تصویری از کودکی کامالا هریس معاون رئیس جمهور آمریکا

+19
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  هندیا مغز درست حسابی ندارن و همش در توهماتن. فکر کن رییس جمهور دموکرات باشه و معاونش هندی باشه. صیغه خامنه ای نشه صلوات. در بین سیاه پوستا واقعا کاندولیزا رایس اسطوره هست. یعنی آخوندا و پاسدارا اسمشو میشنون کهیر میزنن. کاندولیزا بهترین مشاوره جمهوری خواهانه.
  17
  27
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. خودتو به دکتر نشون بده ،اشخاصی که انسا نها را با رنگ ، مذهب ، ملیت وجنسیت طبقه بندی میکنن به قرن ۲۱ تعلق ندارند. نبودن امکانات تحصیل و فقر باعث رواج خرافات و رکود مغزی در خیلی کشورها است نه نژادشون ، همه انسان‌ها باهوشند اگر شرایط یکسان داشته باشند.
  10
  8
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. خودمو به دکتر عمومی نشون میدم اما تورو به دکتر روانپزشک نشون میدم. چه ربطی به رنگ و پارچه و جنس داشت. مشنگ یکسری اخلاقها و گرایشهای با محیط زندگی و قوم و نژاد و محدوده اب و هوایی و سیستم اقتصادی و مدل زندگی ربط داره.
  8
  7
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. زمانی که به یک ملت و به مردمی بی مغز گفته میشه نشانه میزان شعور اجتماعی شخص را نشان میده ،متخصص با مغز ایران شماره چنده ؟
  4
  7
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. آهان پس تو مدعی العموم هستی. مشکله توعه که انقدر مطالعه نداری و انقدر اطلاعاتت گسترده نیست که ملل رو بر اساس مدل فکری و فرهنگ عمومی و رفتار اجتماعیشون نمیشناسی. من خوب میشناسم. شهر به شهر ایرانیها قوم به قوم ایرانیها و البته ملل مختلف دنیا رو بر اساس گرایشهاشون بخصوص مدل فکری و تمایلاتشون در فیلمها و سریالها و برنامه های تلویزیونیشون و شوهاشون و گفتگوهاشون و تشخیصشهاشون از اطرافشون. مغز تو با من یکی نیست. من قوه تحلیل بالایی دارم. در همه موضوعات در فن و تحصیل خودم و در امور اجتماعی و سیاسی و تاریخی و زبانی وووو. پس حرفای مفتت رو برای خودت نگهدار. انتقادت با استناد و توضیح به گفته های من باشه نه اینکه انتقاد کنی چرا من انتقاد میکنم یا تحلیل میکنم. اگه حرفی برای گفتن نداری مجبور نیستی با گفته های دیگران الکی مخالفت کنی. هندیها مردمانی خوش قلب اما به شدت زیرابی و سطحی هستن. و با اینکه کشور بزرگ و قدرتمندی شدن اما هنوزم فرسنگها از نظر فرهنگ اجتماعی حداقل از ایرانیها عقبتر هستن.
  6
  6
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. آقای تحصیل کرده اگر اینجا بودی به خاطر بی مغز خواندن یک ملت در دادگاه بودی، تا دیروز در اینجا و اروپا گربه ، زن ازدواج نکرده و ..مظهر شیطان بود ند و اونها را آتش میزدند. حالا ببین چی شدن.هیچ نژادی یا ملتی برتر از دیگری نیست،کمبود امکانات تحصیل و رفاه باعث این اختلافات است .نه اینکه ما هیچی نخواندیم ! شما ۲۰
  1
  3
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. هندی ها را که شما بی مغز گفتید بعد از جنگ جهانی دوم به اینجا آمدند و از موفق ترین قشرهای این جامعه هستند و در دانشگاه‌ها از خود اینها بیشترندو قسمت حقوق و پزشکی واملاک را در دست گرفتن.آفرین براشون ،موقعیت بود و تلاش هم کردن. امکانات باعث این موفقیت شد.شاد باشید
  1
  4
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. آره خوب 1.5 میلیارد آدم شاشیدن کنار خیابون رو بد نمیدونن و به بعضی غذاها و شیرینیهاشون برای ویتامینه و مقدس شدن شاش گاو اضافه میکنن به محل زندگی ربط داره! چی به محل زندگی ربط نداره؟من نمیگم آدم بدی هستن میگم از نظر اصالت فرهنگی داغونن. تنها تمدن ثبت شده در هند حکومت گورکانی های تورک ایرانی هست و غیر از اون در تمام طول دورانشون بصورت محلی و خانسالاری زندگی کردن. هیچ دانشمند قدیمی و دستاورد کهنی ندارن. هندیها بی خیالی زندگی میکنن. هنوز در جنوب هند جزیره آدمخواران وجود داره. چین هم با اینکه پیشرفت اقتصادی و صنعتی کرده همین وضعه. هنوز مردمش به شخمم زندگی میکنن.
  1
  1
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.