‏«در سنت اسلامی غارت کشورهای اشغال شده جزو وظایف دینی و نامش انفال است» ‏

+114
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  آذری چقدر طرز تفکر به شما شباهت دارد.؟ شما هستید ؟ شما هم مرتب می‌‌گید. در صدر اسلام کشتن تجاوز. غارت سنت بوده. هیچ اشکالی ندارد. بترند راسل هم شاهد است. حتا یک چیزی گفتید. که تا امروز مخ سوت می‌‌کشد، کنیزان و بردگان در صدر اسلام خیلی‌ خوشبخت بودند و حق و حقوق داشتند . اتحادیه صنفی بردگان و کنیزان به عربی چه می‌‌شود؟
  9
  21
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  hassan5 - تهران، ایران

  در جهت تایید سخنان فوق،یکی از آخوند ها گفته بود که بروید خدا را شکر کنید که ما زنها و دخترانتان را بکنیزی نگرفتیم
  7
  38
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عموی بیسواد ببخشید باید بهت باز بگم بیشرم چون جواب سوال رو نمیدی فرار میکنی. بیسوادی بدجوری شما رو اذیت میکنه. تئوری هابزی هست که در همه سنتهای غربی هم جریان داشته و دارد . یک حکومت فقط در برابر شهروندان خود مسئول است و زمانی که به شهروندان کشورهای دیگر میرسد هر کار مجاز است. این در تمام طول تاریخ جریان داشته . اتفاقا در جوامع غربی مسیحی وضع بدتر بوده و کشورهایی که مستعمره شدند و رفتارهای حیوانی که با مردم اونها شد نمونه هاش هست که تا نیمه دوم قرن بیستم ( الجزایر) ادامه داشت....قبل از اینکه اسم دیگران رو بیاوری برو درست رو حاضر کن که ضایع نشی....
  26
  3
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. برو توماس هابز رو بخون و سوال رو مجددا مینویسم : شما کشورهای اسلامی رو به حد سوئیس هم برسانی همواره یک اقلیت متعصب خواهی داشت که 1% جامعه هستند و این خودش تعداد زیادی هست . چرا مسئولین این کشورها زن برقع پوش و مرد ریش دراز میاد سفارت بهش اقامت دائم یا شهروندی میدند میارند توی لندن و پاریس زندگی بکنه بعد از اون طرف اجازه میدند این کاریکاتور بکشه که همه میدونند به اون متعصبین بر میخوره یه عکس العمل نشون میدند بعد به پای همه مسلمونهای 99 درصد که هیچ گناهی ندارند نوشته میشه!!!؟ صد سال دیگه هم بری توی داهات پاکستان میتونی از این متعصبین بیاوری !! خوب اینا میارند بهشون سوسیال میدند حق اولاد میدند بهشون زمین میدند وام میدند میگند مسجد بساز هر ماه بهشون کمک هزینه برای مسجدهاشون میدند حتی شنیدم طرف از کشور خودش آخوند دعوت میکنه برای ماه رمضان یا محرم بیاد سخنرانی بهش ویزا میدند!!! و ماهانه برای حقوق امام جمعه مسجدها بهشون پول میدند!!! اینا رو پای کی میخواهی بگذاری؟.
  24
  4
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. چرا اینقدر التماس بحث می‌‌کنی‌؟ بحث شخصی با شما ندارم. تازه مگر ما کار زندگی‌ نداریم. که شب و روز با شما سرا کله بزنیم.همه که پول مفت از بسیج سایبری نمی‌‌گیرند. وقت می‌‌بود .هستیم.نبود نیستیم دیگر. کار من هم بحث کردن با شما نیست. اگر بینم. دوباره صدر اسلام را رنگ بزنی‌ به اسم کباب بوقلمون بفروشی. رسوا می‌‌کنم. قبل هم گفتم. اینقدر اسم از این و آن نیار. این از شما فیلسوف نمی‌‌کند.زبون بسته این یک مریضی است. که هی‌ دنبال علف هرز توی باغچه دیگران هستی‌. ولی‌ در باغ خودت تا زیر پنجره علف هرز سبز شده. اخر چه بحثی‌ با شما.مثل مرغ روی پا ایستاده. هر روز تکرار .تکرار. اول یک سر به صحرای کربلا. بعد ارسول اینجور بود. اونجور بود.کشتن غارت. دزدی اصلا اشکال ندارد. سنت است. دست آخر هم به قبر بتراند راسل قسم که اسلام اینجوری است.خودت چی‌ بر گفتن داری؟ این بتراند راسل .هفته گذشته توی حوزه یاد دادند؟ قبلا کی‌ بود؟ شاگرد قراهتی بودی؟ اون استاد حرافی است.خیلی‌ شبیه به او سخن می‌‌گی.
