کاریکاتور« رفتار حیرت انگیز مسلمانان»

+205
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران

  به خدای بزرگ توهین میشه، کاریکاتورش کشیده می شه، به شکل شیطان یا دیو ترسیمش می کنند. اما هیچ مسلمانی اعتراض نمی کنه. گو اینکه خدا ، پیامبرشون آفریده؟ برای تفکر جمود اسلامی، پیامبر فراتر از یک بنده و نعوذ بالله ، یک خدای دیگریست .
  15
  109
  ‌پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  fariborz1 - تهران، ایران

  چرا ت تصویر سگ رو خراب کردن، سگ های بیچاره تو این داستان هیچ کارن،سگ حرمت داره.
  3
  139
  ‌پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران

  ده ها هزار مسلمان توی سوریه کشته ! این نتیجه حمله غرب به عراقه، تا صدام بود داعش وجود نداشت، صدام خفه شون کرده بود، شما انگلیسیها آمریکائیها صدام رو اعدام کردیدونتیجه حمله شما بعراق اینه نابودی دو کشور عراق و سوریه بدست داعش، و میلیونها آواره و بحران پناهندگی. اسم کاریکاتور رو بزارین گند حیرت انگیز تونی بلر و بوش .
  86
  34
  ‌پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فضول بک - سوئد، سوئد

  برای برادران مسلمان جان مسلمانها ارزشی ندارد چون ایا شما یک تضاهرات در یک کشور اسلامی علیه جنگ سوریه دیدید ?. قاسم سلیمانی"سرباز صفر نظام" جمهوری اسلامی سیاست امت خامنه ای با پول مردم بیچاره ایران وکمک ولادی پوتین کافر را به نام "حافظان حرم زینب" در سوریه مو به مو اجراع می کرد. و نتیجه ان حدود۵۰۰هزار کشته از مردم سوریه و 13 میلیون آوره و ویرانی کشور سوریه بود. خونخوار دمشق بشار الأسد سرجایش ماند و پوتین کافر اقای سوریه شد . حالا یک معلم درس مدنی یک کاریکاتور از محمد نشان بده خون مسلمانهای دنیا به جوش میاد. عجب دنیای است این دنیا?
  4
  83
  ‌پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. خداوندی که در اوهام امثال تو بزرگ هست اگر وجود داشت خودش از خودش دفاع میکرد و سر بریدن هر کسی به دلیل این هست که نه تنها این خدای فرضی شما جز سنگی سیاه چیز دیگری نیست و زور یک موش را هم ندارد بلکه فقط مطابق عقل و شعور کسانیت که قسمتی از مغزشان 1400 سال هست رشد نکرده است هست
  9
  60
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  عمر پدر زن محمد بوده. محمد پدرزن علی،علی پدرزن عمر،به گمانم میخواستند برای ما چالش فکری درست کنن
  3
  68
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  هلند با گستره دو سوم خوزستان، ۱۶ برابر ایران صادرات کشاورزی دارد،،برای اینکه هلندی‌ها گاو‌ها را به طویله بستند، نه به مجلس و رهبری کشور
  1
  92
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. تفکر تو هم مثل همون تفکر داعشی جامد و متصلب است که شالوده اش بر این هست که مطلقا خدا وجود ندارد . برو فعلا مقدمات فلسفه رو بخون تا از ماهیت خودت و هستی چیزی بدونی نه اینکه هنوز در مراحل سوفیستی و سفسطه گرایان سیر کنی .
  28
  3
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. نه عزیزم در عوضی را زده ای. اول: هنوز دانشمندی دقیقا ثابت نکرده که خدا هست یا نیست دوم: اگر هم خالقی باشد این خدای مسخره ی ادیان مخصوصا سنگ حجرالاسود نیست. سوم: اگر چنین خدائی هم باشد قادر به خلق میلیون ها خورشید و احتیاجی به نماز و روزه ی شما و حمایت وحوش مسلمان عربستانی و عبادت و شناسائی ندارد چهارم: رسول تمام بت ها را شکست به غیر از الله بت اجدادی خودش را و این سنگ سیاه را بت واحد نامید (و نه خدای واحد) پنجم: اصلا مهم نیست که خدائی باشد یا نباشد بلکه دستورات جنایتکارانه ای که وحوش عربستان بنام او ساخته اند مهم هست که تماما ضد بشری و قمه را بجای منطق قرار داده است ششم: هیچکس در تمام دنیا دروغ های شاخداری مثل رسول نگفته است. از شمشیر برای ماه کشیدن و 72 حوری برای مرده های متعفن بگیر برو بالا
  3
  36
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. ضمنا چه کسی گفته داعشی ها الله را قبول ندارند!؟ اتفاقا بیش از هر شیعه ای به الله معتقدند و بهمین دلیل با اجرای کامل دستورات قران مثل تمام مسلمانان عربستان در 1400 سال قبل وحشی شده اند. فقط یک صفت خوب از رسول بگو و 100 دلار نقدا از من جایزه بگیر.
