسی این کار رو دوست داره انجام میده یکی دیگه دوست نداره انجام نمیده، واسه پول درآوردن همه نمیتوانند دانشمند باشند و در دانشگاه تدریس کنند
  3
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  این کار خیلی عادیه. خودم بارها دیدم تو تورنتو. هم اسونه هم پولش بالاتره. بعدم هموطنای من صیغه و این چیزا رو تموم کنین. شما چه بخوایی چه نخوایی تو هرجای دنیا که بری تن فروشی هست. بدبختی اینه اینقدری که برا این چیزا یقه جر میدین برا راه حلش فکر نمیکنین. زمان شاه زمانی که تو هلند و المان کارگر جنسی حق و حقوقی نداشتن تو ایران محله مخصوص داشتن و دولت شدیدا نظارت میکرد. کاندوم پخش میکرد . ازمایش میگرفتن. مشتری هیچوقت نمیتونست بر خلاف میل کارگر جنسی عمل کنه. اما الان این هموطنای مغز فندقی به جا راه چاره چسبیدن به چه چیزایی
  4
  4
  ‌سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  من با توجیح ها کاری ندارم. با احساسم کار دارم. احساس من میگه اینکار در سطح گدایی هست. واقعا بدم میاد ادمها رو توی ویترین ببینم. به هر دلیل و بهانه. من از خفت حیوانات هم متنفرم چه برسه خفت انسان که مدعی عقل و فهم کامل هست.
  6
  0
  ‌سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  تو غرب آزاد خانمهای مدل موقع تبلیغ لباس رو استیج قدم میزنند ، حالا تو ایران خب نداریم ، ممنوعه ، این خانم مدل ثابت واستاده ، آ آ آ آ آ ی ی ی ی کرامت انسان رفت !!!!!!!؟؟؟ خیلی بی ادبی شده !!!!!!! وااسلاما ، وامصیبتا ، ول کنید جمع کنید خدا عقلتون بده اسلامی هستید ؟! نیستید ؟؟؟!!!، با خودتون چند چندین
  2
  2
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.