توطئه پزشک زیبایی برای طلاق همسر ورزشکار

جراح متخصص زیبایی برای طلاق همسرش و فرار از پرداخت مهریه هزارسکه‌ای او با همدستی زن مورد علاقه خود نقشه عجیبی را طراحی و اجرا کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایران، چند روز قبل، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از سرقت خانه اش، توسط شوهرش و معشوقه او خبر داد. زن جوان گفت: من مربی سوارکاری هستم و وضع مالی خوبی دارم؛ چند سال قبل با شوهرم که پزشک متخصص زیبایی است آشنا شدم و ازدواج کردم. زندگی خوبی داشتیم تا اینکه این اواخر متوجه رفتارهای مشکوک همسرم کوروش شدم. وقتی پیگیری کردم فهمیدم کوروش با خانم مهندسی به‌ نام شیلا در ارتباط است. شیلا برای جراحی بینی اش به مطب شوهرم آمده بود و همین موضوع شروع آشنایی و رابطه پنهانی آنها بود.
سرقت سه میلیاردی
زن جوان گفت: مدتی بود که شوهرم دیگر به خانه نمی‌آمد و تلفن‌های مرا جواب نمی‌داد؛ چندباری به من پیشنهاد جدایی داد اما من حاضر نبودم زندگی‌ام را که برای ساختنش کلی زحمت کشیده بودم براحتی خراب کنم. با اینکه از خیانت کوروش با خبر شده بودم، اما نمی‌توانستم از او جدا شوم؛ از طرفی چون مهریه‌ام هزار سکه بود، او نمی‌توانست براحتی مرا طلاق بدهد. البته این را هم بگویم که کوروش اصرار داشت که طلاق بگیرم و مهریه‌ام راببخشم.

او ادامه داد: روز حادثه، در خانه تنها بودم که کوروش وارد خانه شد. در حال گفت‌و‌گو با او بودم که شیلا هم آمد او در ورودی را برای شیلا باز گذاشته بود با همدستی شیلا دست و پایم را بستند و مرا کتک زدند، بعد هم حدود سه میلیارد تومان، طلا و دلار و وسایل با ارزشی را که در خانه بود سرقت کردند. بعد از رفتن آنها، به سختی خودم را به تلفن رساندم و به خواهرم خبر دادم.
حمله اسیدی
با شکایت زن جوان تحقیقات برای دستگیری آنها آغاز شد، اما کوروش و زن جوان بعد از این حادثه ناپدید شده بودند و هیچ ردی از آنها نبود، حتی کوروش به مطبش هم نمی‌رفت.

بررسی‌ها در این خصوص ادامه داشت تا اینکه حدود یک ماه بعد از این حادثه، زمانی که زن جوان از باشگاه سوارکاری اش بیرون آمد تا به سمت خودروی  خود برود با کوروش و زن جوان رو به رو شد آنها با تهدید از او خواستند که شکایتش را پس بگیرد و از مهریه هزار سکه‌ای اش نیز بگذرد در غیر این صورت برایش اتفاقات بدی رخ خواهد داد.

اما مینا، مخالفت کرد در این حین، خانم مهندس ناگهان بطری اسیدی را که در دست داشت روی خودروی مینا ریخت و باعث تخریب خودروی زن جوان شد؛ درگیری و کمک خواهی مینا، باعث شد تا دکتر جراح زیبایی و مهندس جوان توسط مردم دستگیر شوند.

متهمان پس از دستگیری برای تحقیقات به دادسرای ویژه سرقت منتقل شدند. کوروش در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل با شیلا که برای جراحی بینی اش به مطبم آمده بود آشنا شدم. علاقه‌ام روز به روز به او بیشتر می‌شد تا اینکه تصمیم گرفتیم باهم ازدواج کنیم اما همسرم راضی به طلاق نبود. خودم هم به خاطر مهریه بالایی که داشت نمی‌توانستم او را طلاق بدهم؛ برای همین تصمیم گرفتیم با تهدید و آزار و اذیت او را وادار به طلاق کنیم.

شیلا  حرف‌های کوروش را تأیید کرد و با اعتراف آنها به دستور قاضی دادسرای ویژه سرقت، متهمان در اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار گرفتند.
+11
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  هر چی بیشتر این داستان های زندگی و عاطفی و عشقی و آدما تو ایران رو میخونی کمتر میفهمی چه خبره !!میگه چند بار بهم پیشنهاد طلاق داد ولی مقبول نکردم چون برا زندگیم زحمت کشیده بودم و الی آخر ....! بهترین قسمت زندگیت ارواح عمه ات که شوهرت بوده رو که دیگه تو رو دوست نداشته و میخواسته ازت جدا بشه پس چی دیگه مونده بوده که برا ش زحمت کشیده بودی میخااستی از دستش ندی !!؟ مگه شما اصن بجز شعور اسب سواری هنر دیگه ایی هم داشتید که بعدا اون دکتر یابو با دوست دختر مهندسش بیاد تو خونه ات و دست و پات رو مثل بز بنده و بقیه ماجرای خنده دار .....!تو همه جای دنیا از این آدمای دیوانه و احمق هست فقط نمیدونم چرا تو ایران این داستان ها جا افتاده تر و معمولی تره و بی سر و ته تر هستش .من فقط به این نتیجه میرسم که جمهوری اسلامی مطلقا ملت ایران رو به ابتذال و پوچی کشونده .
  6
  17
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  این زندگی ارزش ادامه دادن ندارد.این خانم باید با در خواست مهریه کامل جدا شده و با دلایل کافی( مثل سرقت و گرفتن معشوقه و اسید پاشی )که دارد این باصطلاح پزشک را بزندان بفرستد
  0
  6
  جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۴
  نظر شما چیست؟