صحبت های جنجالی آخوند زائری در مورد مصرف مشروبات الکلی در ایران

+55
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  زمانی که در ایران بودم هروقت دستم می آمد مشروبات الکلی مصرف میکردم! اما حالا که سالهاست دسترسی نا محدود دارم، سال به سال لب به مشروب الکلی نمیزنم!
  1
  43
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  حرف راست را از یک انسان باید شنید. به قاتلان مردم و متجاوزان و غارتگران و شیادان اعتماد نکنید.
  5
  26
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  چاهی که آب نداره حالا هی توش آب بریز تا بشه چاه آبدار! مردم اگر عقل داشتند که هر چهار سال یک بار گول آخوند رو نمیخوردند یکبار 42 سال پیش گول خوردند کافی نبود! صحبت از عقل میکنه یادش رفته آیه اکثرهم لایعقلون ویا اکثرهم لاتفکرون، دور عقل رو خط بکشید
  2
  26
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  اسلام را با تجدد خواهی میخواهند بمردم بقبولانند.دیگر این لاشه متعفن قابل مطرح شدن نیست(داعش،طالبان، ج.ا باندازه کافی افشاگری نمودن)
  2
  37
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  هر صحبتی که در این لباس گفته شود کذب است حتی اگر صحیح باشد
  2
  22
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  لطفا ببند در گاله ، چیز یاد گرفتن تا هرچی میشه ماهواره، ماهواره میکنن، عوضی اگر مردم به ماهواره پناه اوردن از شر شماست، بیخود به جاده خاکی نزن که باعث وبانی بدبختیهای این مملکت از هر نوعش که بگی همین دین اسلام وشما اخوندای بی شرفید خوب و بد هم ندارید همتون بی ناموسید از اون بالا تا پایًین تون اگر انسان بوید که مثل یه انسان با شرف کارمیکردید ونون درست می خوردید ، ، حتی یه تن فروش که نه از احتیاج بلکه از روی لذت تن فروشی میکنه شرف داره به خوب خوبه ای شما بی شرفا. مطمیًن باش به محض اینکه لاشه ای کثافت شما رو از این مملکت دور بریزیم همه چی بحالت نرمال و عادی خودش بر می گرده. کثیفتر از موجودی به اسم اخوند تو دنیا پیداذنمی شه.
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  این حرفا و راستگویی های مشخص و معلوم دیگه خیلی دیر و بی اثر هستند , جمهوری اسلامی هرگز نمیتونه تغییر کنه و فقط این مردم هستند که تغییر میکنند و به سرعت هم از مرز سنت و دستورات دینی میگذرند . بقیه حرفا دیگه کشکه ....
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
  نظر شما چیست؟