رقابت ماشین لوکس کره‌ای با بنز و ب‌ام‌و

جنسیس GV70 از سال آینده با قیمت پایه ۴۰ هزار دلار به بازار عرضه خواهد شدبی بی سی :جنسیس، سازنده خودروهای لوکس هیوندای، از مدل جدید خود GV70 رونمایی کرد. این ماشین دومین شاسی‌بلند جنسیس است و با هدف رقابت با مدل‌های لوکس آلمانی و ژاپنی از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد.

مانند مدل‌های دیگر جنسیس، GV70 جلوپنجره‌ای ذوزنقه‌ای دارد و چراغ‌های جلو با یک خط به دو قسمت تقسیم شده است. سقف ماشین با شیبی نرم به بخش عقب خودرو وصل شده تا ظاهر ماشین اسپرت‌تر باشد.
GV70 دومین شاسی‌بلند و پنجمین محصول جنسیس استطراحان جنسیس داخل ماشین را ساده و متفاوت از ماشین‌های آلمانی طراحی کرده‌اند. برای لوکس‌تر شدن ماشین، بیشتر بخش‌های اتاق با روکش چرم پوشیده شده و قطعات و دستگیره‌ها آب‌کروم‌کاری شده است.

GV70 را می‌توان در دو مدل اسپرت و لوکس سفارش داد. جنسیس هنوز اطلاعات کامل فنی ماشین را منتشر نکرده، اما به احتمال زیاد این ماشین از موتورهای چهار و شش سیلندر مدل‌های دیگر شرکت استفاده می‌کند.
اتاق جنسیس GV70 ساده و متفاوت با ماشین‌های آلمانی طراحی شده استهیوندای شرکت جنسیس را در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک مارک مستقل و با تمرکز بر بازار آمریکای شمالی تاسیس کرد. علاوه بر GV70، جنسیس سه مدل سدان و یک شاسی‌بلند بزرگ‌تر هم می‌فروشد. اولین مدل الکتریکی جنسیس هم قرار است سال آینده رونمایی شود.

در پنج سال گذشته واکنش خریداران و منتقدان به محصولات جنسیس مثبت بوده و این شرکت توانسته اعتبار خوبی کسب کند.

با این حال فروش جنسیس از زمان تاسیس تا کنون تنها ۳۸۰ هزار دستگاه بوده که در برابر فروش خودروسازان آلمانی رقمی ناچیز است. جنسیس امیدوار است با آمدن GV70 بتواند فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهد. قیمت ماشین هنوز اعلام نشده، اما پیش‌بینی می‌شود حدود ۴۰ هزار دلار باشد.
+11
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین
  هیچی بنز و ب ام و نمیشه. اینا فقط اتلاف وقت و شنگولک بازیه.
  8
  17
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.