جهانگیری خواستار برخورد با عوامل برگزاری جشن مذهبی مشهد شد

رادیو فردا :معاون اول رئیس جمهور به وزیر کشور دستور داده است که با عوامل تشکیل اجتماع استادیوم مشهد، «برخورد قانونی» شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، اسحاق جهانگیری روز جمعه، ۹ آبان در نامه‌ای خطاب به عبدالرضا رحمانی‌فضلی، تجمع هزاران نفری پنجم آبان در ورزشگاه امام رضا را «حرکت غیرمسولانه و خطرزا» نامیده است.

مشخص نیست که منظور آقای جهانگیری از «برخورد قانونی» با عوامل این جشن چیست و وزیر کشور چه اختیاراتی برای برخورد در این زمینه دارد ولی به نظر می‌رسد با توجه به اینکه عبدالرضا رحمانی‌فضلی، روز گذشته به عنوان رئیس قرارگاه عملیاتی کرونا منصوب شده، این نامه برای او ارسال شده است.

این قرارگاه که زیرمجموعه ستاد مقابله با کروناست، با درخواست رهبر جمهوری اسلامی تشکیل شده و قرار است با پیگیری مصوبات کرونا، آنها را در همه بخش‌های حکومت اجرایی کند.

در روزهای اخیر، مقام‌های وزارت بهداشت هم با جنایت خواندن این جشن، خواستار برخورد با عوامل این کار شده بود.

مراسم مذهبی موسوم به«جشن مردمی عید بیعت» روز دوشنبه، ۵ آبان با حضور هزاران نفر در ورزشگاه امام رضا مشهد برگزار شد و مسئول اصلی برگزاری آن سازمان تبلیغات اسلامی مشهد بود که جزو نهادهای زیر نظر رهبر جمهوری اسلامی محسوب می‌شود
+15
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بنظر من بهتر است که هم ایشان و هم عوامل برگزاری جشن و هم کسانی که در جشن شرکت کردند را هر چه زودتر اعدام کنند.
  2
  20
  جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  آخوند بجز دروغ چی داره بگه ؟ همشون خبر داشتند وزارت کشور دست کیه ؟ در ضمن یادم رفت از دلار جهانگیری چه خبر؟ همین جهانگیری میگفت ما قیمت دلار و قبول نداریم حالا یک چند نفر تو کوچه و پس کوچه ها سفته بازی میکنند . ذات آخوند دروغ و پنهانکاریه
  0
  7
  جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اخر شما مسئولا" نظام اخوندی جشنها و مراسم های مذهبی و پارتیهای شبانه مردم را تعطیل هم کنید ارزشی ندارد , چون دغل بازهای را دارید که در گوشه و کنار شهرها خانه های فسادی را دائر کرده اند که به محل دعا بویسی و فال گیری و جند گیری و غیره تبدیل کرده اند و روزانه ده ها نفر نا اگاه و کله پوک به این فساد خانه ها مراجعه میکنن از کجا معلوم که همین مراجعه کننده ها بعداز بیرون امدن از این خانه های فساد ترویج کننده کوید 19 یا ویروس کرونا نباشند؟
  0
  2
  جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
  نظر شما چیست؟