زنده ماندن دختر روسی پس از کشتار دوستانش با پنهان شدن زیر جنازه‌های غرق در خون

قاتلروزیاتو : به گفته پلیس روسیه یک دختر نوجوان بعد از کشتار حاضران در یک مهمانی خود را زیر جنازه قربانیان و در استخری از خون پنهان کرده بود تا با مرده جلوه دادن خود از کشته شدنش جلوگیری کند.
ماریا کوزینتسوا ۱۶ سالهماریا کوزینتسوا ۱۶ ساله در حالی که قاتل با تفنگ خود در آپارتمان محل مهمانی قدم می زد و به دنبال قربانی می گشت از مرگ جان سالم به در برد. قاتل که یک عاشق بازی های کامپیوتری است در یک مهمانی که خود میزبانش بود دست به کشتار زد و سه تن از مهمانان خود را به قتل رساند و یکی دیگر را نیز زخمی نمود. دمیتری زاخاروف ۳۴ ساله قبل از رسیدن نیروهای پلیس به محل خود را کشت.
یک دختر نوجوان بعد از کشتار دوستانش در یک مهمانی خود را زیر جنازه غرق در خون آن ها پنهان کرد تا با مرده جلوه دادن خود جان سالم به در ببرد.

پولینا باردینا ۱۸ ساله نیز به خاطر اصابت گلوله به سرش کشته شد در حالی که دوستش ویکتوریا پاوستوفسکایا ۱۷ ساله به خاطر اصابت گلوله به شکمش هنوز با مرگ دست و پنجه نرم می کرد. دو تن از قربانیان دیگر این حادثه که در شهر یکاترینبرگ در شرق کوهستان اورال واقع شده، یک کافه دار ۳۶ ساله به نام اولگ برگنف و یک کارشناس املاک ۳۲ ساله به نام آنتون آنیسیموف هستند. دختر نوجوانی که همراه با دختر دیگری به نام ویکتوریا خود را زیر اجساد قربانیان این کشتار پنهان کرده بود، توانست از همانجا پیام هایی را از طریق پیام رسان های اجتماعی فرستاده و درخواست کمک کند. اما آن ها مجبور شدند دستکم ۴ ساعت در همان حالت بمانند تا پلیس به محل رسیده و آن ها را نجات داد.

این دو می گویند که در تمام مدت می ترسیده اند قاتل از زنده بودن آن ها مطلع شود. ماریا در این باره می گوید: «خود را به مردن زده بودم و می ترسیدم که از زیر جنازه ها بیرون بیایم». ویکتوریا نیز که مجروح شده و در حال خونریزی بود خود را از آشپزخانه به دستشویی رسانده و آنجا مخفی شد. این دخترها که با هم دوست بودند همراه با سه مرد از طریق شبکه های اجتماعی به یک مهمانی دعوت شده بودند و به گفته خودشان به دلیل خسته شدن از گشت و گذار با افراد هم سن و سال به این مهمانی رفتند. این دو دختر می گویند که مردان حاضر در این مهمانی از بهترین دوستانشان بوده و به آن ها بی احترامی و تجاوز نکرده اند. اما ناگهان زاخاروف که نیروی امنیتی بوده تفنگ شکار خود را بیرون کشیده و فریاد می زند: «بیاید بازی کنیم» و شروع به تیراندازی می کند.

ماریا در ادامه می گوید: «او به من شلیک کرد اما آنتون روی زمین افتاد و مرا پوشش داد. سپس او به آشپزخانه رفت و صدای دو گلوله را شنیدم که به ویکتوریا و اولگ شلیک شد». ماریا که زیر جنازه غرق در خون پولینا و آنتون افتاده بود، موبایل آنتون را پیدا کرده و پس از وارد شدن به حساب شبکه اجتماعی روسی VK با دوستانش تماس گرفت. او در این باره نیز می گوید: «به دوستانم گفتم که به پلیس و آمبولانس زنگ بزنند. ویکتوریا نیز همین کار را کرد و به همین ترتیب بود که فهمیدم او نیز زنده است… اما جرأت نکردم به کمک او بروم».

در ادامه ویکتوریا با صدای بسیار آرام آدرس آپارتمان محل جنایت را برای دوستانش ارسال کرد. ماریا می گوید که هیچ نشانه ای از خطر و تهدید وجود نداشت تا اینکه زاخاروف دست از بازی کامپیوتری برداشته و شروع به تیراندازی به مهمانان خود کرد. او در ادامه قبل از ورود ماموران به آپارتمانش دست به خودکشی زد. تنها اطلاعاتی که از زاخاروف منتشر شده این است که پدر یک فرزند بوده و از همسرش جدا شده است.
+38
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  تو این خبر اسامی ماریا، دمیتری، پولینا، ویکتوریا، اولگ و آنتون بچشم می‌خورد. چندین بار که خبر رو بخونید پی به این حقیقت می‌برید که اسامی نامبرده در خیلی از جملات با هم قاطی و زمان و مکان مشخصی ندارند.
  37
  9
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.