  1
  39
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فضول بک - سوئد، سوئد
  [::Chokam - ری، ایران::]. لطفا ننویسید دهها هزار مسلمان در سوریه کشته شده. خواهشمند نگاهی به منابع معتبر بیندازید. درباره تلفات جنگ داخلی سوریه از ویکی‌پدیا، دانشنامه آزاد. تخمین‌ها از تعداد کشته شدگان جنگ داخلی سوریه بر اساس گروه‌های فعال اپوزیسیون، بین ۳۷۱،۲۲۲ و بیش از ۵۷۰،۰۰۰ نفر متفاوت است فرستاده سازمان ملل متحد و اتحادیه عرب به سوریه در ۲۳ آوریل ۲۰۱۶ تخمینی از ۴۰۰٬۰۰۰ کشته را در جنگ برآورد کرده‌است.
  1
  7
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران
  اون پرچم بدسته چقدر شبیه رجبه.
  1
  13
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  [::فضول بک - سوئد، سوئد::]. خیلی ممنون،
  1
  3
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. از اون نظر افکارتون شبیه داعشی هست که نمی تونید عقیده ای جزء عقیده خودتون رو قبول کنید. داعشی میگه مطلقا ما حق هستیم و شماها میگین مطلقا خدا وجود نداره. در حالیکه در هستی شناسی مطلق بودن معنی نداره، همگی حدس و گمان و گزاره هایی هستند که ثابت نمی شن و عمدتا بر استدلالات هست .
  11
  4
  جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. شما حرف درست و حسابی و علمی بزن و حتما من متقاعد خواهم شد. عاشق منطق هستم. اول مسلمان بودم. بعد کمونیست شده و باز در 21 سالگی ازادی اندیشه را قبول کردم و الان آتئیست هستم. مطمئن باش چون بی تعصب هستم قابلیت تغییر دارم. ولی اسلام که منطق و مبناء علمی ندارد. یک مشت باورهای منسوخ دزدی شده از خزعبلات یهودی که با دروغ و سربریدن ممزوج شده است. حرف درست و علمی بزن بلافاصله قانع میشوم و کتف تو را هم با تشکر می بوسم و گرفتار مذهبی موروثی هم نیستم. می خواهی به من بقبولانی دیوانه ای برای ماه شمشیر کشیده و یا سهم هر مرده ی مسلمان 72 حوری هست. این ها مافوق مزخرفات هستند.خزعبلات اسلام همراه با دروغ های امثال شریعتی توی مغز من فرو نمی رود. بجای شعار فقط یک اخلاق بهینه از محمد بگو و 100 دلار از من جایزه بگیر. عمرا که بتوانی چون 20 سال 1000 دلار جایزه گذاشتم و کسی نتوانست حتی یک اخلاق و رفتار مثبت از محمد بگوید. ولی شما در نوزادی شستشوی مغزی شده و اتفاقا با داعش کوچکترین فرقی ندارید. داعش اسلام را بصورت تسنن و شما بصورت تشیع دیده و از حیث تعصب کوچکترین فرقی ندارید
  2
  17
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. ضمنا من کی در باره ی خدا حرف زدم؟ مزخرفات اسلامی چه ربطی به بود و نبود خدا دارد؟ مگر سنگ مسخره ای که اعراب بیسواد و وحشی عربستان از 1400 سال پیش جلویش دولا و راست میشوند خداست؟ نحوه خلقت موضوع غامضی در حد سواد حدود 10 نفر فیزیکدان برجسته ی دنیا هست که پیغمبر بیسواد شما (بعلاوه ی 124000 پیغمبر دیگر) حتی یک ده هزارم سواد ان ها را نداشت و این 10 نفر هم به جواب قاطع نرسیده اند. مسئله ای بنام بینگ بنگ مطرح هست که ان هم فقط تئوری هست و کسی نمیداند خدائی هست یا نیست. ولی به یقین گاو هندو و سنگ حجرالاسود خدا نیستند که یکی دمش را ماچ میکند و شما جلوی سنگ دولا و راست میشوید.