  5
  23
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  از سال ۱۹۸۹ تا اواخر ۱۹۹۹ بعد از بمبآران شیمیایی کردستان توسط عراق در طرح موسوم به انفال صدام ۱۹۱ هزار کرد(زن و بچه اکثرا) در جنوب عراق بین عربستان اردن عراق زنده بگور شدند بچه های شیرخوار هم جفتی ۲۵ دلار به عربهای کویت و امارات و عربستان فروخته شدند. اسم این نسل کشی هم شد انفال.البته این بار اول در تاریخ نبود، لشکر اسلام بخاطر سکستهای سنگینی که از کردها خورده بودن از انها عقدر داشت تا جایی که جعفر صادق(صارق) بیگفت کردها از نسل جنیان هستند به این خاطر لشکر اسلام نتوانسته بود انها را نابود کند!
  4
  16
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  آذر میانه حالا میرود از توی مستراح دانشگاه دولقوزاباد در امریکا 4 تا کتاب بیرو ن میکشد و از رحمت اسلامی مخصوصا وقتی سر 700 نفر را با مهربانی بریدند میگوید و در ماله کشی دست شریعتی و سروش را از پشت می بندد!
  5
  21
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اگر توماس هابز رو دیدی بهش یادآوری کن که کوروش با رفتاری که بعد از کشورگشایی کرد، دستشویی کرد به تئوری تو!
  5
  23
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  zarathushtra - تهران، ایران
  ننگ بر اسلام و مسلمین بقول صادق هدایت مسلمان بودن ننگ است بدتر از آن مسلمان ماندن است.کجا کوروش هخامنشی اینجوری میکرده؟ تاریخ پاسخ میدهد .و این برآمده از فرهنگ زرتشتی آریایی است.ارنه چنگیز و تیمور و نادر و سلطان سلیم و.......چه؟به کوری چشم ایران ستیزان و تجزیه طلبان مزدور خاک به دهانتان
  3
  15
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عالی و حقیقت مطلق در باره ی کسی که پول میگیرد تا ماله کشی کند: "همه که پول مفت از بسیج سایبری نمی‌‌گیرند. وقت می‌‌بود .هستیم.نبود نیستیم دیگر. کار من هم بحث کردن با شما نیست. اگر بینم. دوباره صدر اسلام را رنگ بزنی‌ به اسم کباب بوقلمون بفروشی. رسوا می‌‌کنم. قبل هم گفتم. اینقدر اسم از این و آن نیار. این از شما فیلسوف نمی‌‌کند.زبون بسته این یک مریضی است. که هی‌ دنبال علف هرز توی باغچه دیگران هستی‌. ولی‌ در باغ خودت تا زیر پنجره علف هرز سبز شده. اخر چه بحثی‌ با شما.مثل مرغ روی پا ایستاده. هر روز تکرار .تکرار. اول یک سر به صحرای کربلا. بعد ارسول اینجور بود. اونجور بود.کشتن غارت. دزدی اصلا اشکال ندارد. سنت است. دست آخر هم به قبر بتراند راسل قسم که اسلام اینجوری است". اضافه کنم وقتی کسی مثل دون کیشوت برای ماه شمشیر میکشد و فقط یکروز سر 700 نفر را می برد معلوم هست که چه جنایتکاری هست و ماله کشی بر نمیدارد
  3
  10
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. خودش یکبار از من سوالی داشت دو هفته فحاشی میکرد تا جواب بگیرد! من این سوال رو از هردوی شما پرسیدم متاسفانه هردو فرار میکنید. مطلب خیلی مهمی هست و به دین هم ربط ندارد. لازم نیست وقت خیلی زیادی داشته باشی که جواب بدهی.! میگویم. چرا کنسول کشورهای اروپایی به مسلمانان تندرویی که برقع و ریش بلند دارند اقامت میدهند آنها را میاورند در مرکز لندن و پاریس به آنها پول میدهند که مسجد بسازند؟ خوب تو تمام کشورهای اسلامی رو هم پیشرفته بکنی همچنان یک درصد کمی تندرو پیدا میشود که حمله بکند!! بیا بریم توی تهران 15 میلیونی آخوندی اگر یک زن برقع پوش در آنجا دیدی!!! میگویم تو که کشور مسیحی هستی و قبلا هم اینها رو مستعمره کرده ای و تاریخ بد با هم دارید وقتی میروی آدم تندرو میاوری در کشورت بعد به عقایدش توهین میکنی معلومه از 100 هزارتا یکیش اینطوری حمله میکنه!!! بنویس ببینم واقعا نمیفهمی من چی میگم؟ آیا من دارم از طرف مسلمون حرف میزنم یا از طرف یه شخص بیطرف؟
