قطع دست جوان کشتی گیر از سوی اوباش + عکس و ویدیو

رکنا: شرور خطرناک با حمله به جوان کشتی گیر با شمشیر مچ دست چپ جوان مدال آور کشتی را قطع کرد.
اوایل آبان ماه امسال 2 برادر در خیابان دماوند به جلوی در خانه یکی از دوستانش رفته بودند که 5 جوان شرور به سراغ آنها رفته و به بهانه ایستادن تو محله شان یک درگیری را به راه انداختند.

2 برادر شوکه شده بودند و در حال دفاع از خودشان بودند که ناگهان یکی از ازاذل و اوباش با شمشیر ضربه ای به دست چپ پسر جوان زد و پسر جوان دستش از ناحیه مچ دست چپ قطع شد.

برادر بزرگتر با التماس از 5 جوان شرور می خواست که اجازه دهند دست برادرش را از روی زمین بردارد و به بیمارستان برود که 5 جوان شرور به کتک کاری شان ادامه دادند و در حالیکه عربده کشی می کردند از صحنه دور شدند.

2 برادر به بیمارستان منتقل شدند و ماجرای درگیری خونین به پلیس مخابره شد که در ادامه ماموران پایگاه پلیس امنیت و عمومی تهران برای دستگیری عامل قطع کردن دست چپ پسر جوان وارد عمل شدند.

ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت و عمومی پایتخت خیلی زود موفق به دستگیری عامل قطع دست چپ جوان کشتی گیر که سعید نام دارد، شدند.
پسر جوان در حالیکه دست چپش از ناحیه مچ سیاه است وعمل پیوند هنوز جواب نداده به خبرنگار رکنا گفت: همراه برادرم به جلوی در خانه یکی از دوستانمان در خیابان دماوند رفتیم و من چند دقیقه ای به یک مغازه رفتم و وقتی بازگشتم دیدم چند جوان با برادرم درگیر شدند و وقتی به سمت آنها رفتم یکی از متهمان با شمشیر به سمتم حمله کرد و ناگهان دیدم مچ دستم قطع شده و روی زمین افتاده است.

وی افزود: اصلا آنها را نمی شناختیم و نمی دانم دعوای آنها با برادرم سر چه موضوعی بود که آنها قصد جان ما را داشتند که بعد از ماجرا به بیمارستان رفتم.

جوان کشتی گیر ادامه داد: این ماجرا دو هفته قبل صورت گرفت و 3 روز بعد دستگیر شدند و پزشکان می گویند معلوم نیست پیوند دستم جواب دهد و از مردم می خواهم برای من دعا کنند.
برادر جوان کشتی گیر که در صحنه درگیری حضور داشت به خبرنگار رکنا گفت: روز درگیری با برادرم به جلوی خانه یکی از دوستانمان رفته بودیم، برادرم برای خرید به مغازه رفت و من جلوی در خانه منتظر بودم که ناگهان پسر جوانی به سمتم آمد و با لحن بدی گفت اینجا چی کار می کنی؟ گفتم خانه دوستم هست اگر می خواهید باور کنید زنگ خانه را می زنم که مطمئن بشوید که یکی از دوستانش که سعید نام دارد و دست برادرم را قطع کرد مچ دستش را گرفت و او را کنار کشید.

وی افزود: دقایقی بعد آنها دوباره به سمت من آمدند و سعید در حالیکه شمشیر دستش بود فریاد می زد من دعوایی هستم و ابتدا کاپشن مرا روی سرم کشیدند و با مشت و لگد مرا کتک زدند که در این لحظه برادرم از مغازه خارج شد و به سمت ما آمد که سعید با شمشیر دست برادرم را قطع کرد.

پسر جوان ادامه داد: داخل خانه رفتیم که سعید با شمشیر به در می زد و در حالیکه ما را تهدید به کشتن می کرد می گفت من دعوایی هستم، من جنگی ام. التماس می کردم که اجازه دهند بیرون بیاییم دست برادرم را بردارم و به بیمارستان برویم.

وی ادامه داد: بعد از رفتن آنها به بیمارستان رفتیم، برادرم 20 مدال طلایی کشتی دارد، برادرم در تیم ملی هم شرکت کرده بود و هنوز معلوم نیست عمل پیوند جواب دهد یا نه.

برادر کشتی گیر جوان گفت: ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت و عمومی خیلی زود متهم را دستگیر کرد اما می گوید کار من نبوده است و از قوه قضاییه می خواهیم این افراد را به اشد مجازات برسانند، ما حاضریم خانه مان را هم بفروشیم که دست برادرم سالم شود و از مردم می خواهیم و التماس می کنم برای برادرم دعا کنند که دستش سالم شود.
ادعای بیگناهی شرور خطرناک
متهم که سعید نام دارد در حالیکه از سوی جوان کشتی گیر شناسایی شده بود می گفت من دست او را قطع نکردم و بیگناهم.

