یک زن‌کشی فجیع در دزفول؛ بریدن سر با تیشه

ایران وایر :منابع محلی از قتل زنی جوان به نام «مژگان گشول» به دست همسرش در منطقه سردشت، از توابع شهرستان دزفول در استان خوزستان خبر می‌دهند.

یک منبع مطلع با ارسال تصویری از این زن در حالی که فرزندانش را در آغوش کشیده، به یکی از فعالان حقوق زنان گفته است همسر مژگان اعتیاد داشته و او از مدت‌ها قبل می‌خواسته از همسرش جدا شود اما به خاطر فرزندانش سختی‌های بسیاری را تحمل کرده است.

یک منبع آگاه اما به «ایران‌وایر» گفته ماجرای قتل مژگان ناموسی است و همسرش گمان می‌کرده اصرار او به طلاق نه به‌دلیل اعتیاد که به دلیل ظن ارتباط با مرد دیگری رخ داده است.

آن گونه که منابع مطلع خبر داده‌اند، مژگان مدتی قبل به خانه پدرش بازگشته اما بزرگان فامیل او را قانع کرده بودند که به‌خاطر فرزندانش به خانه همسرش بازگردد.

به گفته این منبع آگاه، همسر مژگان صبح‌گاه و وقتی کودکانش در خواب بوده‌اند، با یک تیشه تیز سر او را قطع کرده و بعد از خانه خارج شده است.

او از حال روحی نامناسب فرزند کوچک‌تر این خانواده که پیکر خونین مادرش را دیده، خبر می دهد و می‌گوید: «بچه کوچک‌تر وقتی از خواب بیدار شده، با جنازه غرق در خون مادرش مواجه شده و مدام تکرار می‌کند مغز مادرم متلاشی شده بود. این بچه از نظر روحی اصلا حال مناسبی ندارد.»

منابع محلی از بازداشت همسر مژگان گشول خبر داده‌اند.

مژگان گشول روز یک‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ در آرامستان شهرستان سردشت به خاک سپرده شده است.
+20
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  کار عجیبی‌ نیست. مرده به شیوه رسول رفتار کرده. که گفت. زن خود را کتک بزنید. گوش نداد مالک هستید. بکشید. البته خودش پای خوشگلا و جوان که وسط می‌‌آمد. یک چشم را می‌‌بست. قضیه عایشه را که می‌‌دانید. در خیمه جنگ بجای خیمه رسول سر از خیمه دیگر در آورد. صبح پرسیدند. اینجا چکار می‌‌کنی‌؟ گفت تشنه بودم رفتم اینجا آب بنوشم. باور کنید طنز نیست. در دو کتاب معروف که هم سنی‌ها هم شیعه‌ها قبول دارند. زندگی‌ رسول نوشته ابن اساق .۸۰ سال بعد از مرگش. و بعد ابن بخاراهی.اون زمان هم علی‌ گفت .سرش را ببر.حضرت گفت نه نمی‌‌شود. جبراهیل گفت. هر کی‌ می‌‌خواد به زنان رسول تهمت زند. باید سه شاهد مرد آورد. که زنه را با کسی‌ دیگر در رختخواب دید. به من ربطی‌ ندارد. ۱۵۰۰ سال پیش.زندگی‌ خودشان قوانین خودشان.بیچارگی در این است.که ما کسانی‌ داریم مثل آذری.که معتقد این قوانین هنوز امروز هم معتبر هستند. اردبیلی عزیز به شما بر نخورد. اگر زن خود را غافلگیر کردید. اول می‌‌دوید تا مسجد میرزا علی‌ اکبر.‌های ال الناس .من سه تا شاهد می‌‌خام؟
  8
  27
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. پیرمرد اول صبح شروع کردی به تهمت زدن؟ اولا اگر آدم درستی هستی کار کوچکی انجام بده برای مردم خودت. تنفر این مرد از زنش و کشتن اون به دین ربط نداره . ثانیا من کی گفتم قوانین زمان قدیم در الان صادق هست؟ چرا درغ میگی ؟ اینطوری میشی پیرمرد دروغگو. من همیشه گفتم قوانین باید به روز باشه آخوند اشتباه میکنه مارو میخواد به قرون میانه ببره امثال تو هم لجباز دروغگو در اشتباه هستید که پای قدیم رو هر روز میکشید وسط. چرا احترام خودم رو میاری پائین؟ واقعا لذت میبری یه فردی توی سن من حرف بدی بهت بزنه؟
  11
  8
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. ببین عمو . با اعترافی که کردی باید بگم. 1- من هیچ نظری راجع به اسلام ندارم که خوب هست یا بد هست. 2- تو باید بروی تکلیف خودت رو با کشوری که توش هستی روشن کنی و با اتحادیه اروپا روشن کنی . به آنها بگویی اسلام بد هست چرا اونرو میاورید توی این کشور دلایلت رو هم به آنها بگویی . 3- مردانگی کن کارت رو شروع کن مشکل بشریت رو حل بکن که دیگه اینهمه کشت و کشتار نشه من هم از خدا میخواهم این خبرهای بد دیگر نباشند
  5
  10
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.