  3
  4
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::zarathushtra - تهران، ایران::]. بیسواد فرهنگ زرتشتی آریایی؟ چرا پس اون اوستا رو منتشر نمیکنید مردم به فارسی بخونند ببینند توش چی نوشته؟ ...با یه کورش بهار نمیشه ...بجاش تواریخ یونانی پر هست از خبرهای بد راجع به خشایارشاه وحشی و کمبوجیه وحشی و شهروند ایرانی وحشی...وقتی سواد نداری چی بگم؟ کورش بابل رو فتح نظامی نکرد ...بابل فرهنگ خیلی بالایی داشت و تسلیم شد ...وقتی وارد بابل شد چنان بهت زده شد که سر تسلیم فرود آورد ..درست مثل تو وحشی که رفتی در اروپا و امریکا تسلیم شدی چون راه دیگری نداری چطوری میخواهی بگویی صنعت تو فرهنگ تو ادب و اخلاق تو از غرب بهتر هست؟.
  5
  5
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::عزیزم. بارها در خیلی از موارد با شما موافق بوده و در کنارت ایستاده ام. اما شما یک مشکل بزرگ داری. دوستان دانشمند من در این جایگاه اغلب خارج از ایران هستند و از دایره ی سانسور دولتی خارج شده اند اما شما تمام منابعت از زیر دست بزرگترین کشور سانسورگر دنیا گذر کرده و تماما را هم بعنوان سند درست می بینی. باید عرض کنم حتی در افغانستان به اخبار صحیح تری می توانی دسترسی پیدا کنی تا ایران. دیگر اینکه یک زمانی اسلام یک دین متشخص و در بسته ای بود که به تبع ان شریعتی ها می توانستند مردم را گول بزنند. امروزه اکثریت دانش پژوهان با تجربه ی داعش و اخوند و حزب الله به اصل اسلام پی برده اند و تو ساز مخالف میزنی. به قول جناب زرتشت صدر اسلام را رنگ کنی بجای بوقلون به مردم قالب کنی. عزیزم سی سال پیش میشد و حالا مردم اگاه تر از این هستند که گول 4 تا نویسنده ی خارجی را بخورند. رفتار تو من را به یاد کمونیست های ایرانی می اندازد وقتی دو دهه قبل اسب شوروی مرد و حالا دوستان کمونیست ایرانی سر اسب مرده شرط بندی میکنند در حالیکه 99 درصد کمونیست های اروپائی تغییر عقیده داده اند
  2
  5
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::] دیگر اینکه خزعبلاتی که شما می خواهی رویش وقت تلف کنی کوچکترین فرقی با پرستش گاو توسط هندوها ندارند. هندو گاو می پرستد و شما سنگ حجرالاسود را. هندو دم گاو می بوسد و شما بطرف یک سنگ روزی 17 بار دولا و راست میشوید. ایا وقتی هندو میگوید که خدا گاو هست دیگر به مزخرفات او گوش میدهی؟ به غیر از شمشیر کشیدن برای ماه و جنایات دیگر، کسی که تو می پرستی انقدر سوتی دارد و انقدر دروغ گفته و جنایت کرده که تو نمیتوانی ما را 30 سال به عقب ببری تا به اراجیف هدفدار امثال بنی صدر گوش بدهیم. من حدود 40 سال پیش یک کتاب نوشتم در وصف علی ولی در اخر دیدم همه دروغ هست و علی فقط یک نفر جلاد بی رحم بوده است. حاصل 6 ماه کتابتم را در بخاری انداختم تا کسی را گول نزنم. مگر جوانان امروز داعش و اخوند را ندیده اند؟ کی را میخواهی گول بزنی؟ میگوئی این ها بد و صدر اسلام طلائی بوده است. درست برعکس. تمام حرف های شریعتی و بنی صدر دروغ و صدر اسلام از داعش و اخوند صد بار فجیع تر بوده ست. دیگر خیلی دیر هست که از صدر اسلام کباب بوقلمون بسازی چون مردم حقیقت را به چشم دیده اند.