  3
  16
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. مخالفتی با خدا پرستی‌ نداریم. از طرف همه سخن نمی‌‌گویم. ما مخالف این خدا عرب هستیم. و نماینده او بر روی زمین، این خدا نیست. این مار هفت سر است.می‌ توان گفت. بله این خدای عرب خودش خوب است.آخوند‌ها سو استفاده می‌‌کنند. ولی‌ بین خودمان خود شما باور دارید؟ این قوانین این دین است. که از آن چنین کرده. رفرم کنید. جداهی دین از سیاست با نام رسول غارت .کشر نکنید. قبول کنید. که رسول شما یک انسان بود. مثل بقیه .با ضعف‌ها . هوس ها. مسیحی‌‌ها این کار کردند. مارتین لوتر. آیا دین مسیح از بین رفت؟ شما این کار‌ها را بکنید. روزی ۵۰ بار نماز بخوانید. اگر کسی‌ حرفی زد. طلب کار بشوید. بین خودمان. تمامی‌ قوانین فیزیک .شیمی‌ طبعیت تکامل که شما زندگی‌ خود را از آن دارید. نادیده. ولی‌ معتقد یک مرد پیر با ریش سفید اون بالا و ما را کنترل می‌‌کند؟ امروزه به سادگی‌ می‌‌توان کلمه به کلمه نوشته قرآن را تحلیل .پر از تناقض .اشتباه. هزیان گوهی.یک بیمار صرح.باشد حرفی نیست.اگر احتیاج.ولی‌ مرز بندی شما کجاست؟ نمی‌‌گویم آخوند. با رسول. انتقاد از مسیح را در اینجا در دبستان یاد می‌‌گیرند
  5
  9
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عموی بیشرم چرا فرار میکنی؟ سوال رو جواب بده. میگم شما کشورهای اسلامی رو به حد سوئیس هم برسانی همواره یک اقلیت متعصب خواهی داشت که 1% جامعه هستند و این خودش تعداد زیادی هست . چرا مسئولین این کشورها زن برقع پوش و مرد ریش دراز میاد سفارت بهش اقامت دائم یا شهروندی میدند میارند توی لندن و پاریس زندگی بکنه بعد از اون طرف اجازه میدند این کاریکاتور بکشه که همه میدونند به اون متعصبین بر میخوره یه عکس العمل نشون میدند بعد به پای همه مسلمونهای 99 درصد که هیچ گناهی ندارند نوشته میشه!!!؟ صد سال دیگه هم بری توی داهات پاکستان میتونی از این متعصبین بیاوری !! خوب اینا میارند بهشون سوسیال میدند حق اولاد میدند بهشون زمین میدند وام میدند میگند مسجد بساز هر ماه بهشون کمک هزینه برای مسجدهاشون میدند حتی شنیدم طرف از کشور خودش آخوند دعوت میکنه برای ماه رمضان یا محرم بیاد سخنرانی بهش ویزا میدند!!! و ماهانه برای حقوق امام جمعه مسجدها بهشون پول میدند!!! اینا رو پای کی میخواهی بگذاری؟.
  9
  4
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. انتقاداتی که شما به دین دارید یه چیز داخلی هست. وقتی میرسه به بین الملل اون اروپایی خود شما رو هم مسلمون میشناسه ...درست مثل جنگ دوم که نازیها سراغ یهودیهای دورگه و یهودیهایی که اصلا نه زبان عبری میدونستند نه مراسمش رو بلد بودند رفتند بردندشون توی اردوگاه و کوره آدمسوزی!! بیخودی به این تنفرات دامن نزنید چون باعث میشید اول خودتون رو بگیره زیرا که وقتی شروع بشه شماها در مرکز قرار دارید!!! اون حزب الهی که توی ایران هست هیچیش نمیشه اون مسیحی افراطی یا ک ک ک ابتدا میاد سراغ شما.
