بریتنی اسپیرز نتوانست اختیار امور خود را از پدرش بگیرد

بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ و بنا بر توافقی تحت نظر دادگاه، کنترل امور مالی و دارایی‌های خود را از دست دادبی بی سی :دادگاهی در آمریکا درخواست بریتنی اسپیرز، خواننده ۳۸ ساله را که خواسته بود پدرش دیگر متولی دارایی‌های او نباشد، رد کرد.

جیمی اسپیرز ۱۲ سال پیش به دلیل نگرانی‌ از وضعیت سلامت روانی دخترش، به عنوان قیم و سرپرست قانونی او معرفی شد.

وکیل خانم اسپیرز گفت که این ستاره موسیقی پاپ از پدرش "می‌ترسد" و تا زمانی که او قیم باشد، خانم اسپیرز اجرای هنری نخواهد داشت.

وکیل پدر بریتنی در دفاع از او گفت که همواره در جهت منافع دخترش و آنچه برای او بهترین بوده، عمل کرده است.

قاضی دادگاه گفت که فرجام‌خواهی‌های آینده خانم اسپیرز برای حذف نام پدرش به عنوان قیم را در نظر خواهد گرفت، اما فعلا به درخواست بریتنی اسپیرز شرکت مالی "بسمر تراست" را به عنوان متولی دیگر او در کنار پدرش منصوب می‌کند.

وکیل بریتنی اسپیرز روز سه‌شنبه در دادگاه گفت که موکلش مدت‌هاست با پدرش صحبت نکرده و این دو رابطه کاری موفقی ندارند.

اما وکیل پدر بریتنی گفت زمانی که او سرپرست اموال دخترش شد، خانم اسپیرز در پرونده‌ای چند ده میلیون دلاری در دادگاه گرفتار بود اما تحت سرپرستی پدرش اکنون ارزش کسب و کار او به ۶۰ میلیون دلار رسیده است.

این دعوای حقوقی در حالی در جریان است که جنبشی با عنوان "بریتنی را آزاد کنید" از سوی هواداران او راه افتاده که می‌گویند ستاره محبوب آنها زندانی پدرش و دیگران است.
متولی اموال چه اختیاراتی دارد؟وکیل خانم اسپیرز گفت که این ستاره موسیقی پاپ از پدرش "می‌ترسد"بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ و بنا بر توافقی تحت نظر دادگاه، کنترل امور مالی و دارایی‌های خود را از دست داد.

متولی یا قیم معمولا زمانی منصوب می‌شود که فرد به دلیل بیماری‌های روانی مانند آلزایمر، توانایی تصمیم‌گیری برای خودش را ندارد.

در ۱۲ سال گذشته در عمل پدر بریتنی و وکیلش دارایی‌ها و زندگی شخصی او را مدیریت کرده‌اند. این اختیار شامل محدود کردن ملاقات‌کنندگان و همین طور ارتباط با پزشک او در ارتباط با روند درمانش هم می‌شود.

این ستاره پاپ سال ۲۰۰۷ بعد از طلاق از کوین فدرلاین، شروع به نشان دادن رفتارهایی غیرعادی کرد و حضانت دو فرزندش را در دادگاه از دست داد.

وضعیت روحی روانی او باعث رفتارهایی نامتعارف در منظر عمومی شد و بارها به سر خط رسانه‌ها رسید. او در آن زمان چند بار برای بازیابی سلامت روانی به موسسات توانبخشی رفت.

خانم اسپیرز بعد از درگیری با پلیس برای سر باز زدن از دادن حضانت دو پسرش، تحت مراقبت روانپزشک قرار گرفت و اوایل سال ۲۰۰۸ پدرش به عنوان قیم او منصوب شد.

در این سال‌ها او سه آلبوم ضبط کرده، دو سال در لاس‌وگاس برنامه اجرا کرده و داور برنامه اکس فکتور، برنامه استعدادیابی خوانندگان، بوده است.
+2
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.