  2
  5
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. نرود میخ آهنین در سنگ. بارها به شما عرض کردم با کوبیدن امریکا و دیگران زشتی های اسلام پاک نمیشود و حالا به زرتشت بند کرده ای. مملکت ما با امریکا و زرتشت که به این فلاکت نرسیده است. این فلاکت حاصل اسلام هست
  1
  2
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اولا من منابع انگلیسی زبان را مطالعه میکنم به برکت اینترنت سانسور و اینها اثر ندارد. از شریعتی و مطهری و آل احمد و ...کلا اکثر ایرانیها دوری میکنم چون غرض ورز هستند حالا چه مذهبی چه غیر مذهبی . آثار دانشمندان غربی را مطالعه میکنم آنهم آنهایی که قبل از قرن بیست و یکم نوشته شده بیشتر قرون 19 و 20 . هدفی هم ندارم که کسی رو به راه خودم بکشم منتها وقتی میایم میبینم مردمم چه حال بدی دارند چقدر اطلاعات کم هست سعی میکنم اونها رو یه خورده به واقعیات تاریخی گسیل بکنم . ناراحت نشو نقطه مقابل آخوندها شماها هستید ..از نظر حس تنفر درست مقابل اونها هستید شاید هم همدیگر رو خنثی میکنید به این ترتیب ...در کل جامعه ایرانی چیز زیادی برای ارائه نداره نه از نظر محبت نه از نظر اطلاعات منتها روی دیگر سکه خارجی شدن هست که ممکن نیست و برای همین امثال من مجبوریم سر بکنیم حالا بسیجی از یه طرف تهمت بزنه شماها هم از طرف دیگه بالاخره یه آدمهای عادلی هم یه جایی پیدا خواهند شد
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. شما بعضی حرفهات حسابی هست بعضیش ناحسابی ...درست مثل هرکس دیگه ...برای هممون اینطوری هست منتها نباید کسی فکر بکنه خودش همه چیز رو درست میگه ...مخصوصا به تاریخ که میرسی به زمانهای دور خیلی مسائل پیچیده میشه همیشه باید مقایسه بکنی که در چندین جای دنیا مردم وضعشون چی بوده چطوری بودند ...اینا یه کارای سخت هست نمیشه براحتی بشینی از چراغ ال یی دی استفاده بکنی بعد بگی ادیسون چقدر احمق بوده که با یه نخ میخواسته لامپ درست بکنه ...درصورتیکه اون توی زمان خودش نابغه بوده لامپ ال یی دی یه چیز جدید هست که تلاشهای ادیسون اگر نبود ما اونرو نداشتیم.
