مرگ تلخ دختر ۱۹ ساله در پارتی شبانه!

پارتی شبانه چند دختر و پسر جوان ، در حالی با مرگ تلخ دختر 19 ساله پایان یافت که پسر 27 ساله ای نیز به شدت مسموم شده و در مرکز درمانی با مرگ دست و پنجه نرم می کند. به گزارش خراسان، این حادثه تاسف بار یک شنبه گذشته در بولوار امامت مشهد زمانی لو رفت که پسر جوانی از طریق سایت دیوار، طبقه ای از یک منزل ویلایی دو طبقه را به مدت یک شب اجاره کرد. او وقتی برای برداشتن کلید منزل وارد حیاط شد تا از مخفیگاهی که موجر به او نشانی داده بود کلید را بردارد ،ناگهان متوجه باز بودن در منزل طبقه پایین شد. این جوان کنجکاوانه چشم به داخل منزل دوخت اما ناگهان با پیکرهای دختر و پسر جوانی روبه رو شد که به طرز مشکوکی درون منزل افتاده بودند. با تماس این جوان، بلافاصله نیروهای اورژانس عازم بولوار امامت شدند و به بررسی نبض دختر و پسر جوان پرداختند. معاینات مقدماتی بیانگر مرگ دختر 19 ساله بود اما نبض ضعیف پسر 27 ساله نشان می داد که او هنوز علایم حیاتی دارد. این گونه بود که امدادگران اورژانس با مشاهده وضعیت منزل و بساط تفریحات ، مراتب را به دیگر مراجع ذی صلاح اطلاع دادند و بی درنگ پسر جوان را نیز به بیمارستان رضوی منتقل کردند. گزارش خراسان حاکی است، دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در محل کشف جسد، تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد و نیروهای آتش نشانی نیز با دستور قاضی کاظم میرزایی به محل مرگ تلخ دختر 19 ساله آمدند چرا که بررسی های میدانی مقام قضایی نشان می داد لوله بخاری منزل از دریچه اصلی بیرون آمده است بنابراین احتمال وقوع جنایت  یا گاز گرفتگی غیرعمدی، از جمله فرضیه هایی بود که مورد توجه قاضی میرزایی قرار گرفت. از سوی دیگر وجود بساط تفریحی شیطانی در محل از برگزاری یک پارتی یا دور همنشینی شبانه حکایت داشت به همین دلیل تحقیقات وارد مرحله جدیدی شد تا زوایای مرگ تلخ دختر جوان در محفل شیطانی مورد کنکاش های دقیق قضایی قرار بگیرد.

به گزارش خراسان، قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در ادامه تحقیقات میدانی، وقتی متوجه شد که طبقات منزل ویلایی مذکور از طریق سایت دیوار و به صورت یک روزه اجاره داده می شود ، به تحقیق از مردی پرداخت که طبقه دوم این منزل را به مدت یک ماه اجاره کرده بود. این مرد که خود را تبعه خارجی معرفی می کرد و مدعی بود برای انجام امور تجاری در مشهد، به همراه همسرش ساکن شده است و حتی خودرویی را نیز برای رفت و آمدهایش اجاره کرده، ضمن ابراز ناراحتی از رفت و آمدهای پر سر و صدا به طبقه پایین گفت: دیشب (شب یک شنبه) وقتی با خودرو به منزل اجاره ای بازگشتم، خودرویی را دیدم که روی پل منزل پارک کرده بود. وقتی به دنبال صاحب خودرو رفتم، تازه متوجه شدم که چندین پسر و دختر جوان محفلی شبانه را در طبقه پایین به راه انداخته اند که از دیدن آن وضعیت ناراحت شدم و با صاحبخانه تماس گرفتم اما او تلفن اش را پاسخ نداد. می خواستم به صاحبخانه بگویم من خانه را با این مبلغ هنگفت اجاره کردم که همسرم راحت باشد اما این وضعیت در طبقه پایین منزل قابل تحمل نیست! مرد مستاجر ادامه داد: بالاخره با هر ناراحتی بود به طبقه بالا رفتم و حفاظ میانی روی پله ها را نیز از داخل بستم تا برایم مزاحمتی ایجاد نشود. در نهایت برخی از دختران و پسران جوانی که در منزل حضور داشتند چندین ساعت بعد خانه را ترک کردند اما من وقتی از خواب بیدار شدم سر و صداهایی را شنیدم که از طبقه پایین می آمد و بعد هم فهمیدم حادثه ای رخ داده است و اورژانس و آتش نشانی به محل آمده اند!

گزارش خراسان حاکی است، به دنبال اظهارات این فرد و برخی شهود دیگر که از برگزاری محفل شبانه گلایه داشتند، قاضی  دستور جمع آوری آثار و لوازم باقی مانده در صحنه مرگ مشکوک دختر جوان را صادر کرد و بدین ترتیب کارت بانکی به نام دختر متوفی و همچنین تلفن آیفون متعلق به وی به همراه کارت خودرویی که به نام یک مرد بود، برای بررسی های قضایی، به کلانتری انتقال یافت. در ادامه تحقیقات، قاضی ویژه قتل عمد در حالی برای تحقیق از جوان 27 ساله عازم بیمارستان رضوی مشهد شد که کارشناسان آتش نشانی، وجود گاز منواکسید کربن را در منزل محل حادثه تایید کردند.

در همین حال پسر 27 ساله که به خاطر شدت مسمومیت، قادر به سخن گفتن نبود، تحت مراقبت های ویژه قرار داشت و مقام قضایی دستور انتقال وی را با نظر کادر پزشکی برای ادامه درمان تخصصی به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد صادر کرد. بنابراین گزارش، هنوز بررسی های قضایی در این باره ادامه داشت که زنی با تلفن دختر 19 ساله تماس گرفت و خود را یکی از آشنایان وی معرفی کرد.

قاضی میرزایی  خود به تلفن زن ناشناس پاسخ داد و از او خواست به کلانتری سجاد مراجعه کند. آن زن که با شنیدن نام کلانتری، گویی دست و پایش را گم کرده بود، با کلماتی درهم پرسید: «او را گرفته اند!»، «چه چیزی لازم است برایش بیاورم!» و ...
شایان ذکر است: بررسی های تخصصی برای کشف علت و انگیزه های این حادثه تلخ در حالی با صدور دستورات محرمانه  از سوی قاضی میرزایی ادامه دارد که جسد دختر جوان برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.
+4
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.