صحبت‌های یک هموطن:ملت ایران اسامی قاتلان هزاران ایران و ایرانی را برای فرزندان خود گذاشته‌اند

صحبت‌های یک هموطن: “ملت ایران اسامی قاتلان هزاران ایران و ایرانی را برای فرزندان خود گذاشته‌اند. ملتی که تاریخ خودش رو ندونه این بلا سرش میاد. یک ایرانی باشرف و میهن دوست نمی‌تواند مسلمان باشد.”
+94
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  ملتی که فرهنگ و تاریخ خود را از یاد ببرد و از قاتلان و دزدان سرزمینش، قهرمان و اسطوره بسازد و در سالرزو کشته شدن یکی از کسانی که دستش تا به زیر گردن، به خون اجدادشان آلوده است، بر سر و صورت بزند و گل بر سر خود بمالد و عزاداری کند، به راستی که شایسته ی حکومت دیکتاتوری و خونخواری صد ها بار بد تر از رژیم کنونی است. به راستی ما چه ملت فرهنگ باخته و جهل زده ای هستیم؟!. در کجای دنیا کسی برای قاتلین اجداد و ویران کنندگان سرزمینش عزاداری می کند که ما همچین عمل بیهوده و شرم آوری را انجام می دهیم؟. آیا مردمان هند، روز درگذشت نادر شاه افشار را روز عزای ملی اعلام می کنند که ما روز کشته شدن حسین ابن علی را روز گریه و زاری و ماتم کرده ایم؟. آیا یهودیان جهان روز خودکشی هیتلر را به سوگواری می نشینند که ما باید برای حسین، یا علی عزاداری کنیم؟!. ما باید در چنین روزهایی جشن بگیریم و پایکوبی کنیم که قاتل ایرانیان، تاوان قتل مردمان بی گناه ایران را پس داده و کشته شده است.
  3
  29
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  رفیق اون تاریخ هولوکاست رو فاتحان نوشتن ! فقط جهت یاداوری !
  26
  2
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ
  تاریخ و اگه کسی میخوند که قوربونتتتتتتتت برم وضع ما این نبود که . ای بابا ای بابا . رفتن واسه اونی که بهشون گفت خس و خاشاک تولد گرفتن ببین ما کجای کاریم..
  4
  21
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  چی میگفت این؟هر ابله دهن گشادی که نشست روبرو دوربین که آدم حسابی نیست که. الان تو مصر یکنفر نمی بینی اسمهای آرکاییک زمان فرعونیان رو بذاره رو بچه هاش اصلا براشو ن مصر قبل از اسلام معنی نداره دیگه حتی یکنفر هم تو مصر پیدا نمیکنی که بگه فرعونیان و پادشاهان باید برگردندیا چی و چی. تاریخ و زمان عوض شده اسم ها هم جدید شده.الان کی اسم بچشو میذاره کیومرث یا لهراسب؟
  30
  2
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
  نظر شما چیست؟