  1
  2
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. سوالی که من مطرح میکنم به دین ربط نداره و هدفم حل مشکل هست. میگم چه کرمی هست که مسئول اروپایی بره زن برقع پوش و مرد ریش دراز تندرو رو بیاره توی لندن و پاریس بهشون پول بده زمین بده بگه آزاد هستی مسجد بسازی بعد بره کاریکاتور منتشر بکنه به اینا بر بخوره بزنن داغون بکنند!! اینطوری صد سال دیگه هم این مسئله درست نمیشه چون همواره توی داهاتای دور این تندرو ها هستند. تو که کشور مسیحی هستی چه کرمی هست که مسجد داشته باشی زن روبنده پوش داشته باشی؟ ...ببین جواب نمیدی طفره میری که من کتاب نوشتم پاره کردم . قصه حسین کرد برای من میبافی که جواب من رو ندی!!
  2
  2
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. عزیز جان با همین چوب خط تو. جنایات پیامبر را در مقطع زمانی و در بین وحوش عربستان موجه جلوه میدهی. درست ولی ان رفتار و عقاید دیگر به درد مردم امروز نمی خورد و ایشان و هیچ کس هم ارتباط اسمانی نداشته و چه خوب و چه بد مربوط به زمان های گذشته بود و هر چی با اسلام دنیا تخریب شده بس هست لاجرم بجای اسلامیت بدنبال انسانیت برویم و بجای منطق سربریدن و جهاد منطق گفتگو را جایگزین کنیم
  1
  2
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دیگر اینکه من همیشه مستقیما میروم سر اصل موضوع. برای صدمین بار می پرسم. نظرت را در باره ی شق القمر بگو. به یاد بده که ایا رسول یک ادم معمولی بوده و یا وصل به اسمان ها بوده است؟ و اگر وصل به اسمان ها بوده پس چرا 80 درصد شریعتش دزدی از تورات و اعتقادات یهودیان هست وقتیکه تورات هم تاریخچه قوم یهود و اصلا کتابی اسمانی نیست و مطالبش را بیش از صد نفر خاخام نوشته اند. نمیشود که اول خیال کنی خدا گاو هست و بعد سر شاخ گاو بحث کنی. اولا دقیقا نظرت را در باره ی رسول بگو که ایا وصل به اسمان ها بوده است؟ تا بعد جلو برویم و گر نه میخواهی وقت همه را تلف کنی
  2
  3
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. چشم روی دو چشمم. شما اول جواب سوال من رو که هزار بار پرسیدم بده من جواب هزارتا سوالت رو خواهم داد. خوبه؟ طفره نرو . برای من زور داره توی تهران 15 میلیونی همه رو میگردی یه زن برقع پوش نمیبینی ولی توی لندن و پاریس آورده ریخته اونجا ...بابا خودش میاره
  0
  2
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. سوالی که من مطرح میکنم به دین ربط نداره و هدفم حل مشکل هست. میگم چه کرمی هست که مسئول اروپایی بره زن برقع پوش و مرد ریش دراز تندرو رو بیاره توی لندن و پاریس بهشون پول بده زمین بده بگه آزاد هستی مسجد بسازی بعد بره کاریکاتور منتشر بکنه به اینا بر بخوره بزنن داغون بکنند!! اینطوری صد سال دیگه هم این مسئله درست نمیشه چون همواره توی داهاتای دور این تندرو ها هستند. تو که کشور مسیحی هستی چه کرمی هست که مسجد داشته باشی زن روبنده پوش داشته باشی؟ ...ببین جواب نمیدی طفره میری که من کتاب نوشتم پاره کردم . قصه حسین کرد برای من میبافی که جواب من رو ندی!!.
  0
  1
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. جوابت را در 3 بخش در تایپک دیگری دادم برو بخوان. ببینم حالا دیگر چه سازی را ساز میکنی تا به پرستش این جنایتکار دروغگو ادامه بدهی.
