گفتگو با مردی که روی ۱۶ نفر در پارک اسید ریخت

عقربه ها ساعت یک و 20 دقیقه بامداد پنج شنبه 18 خرداد ماه امسال را نشان می داد و اعضای یک خانواده پس از استراحت و تفریح در پارک فداییان اسلام به سمت خودروهایشان در حال حرکت بودند و در حالیکه همه سرگرم صحبت بودند و از همدیگر خداحافظی می کردند ناگهان مردی به سمت اعضای این خانواده 16 نفره آمد.

مرد جوان که ظرفی در دست داشت وقتی در برابر اعضای این خانواده قرار گرفت اقدام به ریختن مایع داخل ظرف به سمت همه افراد این خانواده کرد.

ریختن مایع داخل سطل کافی بود تا جیغ و فریادهای اعضای این خانواده بلند شود و مرد جوان پس از اجرای نقشه اسیدی سوار بر موتور پا به فرار گذاشت.

سوزش روی دست و صورت نشان از آن داشت که اعضای این خانواده هدف سناریوی اسید پاشی شده اند و خیلی زود چند تیم از امدادگران اورژانس به محل اسید پاشی در پارک فداییان اسلام حاضر شدند.

در این ماجرا 14 تن دچار سوختگی با اسید شدند که امدادگران اورژانس قربانیان این حادثه را به بیمارستان های شهدای هفتم تیر، فیروزآبادی و مطهری منتقل کردند.

همین سناریوی کافی بود تا سناریوی اسیدپاشی به بازپرس دشتبان مخابره شد و تیمی از ماموران برای تحقیقات ویژه و دستگیری عامل این اسیدپاشی وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست پی بردند قبل از این اسیدپاشی یک درگیری بین اعضای این خانواده با 2 جوان در پارک صورت گرفته و با فرضیه نقشه انتقام گیرانه تجسس ها برای دستگیری 2 پسر جوان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

کارآگاهان پس از یک ساعت موفق به شناسایی عامل این اسیدپاشی شدند و در عملیاتی غافلگیرانه جوان اسیدپاشی از سوی ماموران پلیس در جنوب تهران دستگیر شد.

قربانیان این ماجرا اسیدپاشی که از کودک 4 ساله تا مرد 30 ساله بودند با توجه به اینکه فاصله ریختن اسیدپاشی زیاد بود و به صورت بارانی به سر اعضای خانواده ریخته شده بود مصدومان جراحات سطحی دیدند و صبح روز جمعه همه افراد از بیمارستان ها مرخص شدند.

خانواده قربانیان اسید پاشی در تحقیقات ابتدایی ماموران ادعا کردند که در ماجرای درگیری مرد جوان در پارک نقشی نداشتند و آنها را به اشتباه شناسایی کرده است
+29
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  بعد میگند ما تروریست نیستیم!! یارو خودش بی ریخت و بیکاره میخواد یه دختر خوشگل تحصیلکرده مردم رو به زور مجبور کنه زنش بشه وقتی اون دختر قبول نمیکنه میره اونرو با اسید میسوزونه یه عمر بدبخت میکنه...طرف معتاد و تنبل هست رئیس شرکت میبینه مجبوره اینرو بندازه بیرون بعد برمیگرده ماشین رئیس رو داغون میکنه یا به خودش اسید میپاشه!! نه ما تروریست نیستیم !!!
  6
  61
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ادم مخبط روزه گیر که بعلت عقب افتادگی ذهنی فکر میکند که که با رنج دادن شکمی الله لقمه هایش را میشمرد تا به جسد متعفنش 72 حوری بدهد، فضولی اسلامی کرده و کتک خورده است. با وقاحت اسلامی میگوید که فقط چند تا کودک بودند. این اراذل با اخلاق اسلامی دست روی زنش هم بلند کرده است
  2
  36
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  این جور افراد را باید طوسی وار به مدت یک هفته شبانه روزی آزار داد و بعد اعدام ....
  2
  29
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  America - منچستر، انگلستان

  مرتیکه اومده تیکه انداخته به خانواده مردم ، کتک خورده. بعد رفته خریت بیشتر کرده..! تو شمال و لب دریا هم خیلی از این صحنه ها دیدم. طرف از دوقوز اباد تهرون پامیشه میاد شمال فکر میکنه اینا تو شهرستان نمی فهمن ، هی تیکه میندازه به مردم اونجا...بعد که یقه شو گرفتن، طوری به شکر خوری میافته که رنگ . مادر و خواهرش رو لو میده.....از صدتا بیشتر دیدم به مولا...!!!
  3
  32
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  خیلی مایلم بدونم داعش معروف هم از این کارا کرده! انوقت بی شرفی مثل ظریف میاد میگه داعش تو آزربایجان هست. شما مردم عادیت داعشن واویلا به خودتون که خونخواران تاریخید
  2
  24
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::America - منچستر، انگلستان::]. فقط تهرونیها نیستن از شهرهای دیگه هم می‌رن ، ولی متاسفانه گیلانی ها عشق کتک زدن غریبها و بیگانه هان و وقتی چند تا میشن با وقاحت زن مردمو نگاه میکنند ، ضعیف کش و نامردند
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  خیلی دردناکه مردک غربتی زد مردم ناقص کرده بعد از کلمه منطقی استفاده میکنه لعنت دنیا به امثال شماها
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.