هر جا گفتن مسئولین از شرایط مردم بیخبرن این فیلم رو بکوبید تو صورتشون!

+198
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک

  خیلی ها ممکنه الان بدشون بیاد۰کمتر از ۵۰۰نفرهستند که دارن کشور رو می خورن، یعنی خوردند۰تقریباً ۹۰درصد ملت ایران آخوندا از سرشون زیادن۰حقشونه۰کاشی دلار بشه۱۰۰ هزار تومان۰راهپیمایی اس قاسم بچه کُش یادتونه؟
  9
  140
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  چقدر بدم میاد، بعضی‌ها نوشابه رو اول میریزن تو لیوان بعد میخورن. اولا که اندازه نوشابش برای یه نفر هست. دوما در حین ریختن، گاز و سردیش کمتر میشه. سوما مخصوصا این نوع یعنی تو قوطیش رو یجوری طراحی کردن که خوراک نگه‌داشتن تو دست هست.
  127
  4
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  faghat hagh - روتردام، هلند

  مسؤل؟یه جوری میگن مسؤل مثل اینکه از حس مسؤلیت شب و روز خواب ندارن ..ملت بعد از این همه سال نفهمیدن اینا یه مشت دزد نون به نرخ روز هستن ؟سایبری هاشون هم که اینجا دیدید بویی از وجدان و شرف نبردند ..ملت تا یاد نگیرند با گرگ باید به زبان گرگ حرف زدهمین داستان باقی خواهد بود ..یه گرگ پیر زپرتی و بی دندان میتونه هزاران گوسفند رو پاره کنه ..
  4
  64
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  دوستان عزیز این فیلم فیک و دروغ هست. توجه کنید نوشابه پپسی لایت هست ولی زمانی که رو زمین می‌افته یهویی میشه پپسی معمولی! یعنی اول آبی روشن هست بعد میشه پررنگ.
  104
  4
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  مملکت رو که بهم بریزی سرمایه دار رو فراری بدی همه مردم رو بدبخت کردی رفته چون اون سرمایه دار هست که هزاران کارخونه میسازه ...کارخونه دولتی فقط تنبلی و فساد هست و کار کافی نمیده کارگرش هم 6 ماه حقوق میگیره تولیدش هم پراید و سمند درب و داغون هست
  5
  37
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  این کلیپ ها هیچکدوم واسه فاطی تنبون نمیشه! با اعتراض، اعتصابهای کمرشکن، نافرمانی مدنی و ماندن در خیابونها میتوان این رژیم رو به زانو درآورد!
  2
  46
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  نباید احمق باشیم .روحانی هیچکاره اس این وضعیت دیروز و امروز و کلا این 30 سال کار دست خامنه ای و دامنه فاسدش هستش. دامنه ای که هر روز تبلیغات میکنند که خودکفا شدند و اینو ساختند و اونو ساختند. تبلیغاتی که میگه اقتصاد 17 جهان هستند تبلیغاتی که مدعی پیشرو در فلان و فلون. اینها همه دامنه فاسد خامنه ای هستند که با زدوبند و تحریم به همه چیز رسیدن. با تحریم هستش که اینا همه شدند تاجر دور زدن تحریمها. بخش اقتصادی سپاه و وزارت اطلاعات در کشور چیکار میکنه؟ سپاه قدس برون مرزی کار اصلیش اقتصادی و پول پخش کردن و پول سازی با قاچاق. این حرفایی که ایشون داره میزنه و این سفره چرب فقط منو یاد خامنه ای می اندازه چون خامنه ای بارها گفته مردم نباید در رفاه باشند بارها برای همه مشخص کرده مردم نباید به زندگی راحت عادت کنند و امروز هم کاملا راضی هستش.
  2
  33
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  این کلیپ«نمایه» که یک چیز ساختگی بود و هرکسی با یک دوربین می تواند همانندِ آنرا بسازد با این تفاوت که دو نفر سیاهپوست را آن پایین بنشاند و یک سفید پوست چشم آبی هم ازآن بالا همزمان که دارد خوراکی میخورد،به انگلیسی همین حرفها را بزند.درکل،با دروغ ونیرنگ نمی شود شالودهُ انقلابی دیگر را ریخت،کمااینکه آن انقلاب یکبار شد ودیگر مانندِآن هرگزتکرار نخواهدشد.خیالات خام درسر نپرورانید.
  40
  3
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::omidnaomid - بروکسل، بلژیک::]. دقیقا
  8
  12
  دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.