صحبتهای تلخ همسر بازیگر مشهور تلویزیون بعد از جدایی : رفیق باز بود و اعتیاد شدید به شیشه پیدا کرده بود

مستندی تامل برانگیز از زندگی دختری که عاشق سینما و افراد مشهور بود و بعد از ازدواج با یکی از آنها تجربه تلخی را پشت سر گذاشت
+10
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران
  فکر کنم اسم بازیگر مورد نظر آقا تقی در سریال آیینه عبرت دهه 70 هست. چون با این شدت اعتیاد که فرمودین فقط اونو میشناسم. دخترا عاشق چیزایی میشن که خر نمیشه و از اونورم عاشق چیزایی میشن که فقط پوله. فکر کرده بازیگر خیلی مایه داره و خیلی چیزا به نامش میکنه دیده خبری نیست والا اینا با شیشه میشه کار ندارن.
  20
  26
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  کی میتونه باشه ؟
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  abadannl - روتردام، هلند
  عجب برادر خری بوده. جای اینکه بگه در رو باز نکن تأ من خودمو برسونم میگه در رو باز کن، نترس 🙂
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  یعنی عاشق یه بساز بفروش یا یه دکتر یا بقیه شغلها بشی این اتفاقات نمی افته؟ والا کلا این حرفها بیخود هستش و ربطی به کارگردان مشهور یا دکتر مشهور یا مهندس مشهور یا . هر شغلی نداره. این وضعیت میتونه در هر شغلی باشه و مشخص نیست چرا تمرکز روی کارگردان مشهور هستش تا اینکه به طور کلی بگویند زندگی و انتخاب همسر کاری نیست که کسی بشه توش دخالت کنه. طرف عاشق شده و وقتی عاشق میشی دیگه هر کسی چیزی بگه و یا نکته منفی رو پیدا کنه و به خانوم یا آقا بگه بازم شک نکنید طرف گوشش بدهکار نیست. این اتفاق میلیاردها بار برای مردها و زنها افتاده و بازم هم می افته تنها راه کم کردن این اشتباه داشتن یک رابطه چند ساله با طرف قبل از ازدواج هستش که اگر مشکلی هستش یا مرد یا زن به دنبال چیز دیگه ای جز ازدواج هستش برملا میشه و حتی اگر وقتت هم صرف بشه ولی آخرش درگیر یک زندگی پرکشمکش نمیشی. تو وضعیت اجتماعی الان بهترین روش داشتن رابطه سالم و کنترل شده قبل از ازدواج به مدت دو تا سه سال هستش که با آگاهی باشه نه هرچی دیدند چشم پوشی کنند.
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.