فرار‌خونین هالیوودی!

مال باخته تی شرت قرمز رنگ خود را بر تن سارق شناسایی کرد!سارقانی که برای فرار از چنگ پلیس، صحنه های وحشتناکی را به شیوه فیلم های هالیوودی در خیابان های مشهد رقم زدند،  درحالی دستگیر شدند که خودروی پراید آن ها پس از تصادف با یک دستگاه پراید عبوری در هوا چرخید و به آهن پاره تبدیل شد.
دستگیری سارق با شلیک گلوله
به گزارش اختصاصی خراسان، اولین حادثه وحشت آفرین شبانه یک سارق در ساعت 3 بامداد شب پنج شنبه گذشته زمانی رخ داد که نیروهای گشت نامحسوس کلانتری سناباد مشهد، خودروی پرایدی را مشاهده کردند که با چراغ خاموش در خیابان آبکوه و در جهت خلاف تردد خودروها حرکت می کرد. بررسی های نامحسوس پلیس در میان رگبار باران نشان داد که دو شماره از پلاک انتظامی خودرو نیز با «گِل» پوشانده شده است بنابراین افسر گشت به راننده جوان دستور «ایست» داد اما راننده که متوجه نیروهای انتظامی شده بود پدال گاز را به سمت بولوار کلاهدوز و ابوطالب فشرد و در همان جهت خلاف حرکت خودروها فرار کرد. تعقیب و گریز پلیس با اخطارهای قانونی و شلیک تیر هوایی در حالی به سمت بولوار راه آهن کشید که راننده باتری و یک دستگاه کامپیوتر خودرو را هنگام فرار بیرون انداخت و همچنان با سرعت وحشتناک به طرف بولوار هدایت گریخت و سپس وارد بزرگراه فجر شد.دیگر چاره ای نبود به همین دلیل نیروهای گشت انتظامی پس از کیلومترها تعقیب و گریز شش گلوله شلیک کردند و لاستیک های خودرو را در اطراف میدان فجر هدف قرار دادند. راننده جوان با متوقف شدن خودرو پیاده پا به فرار گذاشت اما افسر گشت او را زمین گیر کرد و حلقه های قانون را بر دستانش گره زد. این سارق جوان که به 60 فقره سرقت از داخل خودروها اعتراف کرده است مدعی شد: خودرو به یکی از بستگانش تعلق دارد و او به بهانه مسافرکشی به سرقت باتری و کامپیوتر از خودروهای پراید و وانت پیکان می پرداخت. تحقیقات بیشتر در این باره با صدور دستورات ویژه قضایی ادامه دارد.
نجات دزدان از تصادف دلخراش
گزارش خراسان همچنین از یک پرونده سرقت دیگر حاکی است: هنوز 15 ساعت از ماجرای سارق قطعات خودروها نگذشته بود که افسران گشت های  نامحسوس کلانتری سناباد ، به یک خودروی پراید اطلسی رنگ در خیابان صاحب الزمان مشکوک شدند که به صورت چراغ خاموش به سمت خیابان دانشگاه حرکت می کرد. استعلام شماره انتظامی از مرکز فرماندهی بیانگر آن بود که نه تنها شماره پلاک مذکور دستور توقیف قضایی دارد بلکه شماره یاد شده مربوط به یک دستگاه پراید سفید رنگ است. به همین دلیل افسر گشت انتظامی به راننده و سرنشین پراید دستور توقف داد اما راننده ناگهان به صورت دلهره آوری بر سرعت خودرو افزود و با حرکات نمایشی در جهت خلاف حرکت خودروها فرار کرد. تعقیب و گریز شبانه پلیس و سارقان به سوی چهارراه مقدم در بولوار طبرسی کشید و به زیرگذر حرم مطهر رسید. در حالی که راننده، مسیر ده ها کیلومتری را به طرز وحشتناکی از میان خودروها و در جهت خلاف حرکت آن ها طی می کرد و صدای هولناک کشیده شدن لاستیک ها بر آسفالت زیرگذر می پیچید، آن ها از طرف میدان بسیج به سوی خیابان فدائیان اسلام گریختند و سپس وارد بزرگراه شدند. این تعقیب و گریز طولانی به محل خاک برداری های عمرانی رسید و گل و لای باعث کندی حرکت خودروی پلیس شد  اما سارقان به طرف بولوار فرودگاه فرار کردند و ناگهان با سرعتی سرسام آور با یک دستگاه پراید سفیدرنگ روبه رو شدند که در مسیر خودش در حال حرکت بود. در یک لحظه صحنه  دلخراشی رقم خورد و پراید سارقان پس از برخورد هولناک با پراید سفیدرنگ به هوا بلند شد و چون صحنه فیلم های واقعی هالیوودی بر زمین غلتید به طوری که به آهن پاره تبدیل شد. افسر  گشت انتظامی کلانتری سناباد بی درنگ با نیروهای امدادی تماس گرفت و بدین ترتیب دو متهم به سرقت که به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافته بودند به بیمارستان امدادی مشهد انتقال یافتند و تحت درمان قرار گرفتند. به گزارش خراسان، در بازرسی از داخل خودرو مقادیری لوازم سرقتی درحالی کشف شد که یکی از مال باختگان پس از مراجعه به کلانتری، تی شرت قرمز رنگ خود را بر تن سارق شناسایی کرد و بقیه اموال به سرقت رفته خود را نیز در کلانتری یافت بنابراین گزارش، تحقیقات ویژه از سارقان دستگیر شده در حالی ادامه دارد که  نیروهای تجسس به بازرسی از مخفیگاه و پاتوق های سارقان دستگیر شده پرداخته اند تا ابعاد دیگری از ماجرای سرقت های آن ها فاش شود.
+2
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.