شهره آغداشلو هم مرز خود را با مردم مشخص کرد

+20
رأی دهید
-63

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  فاحشه سیاسی هم داریم بدان معنا که مخالف موج ملت مبارز رفتن و بخاطره پول دست به چنین کارهأیی زدن وترمزی برای هرکات زنانی که مورده ظلم قرار گرفتن،در مقابل استبداد.
  15
  50
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  برای شناخت هر چه بهتر و بیشتر شهره اغذاشلو باید باظهار نظر و مصاحبه سعید پسر اقاجان در دایی جان ناپلئون مراجعه نمایید.زندگی سعید در این ارتباط تباه شد . تباه
  15
  36
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
  ۲۵
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی
  سعید کنگرانی
  4
  21
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  من نمی‌‌دانم هدف شما چه بود.با این پیام؟ بعضی‌‌ها شما را دشنام دیگری کوشش از شما دفاع. ولی‌ یک چیزی گفتی‌.که کاملا اشتباه و منحرف کننده.گفتید. خبر‌ها از ایران.ربطی‌ به اسلام ندارد. بلکه ماقبل اسلام. این کاملا تحریف و دوباره ماستمالی کردن یک فرقه منحرف. دینی واپس گرا.که قبل از شما هم خیلی‌ کوشش کردند.تمام این چیزها که اسلام برای زنان در صدر اسلام آزادی وارد. دروغی .که مسلمان‌های لیبرال جاری کردند. تا "گ..." در کاغذ شکلات پیچند. دلیل بر دروغ بودند آن. هم از خودشان بیرون میاد.همسرش خدیجه.عاقلتر از رسول خودش.متمول. و به معنای واقعی یک business woman . صاحب دو کارونسرا بزرگ در مدینه. و صاحب خط تجارت میان یمن و سوریه. با بیش از ۱۰۰۰ شتر و دست کم بیش از ۲۰۰ همکار.حساب دارش. پسر عمو. کیشیش معروف آن زمان در مکه .کیشیش کاییان.اموزگار رسول. که تمامی‌ داستان‌ها کتاب را رسول از او یاد گرفت.در حقیقت ثروت خدیجه .نفوذ او. و داستان‌ها پسر عمو.بود.که از رسول رسول شد. همه این آزادی. استقلال را از دست داد. از زمانی‌.که طرف خرش از پل گذشت.
  3
  5
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی::]. [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. برای قضاوت در مورد این خانم نمی‌‌شود.به گفته سعید کنگرانی اعتماد کرد. او خودش هم گوسفند آرام بی‌ گناه نبود.او تهمت‌های زیادی بر ضد. گوگوش، وثوقی. این خانم. .و کلا سینما زمان شاه را به لجن کشید، و همه را فاحشه خواند. یکی‌ هم نبود از او بپرسد. پس اگر سینما زمان شاه لجن بود.پس شما چگونه دایره مینا را بازی کردید.حتا دست از سر پرویز صیاد آدر نداشت. سینما زمان شاه لجن ولی‌ در فیلم کلاغ بهرام بیضایی بازی می‌‌کرد. به این می‌‌گویند هم تبره هم از آخور. واقهیت این است. که بعد از باز گشت از آمریکا.در سینما دولت امام زمان ذوب شد. و بسیار زهر کلام در روزنامه‌ها ایرانی‌ جاری کرد. و دفاع از سینما امروز ایران. نمی‌‌دانم این خانم چرا به این عمل دست زد. قضاوتی ندارم. ولی‌ یک چیز می‌‌دانم. سعید کنگرانی منبع درستی‌ نیست. بازیگر بر جسته. شکی نیست. ولی‌ منبع؟ کسی‌ که در جشنواره هنر شیراز همشیه مهمان افتخاری فرح پهلوی.بعد چنین تهمت ها؟
  4
  10
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران
  خب درست میگه
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
  ۲۵
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی
  عمو زرتشت محترم٬ غرض من کمک به حافظه آقا یا خانم «واقع بین» و تکمیل اسم هنرپیشه مد نظر بود نه تأیید انتقاد از آغداشلو. کاری که کرده هم تأییید نمی کنم. اصلا موضوع بحث مال قد و قیافه جامعه ایرانی نیست. تجاوز در کشورهای خاورمیانه و خیلی کشورهای دیگه در همه اشکالش یه امر پذیرفته شده ست. چه حالا جنسی باشه چه حقوقی و مدنی. نشانه های این ذهنیت جامعه قربانی یا بیمار هم زیاد است. از پا رو پای هم گذاشتن تو پیاده روها و قانون بی قانونی ترافیک و راه همدیگه رو بستن تا درآوردن لقمه از تو گلوی هم و به هم زدن حیثیت اجتماعی با تیتر و عنوانهای جعلی و آراسته کردن خود به ظواهر کاذب و توخالی. اینه که وقتی اینا میان به تقلید از جامعه های متمدن قال و قیل راه میندازن که های فلانی چنان معامله ای با من کرد آدم بیشتر احساس رقت میکنه. صحت و درستی اون تهمت ها البته باید ثابت شده باشه ولی در هر حال به جامعه ایران نیومده که برای هر کاری باید پارتی داشته باشن. باید گفت «برو بابا سرت تو محفل خودت باشه».
