جنازه ای که در آمبولانس سوخت

ایسنا: یک دستگاه آمبولانس ویژه حمل جنازه عصر دیروز در حوالی شهرستان اردکان دچار حریق شد و متاسفانه منجر به مصدوم شدن راننده و سوختن جسد داخل این خودرو شد.

«جواد کمال آبادی» رئیس جمعیت هلال احمر اردکان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اعلام این خبر گفت: محل وقوع این حادثه دلخراش ۷۰ کیلومتری محور اردکان - نایین بود که به دنبال این حادثه، عوامل هلال احمر اردکان مستقر در پایگاه امامزاده سیدنورالدین، جنازه سوخته شده‌ی متوفی را از داخل خودرو رهاسازی و خارج کردند.

وی زمان اطلاع به پایگاه امداد اردکان را ۱۷:۲۸ دیروز اعلام کرد و افزود: امدادگران اردکانی طی عملیاتی بعد از اطلاع از سوی ماموران‌ انتظامی عقدا، رهاسازی جسد سوخته از داخل خودرو را انجام دادند که این عملیات تا ساعت ۱۹:۱۰ ادامه یافت.

کمال آبادی با بیان این که عملیات‌ انتقال راننده آمبولانس مذکور نیز توسط نیروهای اورژانس نایین و اطفای حریق نیز از سوی ماموران آتش نشانی عقدا انجام شد.

به گفته وی، هنوز اطلاعات دقیقی از علت حادثه گزارش نشده است اما با توجه به اظهارات همراهان این خودرو که از اقوام متوفی بودند، جسد مربوطه از اهالی کرمان بوده که برای مداوای بیماری در تهران بستری و بعد از فوت در مسیر تهران به کرمان در ورودی شهرستان اردکان، خودرو حامل جسد دچار حریق‌ می‌شود.
+4
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.