پسر ترامپ: دموکرات‌‌ها در انتخابات پنسیلوانیا و فیلادلفیا تقلب می‌کنند - ویدیو

یورونیوز :اریک ترامپ، پسر رئیس جمهوری آمریکا در حالی که در کنار رودی جولیانی، وکیل پدرش ایستاده بود از آغاز اقدام حقوقی آنها علیه دموکرات‌ها در ایالت پنسیلوانیا خبر داد. او مدعی است که دموکرات‌ها در انتخابات تقلب می‌کنند.

این در حالی است که جو بایدن و دونالد ترامپ در ایالت‌های باقیمانده در آمریکا رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند.

اریک ترامپ به برخی موارد مشاهده شده در برگزاری انتخابات اشاره کرده و نسبت به آن انتقادهایی را مطرح ساخت: «آنها [دموکرات‌ها] دارند در فیلادلفیا تقلب می‌کنند، آنها پوستر بزرگ سه در پنج متری را در مکان‌های رای گیری سراسر شهر گذاشتند مبنی بر اینکه به بایدن و هریس رای بدهید. این کار کاملا غیرقانونی است. آنها برگه‌های تبلیغاتی پخش می‌کنند. ناظران انتخابات [حتی ما فیلمشان را گرفتیم]، برخی از آنها ماسک تبلیغاتی بایدن و هریس بر چهره داشتند. آن هم در مکان‌های رای‌گیری که کاملا خلاف قانون است. این تقلب است، این دیگر تقلب است.»

پسر بایدن همچنین گفت: «چنین چیزی را در فیلادلفیا هم شاهد بودیم، آنها می‌خواهند انتخابات ما را به تمسخر بگیرند. ما داریم پنسیلوانیا را می‌بریم اما آنها می‌خواهند همانجا تقلب کنند چرا که می‌دانند تنها راه پیروزی‌شان همین است. امروز به اینجا آمدیم و با تمام وکلا دیدار کردیم و به زودی پروند‌ه‌ای در پنسیلوانیا به جریان خواهد افتاد. خجالت‌آور است که چنین کنیم، این آخرین چیزی بود که ما یا پدرم به آن فکر می‌کردیم.»

اگرچه تا کنون جو بایدن ۲۶۴ و دونالد ترامپ ۲۱۴ رای الکترال را از آن خود کرده‌اند اما در دیگر ایالت‌های باقیمانده روی نقشه آمریکا رقابت شانه‌ به شانه‌ای میان دو نامزد انتخاباتی در جریان است. آقای بایدن تنها در ایالت نوادا که ۶ رای الکترال دارد با تفاوتی اندک پیشتاز است. در دیگر ایالت‌ها آقای ترامپ با اختلافی کم از بایدن جلوتر است.
+36
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  پسر کو ندارد نشان از پدر/ تو بیگانه خوانش نخوانش پسر!. پدر متقلب و چاچول باز و پشت هم انداز و خودشیفته و پنهانکار و چاله میدونی باید پسری هم مثل خودش داشته باشه! . تره به تخمش میره اریک به باباش!
  34
  31
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  بدبخت خیلی داغونه. قیافه جولیانی چاپلوس را باش.
  5
  4
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه
  شاید تقلب کرده باشند انا بابات به اندازه دو دوره هر رییس جمهور امریکا از منطقه کند و برد ریخت تو بانگهای امریکا در اصل منطقه و جهان دیگه جون دریده شدن نداره و باید کمی زخماش التیام پیدا بکنه تا یورش دیگر . بابات دیگه جا مداره باید بره بابا شمل بازی در نیارید
  4
  4
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  برو بچه .تو واظح دآری منفعت مالی و حفظ قدرت خود را حفظ میکنی. خوب بعضی از ایرانیها با وجودی که پشم هم گیرشون نمیاد تو رو دوست دارن و تشویقت میکنند که حتما منا فع مالی تو حفظ شود
  4
  5
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.