  6
  4
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. رابرت پیپ استاد دانشگاه شیکاگو در سال 2005 پس از مطالعه 600 مورد انتحاری و سپس در سال 2010 پس از مطالعه 2100 مورد انتحاری دو کتاب نوشته که در آنها ثابت کرده نقش ایمان دینی در این موارد بسیار بسیار کم و غیر قابل توجه هست. اکثر تروریستها از طبقات میانی و یا بالای جامعه هستند معمولا تحصیلات دارند و هدفهای سکولار و سیاسی را دنبال میکنند. خیلی از این حملات در فرانسه اتفاق میافته دلیلش رفتارهای خیلی بدی هست که فرانسویها در مستعمرات داشتند و نیز اینکه دیرتر از همه ولشون کردند ...فرانسه کارهای پیچیده ای کرد مثلا تاسیس لژیون که این افراد میامدند توی لژیون بامید اینکه شهروندی فرانسه بگیرند از فقر خلاص بشند بعد مجبور میشدند توی لژیون مردم خودشون رو بکشند یا شاهد قتل و تجاوز به اونها بشند بعدها اینها اومدند در درون خودشون خیلی عقده ها داشتند ...بچه های اون مستعمرات که میان میبینند بچه فرانسوی وضعش درست هست وضع اونها خراب هست حسودیشون میشه میزنن یارو رو میکشند ...اینا بیشتر سیاسی هست تا دینی ...زمینه اولیه دینی داشته در خیلی قدیم زمان استعمار
  6
  7
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. شما میگید عرب 1400 سال پیش مجبورتون کرده؟ خوب 40 سال پیش که انقلاب کردید باز عربها لشکر آوردند گفتند به زور به جمهوری اسلامی رای بدید؟ خوب رای نمیدادی عزیر من!!! الان هم پشیمان هستید آخونده زور داره؟ اولا آخونده ایرانی هست و عربستان اصلا اونرو قبول نداره باهاش هم خوب نیست ثانیا اگر اونرو نمیخواهید خوب دو هفته بشینید توی خونه بیرون نروید خودش ببینه اونرو نمیخواهید جمع میکنه میره!! مشکل اینه خودتون چاچوله باز هستید.
  6
  7
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  واقعیت رو میگه مسلمونها بی غیرت و گرسنه هستند فقط دنبال اینکه بروند توی کشورای اروپایی خودشون رو بزنند به موش مردگی حق سوسیال و حق اولاد بگیرند...یکی هم نیست بگه خاک برسرت میخواهی با زنت لذت جنسی ببری خیر سرت خوب دستکش بپوش یه کره بیرون نندازی قاچاقچی و دزد بشه...وقتی صحبت از بدبختی مسلمون دیگه میشه لاحاف رو میکشند روی سرشون
  6
  7
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اینها میروند عراق رو اشغال میکنند چند صد هزار نفر کشته میشه گلوله رادیو اکتیو بکار میبرند محیطش آلوده میشه...بعد میان بچه هایی رو که توی اون جنگ بودند میبرند به کشورهای اروپایی درسته؟ خوب شما جواب من رو بده. آیا آدم عاقل وقتی میره توی یه کشوری جنگ میکنه میره شهروندای همون کشور رو راه میده کشور خودش؟ حتی اگر هزارتا یکیشون قاطی بکنه میدونی چند نفر میشه؟ ..خودت با من دعوا بکنی میایی فرداش من رو دعوت بکنی بیام جشن تولدت؟ خوب معلومه ممکنه جشنت رو بهم بریزم!!! میخوام بگم اتفاقا مسلمونها مردم ملایمی هستند وگرنه از چند میلیون عراقی و افغانی چند صد هزار تروریست پیدا میشد!! درحالی که اینطوری نیست اکثر تروریستها توی فرانسه از مستعمره های قبلی فرانسه هستند که در ابتدا بخاطر مسلمون بودن اونها رو اشغال کرده و خیلی هم توشون بدرفتاری کرده از قبیل خشونت و تجاوز به زن و تجاوز به بچه ها...اینها اثرات اون هست
  9
  4
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. شما اینجا نه بخاطر اسلام بلکه اعتقاد به خدا منو توپیدید و کم مونده بود دار بزنید! به کامنت ها مراجعه کنید. مگه نه من خودم رو یک تئیست می دونم . حداق اینجا هم اسلامو نقد کردم. خدای من خدای اعراب نیست ، خدای هرکس منحصر به خودش است ، چون شناخت هر کس متفاوت هست. خدایی که فلاسفه ای چون امانوئل کانت در موردش تصویر می کشه نه فقیه ها.
