تصویری از دختر قاضی مرگ حسن تردست در المان

علی جوانمردی نوشت:
این ھم «هیلدا تردست» دختر قاضی مرگ حسن تردست که در المان بسر میبرد. فرزندان شما مردم را به دلیل کوچکترین ازادی ( تحت عنوان بی حجابی) حکم می‌داد و فرزندان خودشان اینگونه از ازادیهای اروپا بهره می گیرند!

(این پوشش حق مسلم و ترجیح هر خانمی است ولی مقامات نظام فاسد حقی را که برای فرزندان خود روا میدانند، نمی‌توانند از دیگران سلب کنند)

آواتودی: «حسن تردست» قاضی سابق قوه قضاییه جمهوری اسلامی با صدور بیش از ۸۰۰ حکم اعدام و مجازات‌های سنگین در ایران از جمله صدور حکم اعدام زنده یاد «ریحانه جباری» برای دیدار با فرزندانش به برلین آلمان رفته است. مریم تردست دختر، لیان دختر ۱۰ ساله نوه وعلی آقایی دامادش و نیز نصیر محمد تردست پسر قاضی مرگ و برادرش هم مقیم برلین آلمان هستند. مریم تردست در برلین دارای یک شرکت تجاری است.

حسن تردست به همراه «زهرا دلیر» همسرش برای دیدار با فرزندانش به برلین آلمان رفته و صدور ویزا توسط دولت آلمان برای یک جنایتکار باسابقه، خلاف همه قوانین و موازین حقوق بشری است.

حسن تردست که عامل داغدار شدن صدها خانواده است همانند بقیه مقامات جمهوری اسلامی فرزندان خود را به خارج از کشور فرستاده است.

ویدیو از رای دادن خانواده تردست به روحانی در سفارت نظام در آلمان.
+202
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  علی جوانمردی یک کرد تجزیه طلبه اینم نمیگه که اون مرتضا سربندی که تو ماجرای ریحانه جباری بود خودش کرد بود. کردها وقتی چیزی بنفعشون نباشه فوری از ماجرا ردمیشن.اینم بگم که خود علی جوانمردی یه پرونده تو واشینگتون داشت که با پوله زیاد رفع کرد .تازه عموی ریحانه جباری خودش تو آلمانه به اون بگید بره دنبال تردست
  167
  53
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لابد هیلدا جان برای پذیرایی از زوار عراقی که به آلمان مسافرت میکنند آنجا رفته که وظیفه شرعی به عمل بیاره. امیدوارم هم خودش و هم پدر بی‌ناموسش این کامنت من را ببینند.
  76
  190
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  مرگ بر حاکمان و گردانند گان و حامیان و بادمجان دور قاب چینان و اختلاص گران و نمایندگان خیره خوار جمهوری اسلامی باد ..
  36
  139
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  kasa-123 - وین، اتریش

  با پول ملت.در کشورهای غربی سرمایه گذاری میکنن.خانوادهاشون هم میفرستن.بعد ملت باید گشنگی بکشن و یا با قایق بادی برن اروپا حالا شانس بیارن تو آب خفه نشن یا برای ویزا کلی برن و بیان.متاسفانه باید خجالت بکشیم.که چنین موجوداتی بر ما حکومت میکنن. کلی برن و بیان.
  37
  140
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  kata1379 - مشهد، ایران

  فساد حکومتی با دکور مذهب حکومت ایران را فرا گرفته و تمام این خوشگذرانیها مزد جنایت هست . بیچاره کاسه لیسان حکومتی همانند یا فاطمه و جناب خان که در جنایات شریک هستند . با جعل روایات شرمنده . دین و دنیا و آخرت و مردم هستند
  69
  97
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  دو کلمه حرف درست - کرج، ایران

  اسلام و انقلاب بهانه هست، آنها برای نابودی ایران آمدند
  35
  137
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  aarian - تهران، ایران

