بازداشت یک ورزشکار به اتهام «توهین به مقدسات» در مشهد + ویدیوی لحظه بازداشت

العربیه :رییس هیات بدنسازی خراسان رضوی اعلام کرد که درپی انتشار خبری مبنی بر اهانت یکی از ورزشکاران بدنسازی به مقدسات و این ورزشکار بازداشت شد و در هیئت بدنسازی استان نیز برخورد قانونی با او در حال انجام است

سروش پورآزاد، پنج‌شنبه 5 نوامبر 2020 در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا اعلام کرد که کمیته انضباطی هیئت، به موضوع استوری یکی از باشگاه‌داران و ورزشکاران مشهد که به گفته او «توهین‌ به مقدسات» بوده ورود می‌کند.

او افزود: «ورزشکار مورد نظر به کمیته انضباطی احضار شد و مجوز باشگاه فرد هتاک به ساحت ائمه در مشهد باطل می‌شود».

ویدیویی نیز در همین رابطه در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد در ادامه برخورد شدید با آنچه «توهین به مقدسات» خوانده شده، عده‌ای از تندروان مذهبی در اعتراض به استوری این ورزشکار، مقابل باشگاه ورزشی او تجمع کردند و تابلوی باشگاه او را پایین کشیدند. آنها پس از بازداشت این ورزشکار توسط پلیس، شعارهای مذهبی به نشانه تایید بازداشت او سر دادند.
بازداشت رضا تبریزی مربی بدنسازی در مشهددر پی اعتراض رضا تبریزی، مربی رشته بدنسازی و پرورش اندام، در صفحه اینستاگرام خود به تعطیل  شدن باشگاه‌های ورزشی و باز بودن اماکن مذهبی، روز پنجشنبه ۱۵ آبان ۹۹، وی به اتهام توهین به مقدسات، در مشهد بازداشت شد.

همزمان با بازداشت رضا تبریزی  تعدادی از جیره‌خواران حکومتی تحت عنوان انصار حزب‌الله، در شرایط کرونایی با تجمع در محل شروع به شعار دادن کردند
+14
رأی دهید
-90

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  واقعا" چی به خورد این مردم جاهل داده اند که ول کن عال علی نیستن؟
  4
  128
  ‌پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  (با آل علی هر که در افتاد، ور افتاد - از وصلت ملا با شغال، کره خر افتاد) ( وقتی که میفتاد، علی را که صدا زد - دیدیم گدا علی به شکل عنتر افتاد!)
  6
  65
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  kasa-123 - وین، اتریش

  کسی ندونه فک میکنه رفتن یه قاتل زنجیره‌ای یا یه اختلاس گر میلیارد دلاری رو بازداشت کن واقعا باعث شرمساری هست.
  3
  68
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ

  دمتتتتت گرم اقا رضا . اینا ی مشت جیره خور تو مغز پی پی کرده هستن که همشون از کمر همون ممد و حسین و علی اومدن.. خدا بیامورزه یزید و که اینارو شناخته بود
  4
  56
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه

  بیمارای روانی فرصت پیدا کردن برای تغفن فشانی
  3
  51
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  خاک عالم تو سر تک تکتون با اون شعار دادنتون
  3
  51
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران

  . باید بپذیریم که ملتی از قدیم ریاکار و بشدت تک خور بودیم و هستیم.منفعت طلبی شخصی بزرگترین عامل تظاهر به دینداریه تو ایران.
  3
  47
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  تو اون مقدساتتون.فرهنگ و مسایل مربوط به آدمکشهای متجاوز عرب ۱۵۰۰ سال پیش (هم روشهای داعش امروز) رو پر و بال بهش دادن و تبدیل کردن به “مقدسات” تا از این راه قدرت و حکومت و افسار مردم رو در دست داشته باشند.و طبیعیه با هر کسی که برای این سرمایه و بنیه حاکمیتشون تهدیدی باشه مقابله میکنند. تمام ادیان ایده هایی بودند که برای هدف دیگه ای توسط بعضی انسانها شروع شد و در طول سالها بخاطر ضعف و احتیاج انسانها و از اونطرف حرص و طمع قدرتمندها سازمان یافته و تبدیل به نیروی الهی و حکم خدا شدند.
  4
  37
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mahdi moud - تهران، ایران