  3
  6
  شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. من اگر چنین کردم پوزش می خواهم چون ممکن هست خدائی باشد و یا نباشد و من بر سر چیزی که اثبات نشده نه دخیل می بندم و نه نفی و نه پرستش میکنم. ولی اگر با ترهات یک ادم متوهم و بیسواد و دزد ، سنگ الله را خدا بنامید و این جنایتکار را هم خودش را فرستاده ی اسمانی معرفی کند حتما کار دارم. چگونه هست که تمام وسائل امروز را اعم از کامپیوتر و اتومبیل و هواپیما را می خواهید ولی وقتی کار به فلسفه و منطق میکشد ان قمه کشان اسلامی که تاکنون یک میخ طویله نساخته اند را عقل کل می بینید؟ هیچ پیغمبری تحت هیچ عنوان کوچکترین ارتباطی با خدای اثبات و تائید نشده نداشته است و بزرگترین فیزیکدانان دنیا در یافتن شروع و خالق و خلقت سرگردانند ولی استنباطات مذهبی چیزی جز مزخرف گوئی نیستند
  1
  8
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. هزار و یک جور مغلطه میکنی تا عقاید مزخرف و قرون وسطائی اجداد تو لطمه نخورد. گیرم امریکا و تمام جهان بد هستند. ایا این مستمسک و دلیل میشود که اسلام و وحوش عربستان خوب بوده اند!!! به این فرار از منطق می گویند. چون کس دیگری 100 نفر را کشته پس من که صد نفر را کشته ام پس بیگناه و خوبم!!! با تو هم اوا میشوم تا اینقدر سفسطه نکنی: درست می فرمائی امریکائی ها بدترین موجودات روی زمین هستند اما من که اجازه نمیدهم حقه بازی شریعتی و بنی صدر را به کار ببری. قبول کردم امریکائی ها بد هستند ولی بدی امریکائیان که دلیل خوبی اسلام نمی شود. پس امریکا را رها کن و حالا تو بیا فقط یک صفت خوب از محمد بگو (تاکنون ده بار پرسیده ام و مغلطه کرده ای) . لااقل فقط 4 خط حرف حسانی از قران نشانم بده. این را هم که نمیتوانی لااقل یک مورد بگو که اسلام به انسانیت و تمدن جهانی خدمت کرده باشد. مطمئن باش مار غاشیه هم مثل تمام حرف های ....یا دروغ و یا دزدی از خزعبلات یهودیان هست. از ترس و قوم پرستی بیا بیرون تا درست و منطقی فکر بکنی.
  3
  11
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. دو باره از اینکه مفهوم کلمات شما را غلط استنباط کردم پوزش می خواهم
  1
  10
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. برگرد بالا بخون ببین من چی نوشتم. در اشتباه کامل هستی من ننوشتم که ثابت کنم امریکا بد هست یا اسلام خوب هست. داریم ریشه یابی این برخورد ها را میکنیم. استاد دانشگاه شیکاگو رابرت پیپ که امریکایی هست دو کتاب نوشته کلا 2700 مورد رو مطالعه کرده میگه این پدیده به دین مربوط نیست مربوط به مسائل دیگری هست مسئله اشغال هست مسئله فرهنگ خودی و غیر خودی هست مسئله حسادت اون جوانی هست که در جنگ عراق زندگیش خراب شده حالا بزرگ شده میره میبینه موسیقی بلد نیست اعصاب نداره حوصله نداره فرهنگ بلد نیست نمیتونه کار بکنه .. چرا اینقدر شما غیر انسان هستی؟ سعی بکن درک بکنی اینها رو ...خیلی سخته خودت رو بذاری جای اون جوان 20 ساله که جنگ شده 7 ساله بوده نتونسته هیچی یاد بگیره ؟ حالا یک هزارم درصدشون هم نیست که خودش رو میزنه به در و دیوار و خرابکاری میکنه ...99.99 درصدشون آدمهای خوبی هستند و این عقده ها رو توی خودشون نگه میدارند ...فهمیدنش خیلی سخته؟ واقعا برام بنویس ببینیم چیزایی که نوشتم درکش برات ممکن هست میتونی بچه خود یا خودت رو جای اون بذاری؟