سعید گفت: آنها 3 نفر بودند که به مغازه من حمله کردند و با قمه و شمشیر مرا کتک زدند و خودشان دست خودشان را قطع کردند من بی گناهم.

این متهم که سابقه شرارت و درگیری دارد تاکید می کند بیگناه است و نقشی در این ماجرا نداشته است.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس امنیت وعمومی تهران قرار گرفته است
+48
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  بعد 42 سال هنوز که هنوزه یک همچین حیوانات بی شعوری تو اون مملکت جولان میدهند، اگر خمینی دجال کاری به معنویت مردم نداشت امروز این همه لات و چاقوکش تو مملکت نبود
  4
  94
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  princeari - استکهلم، سوئد

  روز به روز دارن این ملت وحشی تر میشن !!
  1
  82
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  حالا ببینید دادگاه حکومت اسلامی واسه این جانی خطرناک قطعا یه دیه مختصر خواهد برید در حالی که اون بچه تمام عمر مشکل خواهد داشت بعد واسه یک فعال حقوق بشر یا فعال محیط زیست ده ها سال زندان و هزار جور بدبختی درست میکنند. یه دختر اگر روسری برداره تمام حکومت به لرزه در میاد ولی این بچه که تمام عمرش از نون خوردن شاید بیافته باید با درخواست و تمنا خواستار عدالت بشه. این آدم باید اعدام بشه ولی شک نکنید این آدم خیلی زود جذب نیروهای سپاه به اسم سربازان امام زمان خواهد شد چون حکومت شده حکومت اوباش.
  4
  70
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  جامعه اسلام زده بعد از ۱۴۰۰ سال برای دست یک عرب یعنی حضرت عباس گریه میکنند ، در صورتیکه باید برای این جوان رعنا گریه کرد ، که تمام آینده اش تحت تاثیر این حادثه قرار می‌گیرد ، جراحی پیوند دست بسیار پیچیده است ، و در اروپا جراح متخصص فقط برای دست وجود دارد ، این دستی که در عکس دیده میشه ، امیدی بهش نیست .
  3
  37
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  araghesagi - لندن، انگلستان
  [::grizzly - برلین، آلمان::]یه چیزی میگیا . ۴۲ سال یا ۴۲۰ سال.!. همه میگن تربیت خانوادگی . ولی نمیگن خود خانواده از کجا پرورش پیدا میکنه تا وقتی که وضعیت اجتماع همین باشه با این شرایط مملکت داری اقتصاد و تفریح٫ یه ملت دیگه از این بهتر نمیشن تازه این خوبه زده دست قطع شده که اونم احتمالا خودش دستش رو آورده جلو
  4
  21
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  توی همین شبکه های اجتماعی فقط فحش. تمام وقتشون صرف چت کنن و فحش بدن . دیگه هیچ فرصتی برای خواندن نمی مونه برای همین فقط ظاهر شیک اما مغز عصر حجری . مثل عصرحجر می افتن بجان همدیکر
  0
  18
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  در صدر اسلام هم همینطور بود. چپ و راست، دست و پا و اینجا و اونجای مردم را قطع میکردند که اسلام بیاورند. یکی‌شان که در یک روز ۷۰۰ نفر را گردن زد، ماشالا ازEdward Scissorhands سریع تر عمل میکرده!
  5
  16
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا
  قابل توجه این جانی : بسیج محلات عضو می پذیرد.
  2
  21
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران

  تهران خوب رو تنها درغرب و شمال شهر میشه دید. خود من که منتهاعلیه شرق تهران مثل خیابان دماوند و یا فلکه چهار به بعد تهران پارس می افتاد ، دلم می گرفت. جو خیلی خشونت بار، نحوه رانندگی ها خشن، اکثر جوانان اخمو و گویی بیشترشون هم اهل اعتیادند. شاید گفته شه که جنوب شهری هم اینجوریه. بله، ولی باز تو اونها رگه های معرفت و مردانگی مونده. حالا از دماوند به شرق سمت بومهن و یا شهر دماوند و پردیس حرکت کنید، اوضاع بدتر هم میشه.
  0
  23
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  babak iran5i - تهران، ایران
  این اوباش طبق گفته اوسا ش آتش به اختیاره مثل اسید پاشا پشتش با اوساش گرمه میدونن مثل سعید طوسی کار ی باهاش ندارن .
  0
  3
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران
  تا چند وقت دیگه به این لات قمه کش هم عفو میدن و مانند هزاران اراذل و اوباش دیگر به استخدام نیروی سرکوبگر درش می آورند...
  0
  6
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.