از آدم ۶ ساله تا ۶٠ ساله به این سوال جواب دادن... ‌ اگه یه چراغ جادو داشتی چه آرزویی می‌کردی؟ ‌

+24
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  آرزو دارم که فقط یک روز در زندگیم دو تا بادیگارد داشته باشم.
  19
  1
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  آرزوم اینه که فاطی دانمارکی به راه راست هدایت بشه.
  1
  36
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  آرزو میکردم خداوند ارزش واقعی ما رو بهمون نشون بده تا بدانیم ارزان خود را نفروشیم . زیر بیرق هر کس نرویم . انسانیت را رها نکنیم . حقوق دیگران را رعایت کنیم . و بدانیم عمر گذراست . و بدانیم عاقبت کسانی که برای هیچ ظلم کردند چه شد ؟ سیرو فی الرض . غرور انسان رو بیچاره میکنه . تهدید میکنه . داد میزنه مدرک دارم . همه رو محکوم میکنه و یادش رفته قد انسان چقدره . در انتها یاد آور میشوم فقط اگر ارزش خودمان را بدانیم . میشه . همه چی میشه . . درست میگم یا فاطمه . و مدرک جمع کن جناب سروان واقعا نابغه ای کاش بجای دروغ . راستی را یاد میگرفتی عمر گذراست .
  13
  12
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  امام زمان عج درخواست‌هایی از شیعیانشان دارند که بسیار ساده است و اکثرا هم مربوط به بحث دعا برای ظهورشان میشود مثلا حضرت در روایتی فرموده‌اند: به شیعیان و دوستان ما بگویید که خدا را به حق عمه‌ام حضرت زینب س قسم دهند که فرج را نزدیک گرداند. حالا خدا وکیلی ما چند بار خدا را به حق عمه جان امام عصر، زینب کبری قسم داده‌ایم که فرج را برساند وقتی امام ع دعا برای فرج را اینگونه می‌خواهد حتما علتی دارد و حتما تاثیر بیشتری دارد که امام اینگونه می‌فرمایند.
  49
  3
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
  ۳۲
  mitra.ghazali - تلاویو، اسرائیل
  آرزومه دنیایی بدون کرونا بدون مرز بدون پرچم بدون شیطان و بدون مرگ و پیری و بیماری و بدون غربت و بدون جدایی بدون جنک و بازم بگم؟
  4
  10
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  من احتمالا توش جیش میکردم ...
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. دیگه تو هم ناشکری نکن. الان اکثر جوونای ایرانی شب و روز دعا میکنن که خداوند فرج رو برسونه!!
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  بزرگترین ارزوم دستگیری مومو معروف اینترنته که اعتراف کنه تو سایت ایرانیان یوکی هم فعال بود و به فاطی دانمارکی معروف شده بود و عکسش فتوشاپ نبود و عکس خودشه
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. نظر لطفتون رو میرسونه، ممنون. بعد از عرض تبریک و تهنیت که آرزوی شما مدتهاست که به بهترین نحو شکل و آرزوی فامیل هم بوده است. از روزی که با جهان‌بینی اهل بیت امیرالمؤمنین ع آشناییت پیدا کردم، هدایت به راه راست، روز به روز شاداب‌تر، قبراق‌تر و از روز پیش تیزهوش‌تر.
  14
  1
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
  ۴۴
  داداش گلم - لوکزامبورگ، لوکزامبورگ
  میگم که کاشکی شاه بودم شاه تو قصه ها بودم 😇 به فکر چاره ای واسعه تموم آدما بودم 😘رو پشت بوم خونه ها تموم و گل میکاشتم خونه فقیر و دارا ناودون طلا میذاشتم میگفتم هر کی داره کبوتر و قناری رها کنه به عشق روزای بی قراری فقیرارو پول میدادم زندونیا رو آزاد هرچی کویره خشکه خودم میکردم آباد.هر کس به دین و کیش خود سرگرم قوم و خویش خود هر کس با اعتقادش منطق و عدل و دادش.یه گلخونه یه میخونه سر تموم گذرا واسه تموم عاشقا واسه همه رهگذرا.هرکی عروسی میکرد هفتا شتر جحازش. مال و ملال و ثروت تا حد بی نیازش😊😇🥳🤩
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان
  آرزوم اینه که جمهوری شیطانی سقوط کنه و محاکمه این آخوندها رو ببینم
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] تو یا یک اسکل به تمام معنایی یا یک حقه باز به تمام معنا اوسسکل الان یکی بیاد بگه من امام زمان هستم کسی باور میکنه میگیرنش چوب تو استینش میکنن تو همون ایران میگن بیا برو حقه باز یکیش خودت باورمیکنی.
  7
  2
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. من باورمند و معتقد به خواست الهی. نشانه‌های غیرحتمی زیاد بوقوع پیوسته و یکی از حتمی ها هم مشاهده شده است. کف دستی در آسمان، عکسی از یک سحابی که توسط تلسکوپ فضایی چاندرا به ثبت رسیده و شباهت آن سحابی به دست یک انسان. خواهش میکنم بدون دلیل افترا نزنید. یا علی.
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  نظر شما چیست؟