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  من نمیفهم که این چه رسمی شده که هر کسی که هنرپیشه و خواننده میشه ، بخودش اجازه میده به ملتش از دید بالاتر پیغام و نصیحت و پند بده ، اکثرا نه تخصص و دانش دارند ، نه از تاریخ و روابط سیاسی اطلاعی دارند ، ولی با پر از ادعا نظراتشان را انعکاس می‌دهند ، بزرگ‌ترین و مطرحترین شاعر معاصر یعنی زنده‌ یاد استاد شاملو همه شوربختانه این خط قرمز را رد کرد و با اطلاعات کم و بدون پژوهش فردوسی و موسیقی کلاسیک را بی احتیاطانه مزخرف اعلام کرد ، در هر حال با توجه به عظمت فرهنگی شاملو ، این چالش انتقادی او را خیلی ها قبول کردن ، اما این هنرمندان در پیتی که اینگونه تک تازی میکنند ، شگفت انگیزه
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  zarduosht فرانکفورت. المان . دوست عزیز سعید کنگرانی یک هنر پیشه موفق و ضمنا از نظر چهره هم بسیار مرد زیبایی بود. من فکر نمیکنم یک مرد یا یک هنر پیشه بی جهت و بدون دلیل مطالبی را در یک مصاحبه بزبان بیاورد . من قصد دفاع از سعید ندارم ولی شما که انسان بسیار منصفی هستید از شما خواهش میکنم شخصا این مصاحبه را گوش کنید و ان چیزی که بعنوان نتیجه دستگیر تان میشود یک واقعیت است که شما انرا قبول کردید. منظور منفی یا مثبت مصاحبه از نظر شما باید یک واقعیت برای شخص سرکار باشد
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  دنیای وارونه. اتیوپی / باید باطلاع سرکار برسانم که من یک مرد هستم . منظورم این است سرکار که تردید در جنسیت من داشتید این مطلب را عرض کردم .
  4
  4
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد
  آیا یک زن مسلمان مهم تاریخی یا فرهنگی یا سیاسی یا علمی یا هنری یا اقتصادی و. بعد از اسلام در کشورهای اسلامی وجود دارد؟ اگر نه .چرا ؟.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  چی شد تو هوسه چرخیدن به سرت زده، نکنه می خوای فیلم چرخنده ای ۲ رو بازی کنی، حتماً باید چند روزه دیگه منتظر خوش رقصی ودستمالی تو هم برای حضرت غاغا باشیم نه؟
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  ماقبل اسلام دختران رو دفن می کردند! پس چه جوری خدیجه بزرگترین بازرگان بود و آنقدر آزادبود که تونست با خدمتکارش محمد باشه. تو می تونی با خدمتکارت باشی؟ تو مثلا توی قرن ۲۱ هستی اما آزادی خدیجه ماقبل اسلام رو نداری.
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
  ۲۵
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی
  تو که عکس از خودت توی پیامت نگذاشته بودی که من بدونم تو مذکر یا مؤنثی. حالا به فرض تو یه خانم بودی خب مگه خانمها چه عیبی دارن که حالا تو اینقد به ت برخورد که مغرضانه لقب «سرکار» به من خطاب میکنی؟ من آقا هستم. راستی که احتیاج به دیدن عکست نیست .......
  3
  3
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  دنیای وارونه. واقعا دنیای تو وارونه است . زیرا بی جهت حرفهایی میزنی که معنی نداره. مرد حسابی تو در کامنت خودت نوشته ای واقع بین که نمیدانم مردانه است یا نه من بتو گفتم داداش ما مذکر هستیم . چقدر لفتش میدی یک حرف را
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
  نظر شما چیست؟