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. جوابت را مفصل اینجا داده ام: دست‌کم یک کشته در حملات وین؛ مهاجمان از ۶ نقطه تیراندازی کرده‌اند
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. بترکی که جواب نمیدی دروغکی میگی من جواب دادم. بیا خودم برات مینویسم:. غرب هزاران سال بدون مسلمانان زندگی کرده اصلا هیچ توجیهی نداره مسلمانان رو بیاره توی کشور خودش بهشون پول بده زمین بده بگه مسجد درست بکن پول آب و برق اون مسجد رو بده ! اونهم برای مسلمانان افراطی برقع پوش!! معلومه اون امام که یک متر ریش داره توی مسجدش چی به بچه ها یاد میده!! خوب بیا کرم از خودشونه !! عزیز من نیار توی کشور خودت . تو مسیحی هستی اونها مسلمون هستند این دوتا با هم جور در نمیاد تو میگی باید زن بی حجاب باشه اون میگه زن بیحجاب جاش توی جهنمه ! تو میگی نماز روزه لازم نیست اون میگه تو میری جهنم!! خوب معلومه مسئولینش مریض هستند وگرنه 4 نفر میان از گشنگی یه لقمه نون بده بعد رد کن برند !! دو تا سنت متضاد با هم جمع نمیشند. ببین عمو واقعا اینرو بخون بگو بینم میفهمی یا نمیفهمی؟ ریشه این مشکلات خود مسئولین اروپایی هستند.
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]اصلا اینگونه نیست . در امریکا و اروپا مسیحیت مذهب رسمی نیست بلکه اکثریت مسیحی هستند و بقیه در باورهایشان ازاد هستند. تو در حکومت دیکتاتوری بزرگ شده و چون خارج از ایران را ندیده ای درکش برایت مشکل هست. در امریکا و اروپا ده ها مذهب و باور با هم زندگی می کنند و مذهب شاخص اصلی نیست. زمانی در فرانسه 30 درصد ارا متعلق به کمونیست ها بود. این یعنی کاری به مذهب کسی ندارند. همین حالا هم نیمی از اروپائیان حتی خدا را باور ندارند. فقط اسما مسیحی زاده هستند. همین و همین. متاسفانه فقط بدنبال ماله کشی هستی در زمانیکه دیگر حنای شریعتی و سروش رنگ ندارد. خیلی از این مهاجران از کشورهای اسلامی نمیتوانند فرهنگ غربی را مخصوصا در مورد سکس بپذیرند و با انتقاد شدید از این فرهنگ کودکان خودشان را شدیدا مذهبی و افراطی بار می اورند. اگر زور در این مورد کارساز بود بعد از 70 سال حکومت کمونیستی باید حتی یک نفر مسلمان در چچن پیدا نمی کردی. با این همه و با بازی با کلمات و طرح مسائل زاویه ای و دور شدن از اصل موضوع امثال تو قادر نیستند جلوی دور شدن شدید و ایزش مردم را از اسلام بگیرند
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه]دیگر اینکه من که مثل تو اینقدر مقهور گرفتن تائیدیه از 4 نفر غربی نیستم. خودمان در مملکت اسلامی زندگی میکنیم و همه چیز را با چنگ و دندان لمس کرده ایم. برای شناخت واقعی محمد غربی ها باید به ما متوسل شوند و نه بر عکس ان. یک روز می گفتند که غزوه مقدس هست. جوان امروز با تاخیر فهمیده که غزوه همان راهزنی و دزدی هست. اینکه بفهمی غزوه و راهزنی یکی هست که متون شرقی و غربی نمی خواهد. حالا یک نفر غربی بیاید با هزار نقاشی و اطلاعات کم اسلام را به اسمان برساند. مگر مردم و جوانان ایران کور هستند و نمی توانند ببینند که عروس مورد ادعای یک نویسنده ی خارجی عجوزه ای بیش نیست. دیگر روبنده کنار رفته و ماله کشی هم بی ثمر هست. فرض کن دوهزار نویسنده ی خارجی در مدح مراحم چنگیزخان مغول بنویسند. مگر از این جنایتکار قدیس ساخته میشود؟ مدت ها زبان منتقدین به اسلام را می بریدند و حالا بدون سانسور اطلاعات حقیقی در مورد "اسلام ناب محمدی" به اسانی در دسترس هست و جز مغزهای کودن و کم سواد و یا متعصب موروثی نمیتوان کسی را گول زد که بعد از روشنفکران در دراز مدت ان ها هم همه چیز را هضم خواهند کرد
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.