سرمایه‌گذاری میلیونر روسی برای دستیابی به عمر ۲۰۰ سال

العربیه :یک میلیونر روسی به نام «سیرگی یونگ» 100 میلیون دلار بر فناوری زیستی سرمایه‌گذاری کرده‌ است که به آن «علم جاودانگی» گفته می‌شود.

به نوشته تارنمای bizarre news، هدف از این فناوری، افزایش عمر انسان به 200 سال است. این میلیونر روسی بر این باور است که با استفاده از قطعات الکترونیکی و زیستی در کنار یک دیگر از طریق چاپ سه بعدی «3 دی»، می‌توان عمر انسان را افزایش داد.

او در این راستا هر سال با 100 شرکت مرتبط متخصص همکاری می‌کند. او یک سرمایه‌دار غیردولتی است و در صورت موفقیتش می‌توان به عمر بیش از 100 سال انسان‌ها امیدوار بود.

این پول هم‌اکنون در زمینه انواع فناوری‌ها از جمله ساخت ربات، جایگزینی اعضای کاشته شده در راکتورهای زیستی درون بدن و تحقیقات هوش مصنوعی هزینه شده ‌است.

یونگ در بیانیه‌ای گفت: هشتاد سال پیش، متوسط عمر روی زمین 43 سال بود و هم‌اکنون در کشورهایی مانند انگلستان و آمریکا، متوسط عمر بین 75 تا 80 سال است، بنابراین ما تلاش خواهیم کرد تا طول عمر را از طریق «سبک زندگی» و پیشرفت‌های فناوری و تغییرات در مراقبت‌های بهداشتی. طولانی‌تر کنیم.

یونگ بودجه یک شرکت بریتانیایی به نام Juvenescence را تأمین می‌کند که در زمینه تولید داروهای ضد پیری تخصص دارد. این شرکت در کارایجاد سیستم‌هایی است که برای از بین بردن سلولهای در حال زوال بدن و بازسازی بافت‌هایی که با افزایش سن خراب می‌شوند، طراحی شده‌اند.

یونگ توضیح داد بزرگترین مشکل اعضای قابل تعویض یا اعضای مصنوعی بدن، واکنش سیستم ایمنی بدن در هنگام پیوند است؛ زیرا بدن فکر می‌کند این یک شی خارجی و بیگانه است و همه کارها را برای دفع آن انجام داده می‌دهد.

آزمایش‌ها نشان داده‌اند که استفاده از مایع غدد لنفاوی، راهی برای حل مشکل برای کاشت مستقیم آن در داخل بدن است
+14
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  باشه، اینکار رو بکنین، ما هم مثل میسازیم که زندگی ۲۰۰ سال اولش سخته!
  1
  11
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ernakola - تهران، ایران
  هیچ دولتی از این موضوع حمایت نمی کند - حتی کانادا سویس و کشورهای اسکاندیناوی ...چون میلیونها مستمری بگیر بالای هشتاد سال فقط برای صندوقهای بیمه و بازنشستگی هزینه مازاد هست....
  2
  9
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران
  خب.ریست بزرگ همینه دیگه.تنازغ بقا.باهوش تر باقی میمونه و ترسوها و کم عقل ها و فراموشکارها منقرض میشن.در آینده نزدیک بخش زیادی از مردم خاورمیانه منقرض میشن.چون جز بخش دوم هستن
  0
  0
  جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.