  8
  4
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. عزیز جان تو با دروس دانشگاهی در ایران و کتاب های برگزیده ای که توسط کسانی برای گذشتن از تیغ سانسور ترجمه شده اند نمیتوانی به حقیقت برسی. من می خواهم استدلالی شبیه تو بکنم. استاد دانشگاه شیکاگو جرج اندرسون که امریکایی هست پنج کتاب نوشته کلا 8000 مورد رو مطالعه کرده و میگه گاو هندی همان خداست!!! بعد همین موضوع را یک هندو مستمسک قرار دهد که پس ثابت شد که خدا همان گاو هست پس بتاز برویم جلو!!! اتفاقا حقیقت با جمله های کوتاهی بیان میشود و تومار نویسی لازم ندارد ولی وقتی بخواهی تحریف کنی و عده ای را گول بزنی از دلش شریعتی و بنی صدر بیرون میزند. میدانی که شاخص ابله ترین فرد در اروپا دون کیشوت هست چون با شمشیر چوبی به جنگ اسیاب بادی رفت. حالا بگو بدانم ایا بیسوادی که برای ماه شمشیر کشیده و ان را نصف کرده و بعد ادعا کرده که با سریش دوباره ان را چسباندم ایا عقل سلیمی دارد!؟ با خودت میگوئی این موضوع تحریف هست ولی می بینی در جائی دیگر با الاغ بالدار به اسمان رفته و یا وعده ی 72 حوری برای مرده های متعفن داده است. اینجا که مثل موضوع گاو هندو . ادامه دارد
  3
  10
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. خیلی سخت نیست حتی یک بچه دبستانی که از نوزادی با نماز شستشوی مغزی نشده بفهمد که اگر چنین شخصی ابله و متوهم نبوده پس لاجرم بشدت شیاد و دروغگو بوده است. گاو پرستی و اسلام با وجود طرفداران میلیونی وجاحت عقلانی ندارند تا کسی روی ان ها کار کرده و در ماله کشی و تفسیر عقاید مزخرفی که از پایه غلط و خرافی هستند وقت تلف کند. هشتاد هزار تا نویسنده و استاد خارجی ردیف کنی نه گاو هندو خدا هست و نه ان سنگ سیاه که بت اجدادی رسول هست از دلش خدا بیرون می اید و نه میتوان با شمشیر ماه را نصف کرد. هرگز هم نمیتوان با الاغ بالدار به هوا رفت و وقتی کسی مرد بجای 72 تا حوری 70 هزار کرم از دماغش تو رفته و از چشمش بیرون میزند. کسی هم تاکنون با موجودی خیالی بنام خدا حرف نزده و 80 درصد قران هم کپی از مزخرفات تورات هست.
  3
  11
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ارادتمندم قربان.
  0
  8
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. باز هم تقاضای عفو دارم عزیزم. موفق و پیروز باشی
  2
  8
  یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. عزیزم . من با اینکه با شما در خیلی موارد موافق نیستم هیچ دشمنی ندارم اتفاقا افتخار میکنم که ذهن منتقد دارید و همه چیز را زیر سوال میبرید و دنبال حقیقت هستید. برایم مهم نیست چه کسی موافق یا مخالف نظر من را دارد شاید هم متوجه شده باشید بعضی وقتها نظر مشترک داریم ...اینجا نه کسی شناخته میشود نه کسی پولی گیرش میاید نه دوستی و دشمنی وجود دارد نظر میدهیم عبور میکنیم ..شما هم هر نظری داری برضد جد و آباد من هم باشد مستدل باشد با کمال میل میخوانم ..
  2
  3
  دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. من بهترین دوستانم ترک و یا یهودی هستند ولی این باعث نمیشود عیب بعضی از ترک ها را نگویم. از نظر بعضی از ترک ها حرف اتا جان بالاتر از حرف خداست و حاضرند سر بدهند حرف اتا جانشان عوش نشود حتی اگر صد تا دانشمند آن را رد کنند
  1
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.