نگاه دونالد ترامپ به جمهوری اسلامی - ویدیو

+66
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  با این همه حدود 100 سال هست که ایران مرکز حوادث دنیا هست!
  13
  3
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  ستون اصلی سیاست ترامپ, اسرائیل و منافع اسرائیل هست. ایران و مردم ایران در این سیاست کلی در صورتی قابل قبول هستند که حداقل خطری برای اسرائیل نباشند. هدف از خروج از برجام و تحریم های شدید نفتی ایران محدود کردن منابع مالی ایران در جهت جلو گیری از ایجادنیروی نظامی در مرزهای اسرائیل برای ضربه نظامی به آن یا تبلیغات ضد اسرائیل درکشورهای عربی و همسایه جهت ایجاد نفرت در مردم این کشورها بر علیه اسرائیل بود. کشتن سلیمانی هم در جهت همین سیاست بود. سلیمانی در حال برنامه ریزی ایجاد نیروی نظامی در مرزهای اسرائیل بود. فقر شدید و تنگدستی ملت ایران نتیجه امیال سیاسی کاران هست نه نتیجه بی لیاقتی خودشان . چه ساده اندیشان ایرانی هستند که بر خلاف اعلام صریح ترامپ و دولتش که میگویند قصد بر اندازی ملاها را نداردند و آماده مذاکره با ایران و قبول ایران در سطح بین المللی هستند در صورتی که ایران دست از دشمنی با اسرائیل بر دارد ولی سآده اندیشان ایرانی ان گونه که دوست دارند تعبیر میکنند که ترامپ حکومت ملاها را سر نگون میکند. این فرضیه ساده اندیشان امکان ناپذیر هست. وجود ایران برای غرب الزامی هست . آنها از
  6
  12
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  part 2 آنها از فروش تریلیونها دلار اسلحه به کشورهای عرب نمیگذرند. تحریمها در استحکام رژیم ملاها در داخل بسیار اثر گذار بوده . رژیم هر گونه مخالفتی را با وحشی گری بی نظیری سر کوب میکند. رژیم از نظر داخلی حتی تقویت هم شده. مردم ایران توان سنگین سیاست های رهبرانشان را میدهند و غرق فقر و تنگدستی شده اند .
  1
  11
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دقیقا، از زمان پیدایش نفت و راه اندازی پالایشگاه آبادان تا الان آرامش نداشتیم.البته از ناخردی خودمان است.
  1
  15
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  دیوااااانه . اصلا از دیوانگیش خوشم میاد . چرا باید همه عاقل باشند با همین دیوانگی و با لولو کردن خامنه ای بجای اسرائیل و البته با کمکهای خیلی عالی خود خامنه ای توانسته تمرکز منطقه از اسرائیل رو به سمت خامنه ای عوض کنه. یعنی یه زمانی اسرائیل بخاطر ایده اسرائیل بزرگ و رویای اشغال کل منطقه توسط اسرائیل عربها در ترس و هراس بودند ولی الان ایران شده لولو و هلال شیعی رو کاملا بزرگنمایی کردند و باعث شدن خامنه ای دستپاچه بشه و شروع به حمایت و دخالت بیشتر و قدرتنمایی بیشتر بشه و این دقیقا چیزی بود که اونها میخواستند و کاملا کشورهای منطقه قانع شدند که خامنه ای قصد سرنگونی حکومتهای منطقه رو داره. حتی در پاکستان و اندونزی و مالزی هم این روزها بشدت درباره شیعه و مقاصدش صحبت میشه. یعنی اینکار در عرض سه سال صورت گرفته و شک نکنید اگر 4 سال دیگه باشه خیلی اتفاقات ممکنه بیافته بدون اینکه حتی خودش درگیر جنگی بشه یعنی درگیر شدن چند کشور اسلامی با هم و کنترل توازن قدرت بین آنها برای ادامه یک جنگ طولانی و فرسایشی بهترین حالت برای ترامپ هستش که ایران منهدم و بقیه هم وابسته تر بشوند.دمش گرم
  1
  4
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  [::henryaaaa ] تا وقتی رهبران احمق و البته مغرور و فردی که فک میکنه همه چیز رو میدونه و اصلا براش مهم نیست کشور وضعیتش چیه چرا باید انتظار داشته باشیم مثلا رئیس جمهور آمریکا فکر مردم ایران و ایران باشه؟خسارتی که همین خامنه ای و تصمیمات غلط و رفتارهای مغرورانه و بدون مسئولیتش از همون زمان رئیس جمهوریش تا الان به کشور زده قابل قیاس با حمله مغلها هم نیست. رهبری که خودش برای ساختن کشور هیچ زحمتی نکشیده و اصلا نمی فهمه گندم تولید بشه یا نشه خوراک مردم چی باشه یا نباشه مردم شغل داشته باشند یا نه و اصلا اقتصاد چی هستش فقط نشسته میگه جوانان باید همه چیزو ردیف کنند چه انتظاری میره؟پول نفت و گاز دم دستش بوده هی میگه اینطوری اونطوری اینجا رو بزنید اونجا رو خراب کنید فلانی رو پول بدید. تمام فکر و ذهنش ساختن موشک و بمب و اسلحه خریدنه.خودت رو اذیت نکن این آقا اصلا اعتقادی به ساختن کشور و پیشرفت نداره و برعکس خامنه ای معتقده پیشرفت و خوب شدن وضع مردم باعث میشه مردم رفاه طلب و بی اعتقاد بشوند پس فقر و فقیر پروری و در کنارش ایجاد نیروی سرکوب مستحکم در داخل و تشکیل اتاق جنگ و تخریب کشور سرگرمیشه.
  2
  6
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. اگر دقیق شویم حتی در جنگ دوم جانی رهبران به ایران امئند. به طریقی ایران باعث سقوط شوروی شد. در تمام ماجراهای صد سال اخیر ایران حتی در حد مهره ی شطرنج باندازه ی یک سرباز موثر بوده است
  1
  4
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. هیچ کشوری نمیاد وظیفه هم نداره بیاد برای کشور دیگه رژیم عوض بکنه ...تازه اگر اینکار رو هم بکنه با شناختی که از مردم ایران داریم دیگه تا ابد امریکا رو ول نخواهند کرد هر چیزی بشه میذارند پای امریکا یعنی از چراغ قرمز رد بشند یا زلزله بشه یا خورشید گرفتگی بشه یا از روی دست انداز تهران رد بشند جلوبندی ماشینشون صدا بده فحش امریکا و ترامپ میدند !!! برای همین اوباما عقلش رسید گفت توی راهپیمایی ایران من دخالت نمیکنم هرکاری میخواهید خودتون بکنید!!
  5
  7
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. حرف های شما کاملا درست هستند. دیدیم انقلاب سال 32 را چپول ها انداختند گردن امریکا و هنوز هم ول نمی کنند چون همه جای ان ها 70 سال هست دارد میسوزد که چرا ایران ایرانستان نشد. تا مردم از داخل کاری نکنند هرگونه حمله ی امریکا غلط هست. اما بزرگترین شکست را ایرانیان 1400 سال پیش از اعراب خوردند و متحیرم که چرا هنوز وحوش عربستان را بعنوان قدیس می پرستند!
  4
  10
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۵
  نظر شما چیست؟