  این نکبت زاده‌ها رو رسوا کنید تا آب خوش از گلوشون پایین نره. اینها باید انگشت نما بشند لعنت به نون به نرخ روز خوری که ملتی رو بدبخت کرد.
  32
  120
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  درود مسافر آنکارا. دیروز چی‌ می‌‌گفتی‌؟ کشاورز محروم ولی‌ خوشبخت در دهات ایران.این یاران امام چرا نمی‌‌روند. مثل کشاورزان ما. زندگی‌ شریف مسلمانی ؟ اینجا است که باید گفت. لب تشنه سالار شهیدان . بر ناف آشکار خواهران.
  70
  68
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  الان خانواده این بیشرف که ،میدنند که پدر و شوهره این خانم ،یک غازی معمولی‌ نبوده بلکه قاتله ملت ایرانه،و با پول خون جوانان ایران زندگی‌ و بچه هاشو بزرگ کرده خلی از اینها و اطلاعاتی‌‌ها شرم دارن که شغل خودشونو به زن و بچچون بگند.
  37
  67
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. یعنی‌ مثلا چی‌ می‌‌خوای بگی‌؟ چون این تجزیه طلب است؟ پس این عکس مهم نیست؟ این عکس دروغ است؟ یا ناف خود را برای سالار شهیدان بیرون انداخته؟ برای من این عکس اصلا مهم نیست. مثل بردار ارشادی .. نمی‌‌کنم. جانماز آب کشی‌ شما. که در ایران زن را .به خاطر مخالفت با چادر ۳۰ سال به زندان می‌‌اندازید.و در اینجا از زور مفلوکی .گیر به چیز دیگر می‌‌دهید. اگر قرار است این عکس یا شخصیت این افراد .این یاران امام زمان و امام .شخصیت حسینی شود. چون یک تجزیه طلب آن‌ها را مورد حمله قرار داده.پس با این منطق شما. ترامپ مخلوطی از گاندی.نلسن ماندلا . کانت می‌‌باشد. چون شب و روز شیخ علی‌ به او حمله می‌‌کند. ما موجودی دیکتاتور تر. ایران ستیز تر از شیخ علی‌ داریم ؟
  72
  65
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  mehrdad cross - بروکسل، بلژیک
  این خانم سالیان سال مقیم هلند وپدر ایشان اصلا قاضی نیست لطفا این عکس بردارید
  79
  89
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::mehrdad cross - بروکسل، بلژیک::]. دوست عزیز زیاد جوش نزن شما اگه به حرفت مطمعنی و ریگی در لای انگشتات نیست ایقدر خوب این خانومو میشناسی یک کپی از کارت شناسایی این خانوم به آدمین این سایت میفرستی بنده بهت قول میدم نه تنها ادمین بلکه دوستانی هم که در مورد این خانوم بلانسبت محترم (نقل قولی از چالنگی عزیز) حرف نا خوشایندی زدن معذرت خواهی کنند. عزیز من هم بدون مدرک میتونم ادعا کنم که این عکسی که یوکی گذاشته همسایه روبرویم هستش نه خانم خردست!
  89
  73
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  kata1379 - مشهد، ایران

  [::mehrdad cross - بروکسل، بلژیک::]. ورود شما را به جمع کاسه لیسان حکومتی تبریک عرض مینمایم در کنار یا فاطمه و جناب خان ایام خوبی داشته باشید . . با این اوصاف خوبه یک نگاهی به قیافه . بابای جانی این خانم بیندازید و بعد قضاوت کنید این خانم فرزند کیه . شاید بچه منه خبر ندارم ..
  82
  46
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  دفعه بعد توی هر کشوری ساحل میرید به دید زدن اندام اکتفا نکنید ..نگاهی به چشم و ابرو بندازید ببینید چند تا ایرانی هستند اونهم بچه های مسئولین محترم که توی کشور پدر بچه مردم رو درمیاورند چون روسری از سرش افتاده
  35
  31
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  دوستان اَزیز: با احترام به همگی اتون, من چند وقتیه اینجا چیزی نمی نویسم، چون معتقدم که اتلاف وقته. حرفایمون تکراریه، حتا فُحشامون هم جدید نیستش. ۴۱ساله جُک و چرت می نویسیم نتیجه اش چه شد؟ آیا از همدیگه یه چیزی یاد گرفتیم؟ دوستمون mehrdad cross نوشته این خانم دختر این قاضی نیستش. تعدادی حمله کردین بهش. من هم همین مطلب رو در جایی خوندم که ایشون دختر این قاضی جلاد نیستش. در ضمن باید یاد بگیریم که بجای فحاشی به یک زن و دختر که یکنوع زن ستیزیه, شخصیت و منش آدما رو زیر سوال ببریم, نه جنسیت رو. شنگول باشین
  9
  66
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. بچه‌های سران نظام وظیفه شرعی و اسلامی خود را انجام می‌‌دهند،از صدر اسلام یاد گرفته. کلمه به کلمه رفتار قرهانی. از زیر بته این قوانین را نیاوردند، چشم ما هم از این چیزها پر است. عادی عادی. فرق این است. که مثل مسلمان تا دیدیم. .. نمی‌‌کنیم
  74
  12
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  همش گوشته
  67
  13
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  -xAdolf - اخن، آلمان

  ولی خدایش چه گوشتیه دخترت حاجی تردست، ادرس بده بیایم فامیل شیم.
  36
  5
  دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  به این دروغها دل خودتون رو خوش کنید ,این دختر قاضی تردست نیست .البته برای شما که رعایت انصاف مهم نیست .مهم نشر خبری هست که به اصطلاح خودتون به نظام ضربه ای بزنه
  4
  4
  ‌چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.