  با اینکه با اعدام و کشتار موافق نیستم ولی این سری آدمها چاره ای جز این برای ساختن ایرانی جدید باقی نمیزارن
  2
  24
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  این الدنگا اگه ببینن جلوی چشمشون به زن و بچه شون تجاوز میشه اینقدر رگه گردنشون باد نمیکنه . ولی برای مقدسات پوشالی که هزار و چهارصد سال پیش اصلاٌ معلوم نیست چی بوده و کی بوده و چی شده میان با این طرز که سراسر عقده و انتقامه یه هموطنو اینجوری با هزار تا پلیس میگیرن میبرن .
  2
  24
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  من به تک تک افرادی که اینجا به ساحت مقدس اهل بیت امیرالمؤمنین ع توهین و هتاکی می‌کنند تا اونجا که در توان دارم اخطار و در صورت ادامه مورد پیگیری قرار خواهم داد.
  38
  1
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  شماها اگه غیرت دارین جلوی برادران عراقیتونو بگیرین که برای عشق و حال با ناموستون به مشهد میان
  2
  22
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] . اینها فقط یک مشت آدم خر مغز و بی در پیت هستن و فقط برای منافعشون این کار ها رو میکنن چهار تا سوال دینی از دینشون بکنی مثال خر توگل گیر میکنن اصلا هیچی حالیشون نیسست مثلا بپرس پیامبرت با دختر نه ساله میخوابید خدا راضی بوده تو میدانی خدا گفته خودت باشی یکی بگه من پیامبرهستم دختر نه ساله خودتو میدی به من چی میگی اقای :یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  2
  24
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] . شما اگرمردی ایمان داری پیگیر اختلاسگران باش
  0
  21
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. بله، جواب جنابعالی: عایشه هنگام ازدواج با پیامبر اکرم ص حدود 19 ساله بوده است. تاریخ اسلام نشان می دهد تعدد ازدواج های پیامبر ص براى حل مشکلات اجتماعى و سیاسى آن دوره بوده و ازدواج با عایشه نیز به همین دلیل بوده است. کسى که در 25 سالگى با زن بیوه چهل ساله اى ازدواج مى کند و تا 53 سالگى تنها به او قناعت مى نماید و در اوج قدرت بسیاری از همسرانش زنان بیوه بودند، نمی تواند در ازدواج با دختری جوان دنبال امور سخیف باشد. سعی کنید در نوشتن از ادبیات مستهجن، مکروه و ناپسند استفاده نکنید. یا علی.
  22
  1
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  چند تا نکته: یکی اینکه آخوند عاشق این صحنه ها هست چون قدرتش رو زیاد میکنه دوم اینکه جماعت ایرانی با موج جلو میرند یعنی سه چهار نفر بیافته جلو بقیه اصلا فکر نمیکنند اصلا این بابا چی گفته بوده؟ فقط میگن توهین کرده ...سوم اینکه شما اگه بی دین هستی دلیل نداره به کسی بگی پیش خودت نگهدار مخصوصا رئیس باشگاه هستی چهارم اینکه وقتی مردم اطرافت به یه چیزی اعتقاد دارند درست یا نادرست رعایت بکن بهش توهین نکن پنجم اینکه میخواهی راحت باشی بی دینی خودت رو تبلیغ کنی برو خارج یا حداقل برو تهران نه توی شهر مشهد و قم بغل حرم بری حرف بی دینی بزنی معلومه اونا میریزن سرت. توی کشورای اروپایی هم توهین به اعتقاد هم نمیکنند حداقل از فرد میترسند وقتی میخوان حرفی بزنند میگند بهش برمیخوره ...اون کاریکاتور رو هم جزو آزادی مطبوعات قرار میدند البته اونم توش بحث هست چون کاریکاتوری که توی عمامش بمب باشه واقعا یه چیز خنده داری نیست بعدشم محمد رو کوتوله و زشت نشون میده با دماغ پهن و چشمای از حدقه دراومده که با تاریخ نمیخونه و همه جا گفتند اون نقاشی هم که هست خوش تیپ بوده
  16
  4
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ. صد تا لا یک بهت میدم چون عالی نوشته بودی.
  0
  2
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی شلخته اخوند میمون!. تهدیدمیکنی؟. این ویدیو فقط یه نمونه از سیاست ارعاب و ترسوندن ج ا در طول ۴۰ سال بوده و کاری هم بوده!. این اشغالای جیره خور کارشون همینه که بعد از اشاره بیان بترسونن(همه شون سید)!. اینجا تو غربت اگه نشه حرف دلو زد ادم بهتره انکار کنه ایرانیه!. تهدید میکنی اخوندک ریزه میزه با بدن پشمالوت؟. برگرد به قوم هزاره ات تو افغانستان یا یمن و عراق یا هر گوری که از اونج اجدادت اومدن و علی و حسینتم با خودت ببر چون ایران بیفته دست من نامیدن بچه به هر چی امام و زهرمار ممنوع!. ضمنا چیزی که ازش متنفرم (واقعا متنفرم) شعار الله اکبره!. دهه هشتاد ما شلیک میکردم داد میزدیم الله اکبر عراقیا شلیک میکردن داد میزدن الله اکبر؍ بعد اون مدام تو لیبی تونس یمن و بدتر از همه سوریه تو کلیپهای یو توپ همه طرفها داد میزنن الله اکبر!. بیا خوشحالمون کن الله تم با خودت ببر.
  0
  7
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی افغانی ، باز خودتو قاطی آدما کردی تو بدرد همون افکار پوسیده ۱۴۰۰ ساله پیش می‌خوری ببینم قبل از تخلیه از ایران چند بار مورد عملیات سخیف آخوندا قرار گرفتی که به این حد پرروی رسیدی
  0
  9
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. اخطار با تهدید کلان فرق داره. شما اول کمی معانی لسان و گپ زدن فارسی را بیاموز. در فیتبال خطا کردی، بله داور اخطار مده، اما بیرون روانت نمیکنه.
  7
  0
  شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.