(ویدیو) ترامپ: تا جایی که به من مربوط است، انتخابات را برده‌ایم

یورونیوز :در حالی که شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده همچنان در جریان است، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور،‌ طی سخنانی در کاخ سفید اعلام کرد که پیروز شده است.

وی گفت: «ما خودمان را برای برنده شدن درانتخابات آماده می‌کردیم،‌ تا جایی که به من مربوط باشد آن را برده‌ایم.»

آقای ترامپ همچنین به روند اعلام شمارش آرا اعتراض کرد و گفت: «داشتیم برای جشن بزرگ آمده می‌شدیم و داشتیم به‌کل برنده می‌شدیم که ناگهان همه‌چیز متوقف شد.»

رئیس جمهوری آمریکا همچنین به پیشتازی‌اش در شماری از ایالتهای کلیدی اشاره کرد و افزود: «ما در ایالت‌هایی که انتظارش را نداشتیم برنده شدیم، و تازه با اختلاف زیاد هم برنده شدیم. ایالت بزرگ اوهایو و تگزاس.»

وی با اشاره به برنده شدن در سه ایالت کلیدی پنسیلوانیا، میشیگان و ویسکانسین گفت: «ما جلو بودیم اما ناگهان معلوم نیست چه شد. همه‌چیز متوقف شد.»

دونالد ترامپ با یادآوری سخنان پیشینش درباره روند انتخابات، و مخالفتش با رأی‌گیری به شیوه پستی گفت: «پیشتر نگفته بودم؟ گفته بودم که ‌آنها می‌خواهند (به‌هر قیمتی) برنده شوند و اگر برنده نشوند کار را به دادگاه می‌کشند. این تخلف در آرای مردم امریکاست،‌ این برای کشور ما ننگ است.»

وی افزود: «ما می‌خواهیم قانون به‌شکل درست به کار گرفته شود. رأی‌گیری باید متوقف شود. نمی‌خواهیم ساعت چهار صبح یک سری صندوق رأی پیدا کنند و بعد آنها را به لیست اضافه کنند.»
+59
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد
  این بدبخت بد جوری به هذیان گوئی افتاده و باعث خنده و شوخی مردم شده
  23
  30
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. بدبخت تویی و رژیم لجنزار جمهوری اسلامی که تو باهاشون حال میکنی. ترامپ خودش حکومتهای دنیا و آویزونها و مزدورانشون رو بدبخت کرده. اروپاییهای بی شرم و چینیها و روسها و دزدان کانادایی و البته خوندها و پاسدارها رو چنان بدبخت کرده که همه اونها دست به دست رسانه ها دارن خودشون رو شکافت هسته میدن شاید ترامپ رای نیاره. بزرگ مردی مثل ترامپ طرفداران باشرفی مثل من داره براش کافیه.
  26
  16
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. حرص نخور.آروم باش
  19
  10
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  سیاست پدر مادر نداره ولی این مردک روانی است.
  13
  24
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  metalrain - استکهلم، سوئد
  بنظر من بسیار زشت و زننده است که برای دو نفر از یک کشور دیگه که با هم رقابت میکنند و اصلا من و شما برایشان پشیزی هم اهمیت نداریم من و تو هموطن اینطور همدیگر را لجن مال کنیم. هر کسی عقیده ای دارد و صرف ابراز عقیده که دلیل بر وابستگی به این و آن حزب و دسته نمیشود. لطفا تهمت نزنید فردا یکی از این دو میشود رئیس جمهور و من تو هموطن باز در خیابانهای ایران یا غربت به دنبال کار و زندگی خود هستیم. نظر من اینست که اگر ترامپ چهار سال دیگر ادامه دهد فاتحه تتمه آمریکا را بدلیل شخصی کردن و عدم درک از مسائل داخلی و خارجی سیاسی خواهد خواند و بایدن جلوی این روند را تا حدودی خواهد گرفت و مخصوصا ارتباطات صدمه دیده و یا قطع شده با کشورهای دوست را تا حدودی ترمیم خواهد کرد. موضوع رو لطفا دوباره با مسائل ایران قاطی نکنید ولی حقیقت همین است.
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  چرا هزیان؟ خنده و شوخی کدام مردم ؟مگر نتیجه مشخص شده ؟ مگر قرار نبود بایدن با ۱۵ درصد اختلاف پیروز شود؟ پس چه شد؟ چرا اینقدر می‌‌لرزید؟ این همه یهودی لیبرال پولدار نیویورک. نیویورک تایمز. واشینگتن پست.سی‌ ان ان.و حالا از ترس می‌‌لرزید.دوباره کم شما را غافلگیر کرد؟ آمریکا ۲۰۰ میلیون است. ۱۰۰ میلیون پشت سرش هستند.این‌ها آدم نیستند؟ همه راسیست هستند ؟ چرا شکایت آال گورن بر ضد بوش اشکال ندارد. ولی‌ شکایت ترامپ دلیل خنده است؟ نترس عزیز.بایدن می‌‌برد. با اختلاف کم کم. ولی‌ قیافه شما قابل تماشا. زمنی که بایدن پای میز مذاکره با ظریف . نانسی پلوسی با چادر زیارت امام رضا. درک می‌‌کنید.خلق یا مستضعف یعنی‌ چه؟برای فرخ نهگدار بد نیست. دوباره شروع در تهران آپارتمان بخرد
  9
  2
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان::]. مردک و روانی خودت و همفکرانت. برو ظرفاتو بشور آلمانیها ناراحت نشن.
  7
  6
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. فرهنگت در اینجا مشخص میشه .
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ظرفها را برا تو گذاشم.
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.