نبرد سپاه مسلمین با ایرانیان

+34
رأی دهید
-37

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  از صدر تا ذیل اسلامیون وحشی و جنایتکار هستند و فرقی بین ان ها نیست ولی بدبختی اینست که ایرانیان قاتلان خودشان را می پرستند
  4
  87
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ahora_nima - استکهلم، سوئد

  متوجه نمیشم که چرا کاربران منفی میدن، ایشون داره عین واقعیت وحشیگری و دلیل حملات و کشتار مردم رو بیان میکنه
  1
  61
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  اکثریت با ساختن مقبره ی باشکوه برای قاتلان نیاکان ما و زیارت میلیونی دقیقا مثل اینکه در اسراییل مجسمه ی هیتلر را در شهر هایش بسازند و تکریم و تعظیم.
  3
  57
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  ترسم از این است که همه ایرانیان واقعی در این قتل عام ها کشته شده اند و ما چیزی نیستیم به جز حاصل تجاوز اعراب و مغول ها های متجاوز!
  3
  53
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران

  یه مشت وحشی و دزد از مدینه به ایران هجوم اوردید.از حسین تا علی تا عمر تا و عثمان و بقیه. این وسط ایرانی خائن هم داشتیم که وسط این فروپاشی هویت ایرانی به فکر این بودند که از یزدگرد بابت پناه دادن ملک و مال و فرمانروایی دریافت کنند. از ماست که بر ماست.هنوزهم.اگر ما پخمه و بی بخار نبودیم که توی سید حسین راهزن و حسن زنباره نمیومدی یامفت بگی اینجا.بدرک هر چی شد
  3
  43
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان

  درست مثل خمیینی به ملت ایران گفتند شتر مجانی میکنیم، اسیاب بادی مجانی میکنیم، علمان و کنیز مجانی میکنیم و ملت ایران از حول حلیم افتادند تو فاضلاب جمکران. حالا همین ملت برای قاتلان مردمش و کسانیکه ناموس انها را تو بازارهای بصره و شام حراج کردند گند و بارگاه میسازند، مگر حسن جزو لشکریان مسلم باحلی قصاب مردم مازندران نبود یا حسین نمیگفت ایرانیه باید به ما که از بنی هاشم مستیم خدمت کنند و برده و کنیز اونا باشند!
  3
  44
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. تبها ملتی که جانانه مقاومت کردند کردها بودند، بخاطر شکستی که کردها به لشکر اعراب دادند جعفر صادق گفت کردها از نسل جنیان هستند به این خاطر است که لسکر اسلام قادر به نابودی انها نبود،همین ملت بودند که هلاگوی مغول و بعد ته ماندهای انها مثل داعش را از سرزمین اریایها بیرون راندند!
  5
  28
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون نروژ - اسلو، نروژ
  معلومه وقتی از منابع و تاریخدانهای عرب این داستانارو میگی معلومه که به نفع اعراب حرف میزنن . چرا یه کتاب تاریخ ایرانی رو نرفتی بگردی ببینی که همین ایرانیهای جنگجو چه جوری پدره این خلیفه هارو در آوردن . مگه به همین راحتیه که اینا وایستن و اونا زرت و زرت اینارو بکشن . خر خودتی و رهبرت
  4
  22
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. میتونی با یک آزمایش ساده DNA که الان بصورت خونگی و از طریق پست برات میفرستند تا تاریخچه ۱۰ هزار سال قبلت رو هم بفهمی.هزینه اش هم فقط ۵۰ پوند هست.من انجام دادم و خوشبختانه حتی ا درصد هم اثری از DNA هیچکدام از این وحشیها در من نبود.
  5
  24
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  پس فکر کردید چطور بوده؟ مسلمانان عرب دقیقا مثل داعش فعلی بودند،به هر جا که حمله کردند قتل عام و بزرگترین جنایات رو مرتکب شدند و اینطور دین شان رو صادر کردند،با زور و سربریدن و از کشته تپه ساختن .نه فقط در ایران،هر کشور دیگری غیر از عربستان که الان کشور اسلامی بحساب میاد،با همین وحشیگری و جنایات و کشت و‌کشتار مسلمان شد.این حیوانات تا اروپا و اسپانیا هم پیش رفته بودند و قسمتی از اسپانیا هم در قلمروشان بود.مناطقی مثل ترکیه فعلی،مصر،شمال آفریقا،بخشی از شرق چین،و..تمام اینها با خونریزی و وحشیگری اعراب تبدیل به کشور اسلامی شد.سوریه،لبنان و مصر اصلا نژادا و زبانا عرب نبودند،کلی فرهنگ و تمدن داشتند الان به این روز افتادند،تنها قسمت مثبت اینه نتونستند زبان‌کریه خودشون رو در ایران مثل مصر و لبنان و سوریه و..جایگزین کنند.
  4
  29
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. انطور که تعریف میکنن باید همینطور باشد که شما در کامنتتان نوشتید.
  3
  9
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  بردیا2577 - زابل، ایران
  مرا کاشکی این خرد نیستی. گر اندیشه نیک و بد نیستی. بزرگان که در قادسی بامنند. درشتند و بر تازیان دشمنند. گمانند کاین بیش بیرون شود. ز دشمن زمین رود جیحون شود. ز راز سپهری کس آگاه نیست. ندانند کاین رنج کوتاه نیست. چو برتخمه‌یی بگذرد روزگار. چه سود آید از رنج و ز کارزار. تو را ای برادر تن آباد باد. دل شاه ایران به تو شاد باد. که این قادسی گورگاه منست. کفن جوشن و خون کلاه منست. چنین است راز سپهر بلند. تو دل را به درد من اندر مبند. دو دیده زشاه جهان برمدار. فدی کن تن خویش در کارزار. که زود آید این روز آهرمنی. چو گردون گردان کند دشمنی. چو نامه به مهر اندر آورد گفت. که پوینده با آفرین باد جفت. که این نامه نزد برادر برد. بگوید جزین هرچ اندر خورد
  2
  10
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. دوستان!. گذشته از این که نژاد ما به چه قومی میرسد، باید در نظر داشته باشیم که احساس خاص و برتر بودن به خاطر قوم و قبیله و نژاد، تنها یک توهم است که انحطاط به بار می آورد!. تنها دلیل برتری یک انسان به انسان های دیگر ، میزان شعور آن آدم است، و آدمهای با شعور هیچوقت بازیچه توهم برتری قومیتی نمیشوند!.
  5
  24
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. نه دوست عزیز! هرکس که مسلمان شد مغلوب و مقهور تازیان شد! ما اگر مسلمان زاده اییم نمیتوانیم ادعای مقاومت اجدادمان در برابر حمله تازیان داشته باشیم!.
  4
  17
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  نوادگان آن وحوش در همین سایت از رفتار آن وحشی ها در آنزمان دفاع میکنند.
  2
  18
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  یعنی اسلاف ما با آغوش باز به پیشواز مسلمین نرفتند؟!
  2
  16
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. عزیزم ما ضد عرب نیستیم بلکه ضد مذهب و باوری بنام اسلام هستیم که خود اعراب هم از این مذهب غیر انسانی وحوش عربستان صدمات عدیده دیده اند و گر نه باورهای نژادی و قومی و به تبعیت از ان خود را برتر دیدن اتفاقا یکی از سلسله مراتب اسلام هست که حتی ادمیان را با عمامه های سفید و سیاه تقسیم می کنند. تمام مفاخر واقعی ما مثل کوروش و سعدی تبعیض نژادی را محکوم کرده اند
  2
  17
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. گفتگو گر عزیز، از خط فکری شما با خبر هستم. مطلب بالا خطاب به شما نبود. این تنها یک یاد آوری به خودم و دگر دوستان از هر قوم و تبار، بود که گاهی دچار توهم خود برتر بینی قومی میشویم!
  0
  7
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. شما برایت سو تعبیر شد،موضوع جنایات و ظلم و نسل کشی و توحشی هست که اینها انجام دادند،حالا اگه سوئدیها یا ژاپونیها هم اینکارها را کرده بودند همین رو درباره شان میگفتیم.
  3
  11
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی
  سه جنگ بزرگ بین اعراب و ایرانیها رخ داد که جنگ یا برخورده اول به اسم "پل" معروف است. این جنگ که حقیقی‌ترین جنگ بین ایران و اعراب بود با شکست سخت اعراب همراه بود اما منجر به نابودی اعراب نشد چونکه اعراب نبرد را ترک کردند و به سوی شبه جزیره عربستان یا حجاز فرار کردند و آنجا روزها و شبهای متمادی خود را داخل چادرهایشان حبس کردند و در حالی که گریه میکردند خود را مماشات میکردند و میگفتند: ما زن بودیم، ما از پارس‌ها شکست خوردیم. "تاریخِ ایران بعد از اسلام نوشته عبدالحسین ذرینکوب"
  1
  6
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. با تاریخ جنگ نکن سنت پادشاهی باعث تکروی - جدال بر سر تاج و تخت و بدبینی و از بین بردن نزدیکان هست. شاه خودش هیچوقت یک نخست وزیر خوب رو تحمل نکرد هرکس دانا و توانا بود نهایت سعیش رو میکرد اونرو از میان برداره ...در 37 سال 32 تا نخست وزیر عوض کرد ...کسانی که خوب بودند مثل رزم آرا- قوام- زاهدی- امینی-مصدق. رو تحمل نمیکرد ..تنها کسی که دوام آورد هویدا بود چون مثل جوجه رام بود فقط بله قربانگو بود هر چهارسال استعفا میداد فردا صبحش کابینه جدید معرفی میکرد دو باره دولت جدید تشکیل میشد هیچ اختیاری هم نداشت! توی مذاکرات راهش نمیدادند ! شاه با کسینجر پشت درهای بسته حرفش رو میزد هویدا بیرون منتظر میشد چرت میزد تا تمام بشه...اگه خسرو پرویز هم اینطوری بوده حقش بوده شکست بخوره
  4
  7
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. هرچه از متجاوزین وحشی آن روزگارکه عرب بودند بگوییم کم گفتیم، اما باید مواظب باشیم که آنرا به کلیت قوم عرب مخصوصا آنان که در حال حاضر زندگی میکنند و بعضا بسیار با سواد و با فرهنگ هستند، تسری ندهیم!.
  1
  6
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. بله منظور همون وحوش و جنایتکاران داعشی صدر اسلام هست،نه نژاد اعراب.هر کسی متمدن باشه و اینجور عقاید بدوی نداشته باشه محترم هست حالا چه عرب باشه چه هر قوم و‌نژاد دیگه و برعکس هرکس از اینجور اعتقادات بدوی و ضدبشری حمایت کنه مورد تنفر از هر رنگ و قوم و نژادی میخواد باشه.
  3
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.