ناگفته های قتل فجیع پسر ۱۳ ساله تبریزی + ویدیو

رکنا: محمدامین سیزده ساله در تبریز به طرز مشکوکی به قتل رسید و جسد او را پشت مدرسه نزدیک خانه شان رها کردند.در حالی که هجده روز از قتل این پسر نوجوان می گذرد،هنوز سرنخی از قاتل او در دست نیست و راز این جنایت هولناک فاش نشده است. آنچه محمد امین را در آخرین روزهای عمرش تا سر حد مریضی ترسانده بود چه بود؟ در این گزارش گفتگوی اختصاصی رکنا با مادر محمدامین بخوانید.

به گزارش خبرنگار رکنا، دوم آبان ماه امسال،وقتی پدر و مادر محمدامین از خواب بیدار شدند فکرش را هم نمی کردند چه واقعه هولناکی در انتظار آنهاست.

درست از همان روز جمعه،که خانواده محمد امین می خواستند برای صرف صبحانه به خانه مادربزرگ او بروند ؛ ناپدید شدن ناگهانی محمد امین نه تنها برنامه روز جمعه خانواده را بر هم زد،بلکه از آن روز تا حالا آرامش و خواب و خوراک را از پدر و مادر محمدامین گرفت.حالا غمی بزرگ روی شانه های آنها سنگینی می کند که شاید تا آخر عمر همراهشان باشد.
چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟
مادرمحمد امین بی تاب و بیقرار است.حرف هایش را با گریه و گلایه آغاز می کند.سکوت می کنم تا حرف بزند و آرام شود.داغی که بر دل دارد با چند دقیقه حرف زدن کم نمی شود اما کمی که از بیقراری اش کم می شود در مورد روز حادثه می گوید:«آن روز جمعه،می خواستیم به خانه مادرم برویم.تازه از خواب بیدار شدیم و داشتیم کم کم آماده می شدیم که متوجه شدم محمد امین سرجایش نیست.اول فکر کردم شاید برای خرید نان بیرون از خانه رفته باشد.هر چند سابقه نداشت بدون ما از خانه خارج شود اما این تنها احتمالی بود که در آن لحظه دادم.فکر می کردم شاید دیده که گاهی اوقات صبح جمعه برای خرید نان می روم و حالا خواسته یک بار هم او نان بخرد.با پدر اوآماده شدیم و سریع از خانه بیرون رفتیم که دنبال پسرم بگردیم.نانوایی نزدیک نبود و حتما باید با ماشین می رفت.خیابان های اطراف را گشتیم.خبری از محمدامین نبود.سریع خودمان را به کلانتری رساندیم و موضوع گم شدن پسرمان را اطلاع دادیم.به ما گفتند که عکس و شناسنامه محمدامین را به کلانتری ببریم.برای همین دوباره به خانه برگشتیم.همسرم از همسایه خواست که دوربین ساختمان را چک کند.آخرین تصویر ضبط شده از محمدامین نشان می داد که او ساعت نه و بیست دقیقه صبح از خانه خارج شده بود.»
چاقو کنار جسد محمد امین بود
وقتی همسایه متوجه گم شدن محمدامین شد،همراه خانواده او شروع کرد به گشتن محل تا شاید ردی از پسر نوجوان پیدا کند.

یکدفعه صدای فریاد همسایه برخاست.مادر محمدامین در ادامه می گوید:«روبروی خانه ما یک مدرسه است.همسایه مان پشت دیوار مدرسه رفت و از وحشت شروع به فریاد زدن کرد.ما سراسیمه خودمان را به او رساندیم.جسد محمدامین کنار دیوار مدرسه بود و چاقویی که پسرم با آن به قتل رسیده بود به دیوار تکیه داده شده بود.اما یک قطره خون هم روی زمین نریخته بود.»

پزشکی قانونی در گزارش معاینه جسد گفته است که محمدامین با هفت ضربه چاقو به قتل رسیده است که یکی از ضربه ها به قلب او اصابت کرده بود.
محمدامین مورد تهدید چه کسی قرار گرفته بود؟
مادر محمدامین در مورد حالت های پسرش در روزهای آخر عمرکوتاه او می گوید:«چند روزی بود که محمدامین حال خوبی نداشت.غذا نمی خورد و در روز چندین بار بالا می آورد.او را به دکتر بردیم و تشخیص پزشک این بود که او به شدت از چیزی ترسیده است.اول فکر کردم پسرم سرماخورده یا کرونا گرفته است اما بعد فهمیدم که او خیلی ناراحت بود.دکتر می گفت انگار کسی او را تهدید کرده است و از ما خواست او را نزد روانپزشک ببریم.»

مادر محمدامین در ادامه گفت:«پسرم هیچ وقت تنهایی جایی نمی رفت.اگر می خواست به مدرسه یا کلاس زبان یا باشگاه برود،خودمان او را می بردیم.رابطه خیلی خوب و دوستانه ای با پدرش داشت و خصوصی ترین رازهایش را هم به پدرش می گفت.نمی دانم چه اتفاقی برای او افتاده بود.»

خانواده محمدامین نمی دانند راز نگفته او چه بوده است.مادر او در ادامه می گوید:«پدر محمدامین در کار ساخت و ساز ساختمان است.ما با هیچ کسی مشکل و کدورت نداشتیم.عده ای گفته اند شاید اختلاف پدر محمدامین باعث شده کسی سر او ین بلا را بیاورد اما چنین چیزی به هیچ وجه حقیقت ندارد.

خانواده محمدامین از روند رسیدگی به پرونده شکایت دارند.مادر محمدامین می گوید:«ما پدر و مادر داغداری هستیم که با قرص و دارو خودمان را سرپا نگهداشته ایم.در این شرایط روحی باید خودمان برای انجام کارهای اداری پرونده شخصا به اداره های مختلف برویم.الان هجده روز از قتل پسرمان می گذرد و هنوز هیچ ردی و سرنخی از عامل این جنایت در دست نیست.»
+60
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  شاید یکی‌ مثل سعید طوسی...
  5
  85
  ‌پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  متاسفانه هیچ کلمه ای برای تسکین این درد ها نداریم امیدوارم که غم آخراین خانواده باشه .اینهم از نعمات جمهوری اسلامی میباشد .
  3
  38
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زاده تهران - هامبورگ، آلمان

  شاید هم درگیر بازی مومو شده باشه . واقعا چه کلمه ای و حرفی و کاری میتواند درد و غم این پدر و مادر را تسکین دهد ؟.
  0
  24
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۳
  یویوماما - خاش، ایران
  جنایتی که انجام شده به نظر من حیثیتی بوده پسر بچه تهدید به چاقو شده بوده که به کسی نگوید هر انچه اتفاق افتاده.در کالبد شکافی باید دقت میشد. و از بستگان درجه اول و حتی معلمش تحقیق بشود.
  0
  18
  جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  متاسفانه جامعه ناسالم و متعصب ایران...در آن از روابط دختر و پسر جلوگیری میشود و عده ای جوان شیطان صفت برای رفع شهوت خود به پسر بچه ها تجاوز میکنند
  2
  5
  شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. خبر تلخی است،با توجه به ظاهر و سن این نوجوان،مسئله جنسی خیلی محتمل است.امیدوارم هیولایی که این جنایت رو انجام داده دستگیر بشه.
  0
  7
  یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. دقیقا همینطوره دوست عزیز اولین چیزی که درباره قتل مرموز این نوجوان به زهننم رسید مساله جنسی‌ بود
  0
  8
  یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.