حمله و توهین شهره قمر به سحر قریشی: «ننگ بر هنربند افغانی تبار!»

سایت روزیاتو نوشت: شهره قمر بازیگر ناشناس و پرحاشیه ی سینمای ایران در ادامه ی سریال حمله های اینستاگرامی اش به چهره های مشهور این بار سحر قریشی را مورد انتقاد قرار داد.
 
شهره قمر روز گذشته طی چند استوری در اینستاگرام شخصی اش بدون نام آوردن از سحر قریشی با اشاره به ماجرای تمسخر یک پارکبان شهرداری توسط این بازیگر مشهور، مدعی شد قریشی اصالتی افغانستانی دارد.
 قمر نوشت:
 
«ننگ بر هنربند افغانی تباری که به شغل و شرافت هموطنم اهانت کرد»
 
«مایه ننگ یه عالم
حیف از مردم شریف افغانستان که سالهاست مصرانه ازشون براعت می کنی و به دروغ خودتو ایرانی جا زدی
 
تو اگه شرافت داشتی از اصالتت فراری نبودی …
 
دورتون با باند کثیف و لابی ها و مهمونی های شبانه تون تموم شد و به درک واصل شد بحمد الله.»
 
«مایه های ننگ رو یکی یکی به درک واصل کردیم به حمدالله
 
بقیه منتظر باشن…
 
والسلام شهره قمر»

استوری های جدید شهره قمر یک بار دیگر در اینستاگرام جنجال آفرین شد و از آنجایی که او تنها ساعاتی قبل با متنی انتقادی از خجالت رامبد جوان درآمده بود ابتدا برخی تصور کردند جوان مخاطب صحبت های قمر است. شهره قمر پس از لایو اینستاگرامی جدید رامبد جوان درباره ی برنامه های جدید کاری خود، در یک استوری او را مورد انتقاد قرار داده بود.قمر اما در استوری های بعدی خود اشاره کرد که مخاطب حرف های او کس دیگری است و گفت به طور مشخص اسمی نمی آورد تا کسی به واسطه ی او معروف نشود!اشاره ی شهره قمر به ماجرای توهین سحر قریشی به یک پاکبان است که چند ماه قبل رخ داد. اوایل اردیبهشت ماه سال جاری ویدئویی از سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های زیادی را به دنبال داشت. در این ویدئو سحر قریشی با دوستان خود در حال پیاده روی در یکی از پارک های پایتخت و گرفتن فیلم بود که با الفاظی توهین آمیز یک پاکبان را مخاطب قرار داد و به تمسخر او و لباسش پرداخت.قریشی در حالی که مشغول قدم زدن بود و لباسی سبز به تن داشت، به پاکبانی که در کنار مسیر پیاده روی آن‌ ها نشسته بود نزدیک می شود و با ژستی خاص رو به دوربین به دوستانش می گوید: «آقا ببین من لباسم رو با رفیقم (پاکبان) سِت کردم.» پاکبان مذکور که غافلگیر شده بود، پس از شنیدن این جمله خطاب به خانم بازیگر می گوید که برود. قریشی با حالتی تمسخر آمیز در حالی که به شدت می‌ خندد به دوستانش می‌ گوید: «میگه برو! همین مونده بود این به من بگه برو!» این رفتار قریشی در فضای مجازی به شدت حاشیه ساز شد و واکنش تند کاربران را به همراه داشت؛ بسیاری آن را توهین به پاکبان قلمداد کردند و برخی چهره های سینمایی هم تأسف خود را از این اتفاق ابراز کردند. ماجرا اما به همین جا ختم نشد. مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران با انتقاد از رفتار خانم بازیگر اعلام کرد اگر سحر قریشی رسماً عذرخواهی نکند شهرداری تهران از او شکایت خواهد کرد. پس از این اتفاقات سحر قریشی با انتشار متنی در اینستاگرامش گفت قصد اهانت به آن پاکبان را نداشته و این اتفاقات چیزی جز یک سوء تفاهم کوچک نبوده.
قمر در وبسایت رسمی اش زمان و محل تولد خود را ۱۳۷۲ در کردستان عنوان کرده است. او بازیگری را در سال ۸۸ با بازی در فیلم سینمایی انعکاس آغاز کرد. قمر در وبسایت خود مدعی شده او را به خاطر گریم های متفاوتش در فیلم ها دختر هزار چهره سینما می نامند و اینکه وجه تمایز او نسبت به سایر بازیگران هم نسلش گریم ها و تغییر صدا و بازیگری صرفش در سینما است و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خود به ثبت رسانده است.
شهره قمر چندی قبل هم در یک مصاحبه ی رادیویی مدعی شده بود تنها بازیگر مطلق سینمای ایران است چرا که هرگز در هیچ فیلم و سریال تلویزیونی ای بازی نکرده و تنها در فیلم های سینمایی نقش آفرینی می کند. قمر پیش از این هم با تهدید ترانه علیدوستی و دخترش به مرگ، توهین به محمدرضا شجریان و درخواست اعدام بازیگران سریال شهرزاد خبرساز شده بود.
+9
رأی دهید
-81

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  قمر مصنوعی عزیزم ..... که لامصب اسمشم نمیشه آورد ،اما بدجور خله ها یک چاره براش کن اینهمه....
  3
  63
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  باز این شهره پرستو وزارت اطلاعات پیداش شد اشغال از تیکه‌های عربی‌ اخر نوشتهات میزاری سابقتو نشون میده ،بیخود خودتو بیهجا ب نشونده،.
  2
  67
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  افغانی تبار نه، بلکه افغان تبار. ، افغانی واحد پوله کم سواد، اکثر کم سوادها مثل همینن یه عالم فالاور و لایک
  4
  70
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
  ۵۳
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  خدایا بسته دیگه . خسته شدیم خدا .تازه از شررره اون اون الهام چرخ دنده راحت شده بودیم که این بوزینه پیداش شد . یه آخوند پیدا بشه اینم برداره بره کربلا . از خودش و ریخته نحسش و حرفای چندش آورش راحت شیم .
  1
  55
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  هر دو تون برین به درک.
  2
  46
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یکی یه جوراب بکنه تو ..... تا خفه بشه . پرستو کدوم اغا یا اغزاده هست نمیدونیم
  3
  37
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  یعنی داره خودشو میکشه دو نفر بهش توجه کنند. مشخصه پول میده به یک عده که حرفهای رو پخش کنند و تیتر کنند....... من اصلا از سحر قریشی خوشم نمی آمد و کلا از آدمهای بیسواد و کم اطلاع خوشم نمیاد ولی همینکه این گفت افغانی تبار من طرفدار سحر قریشی شدن. افغانها آریایی بهتون بر نخوره این طرف مشکل روانی داره به قیافه اش نگاه کنید متوجه میشید مریض هستش و خوب آدم از یک نفر مریض نمیتونه انتظاری داشته باشه.
  2
  39
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
  ۲۹
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  این بعد از شکر خوری راجع به هنرمندان مردمی و چهره های محبوب مردم وقتی واکنش بی اندازه سخت مارو دید پا پس کشید امیدوارم که سره عقل اومده باشه چون اون .....و اون رامبد بی شرف جرثومه فساد و لجن و کثافت کاری هستن
  1
  11
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۴
  نظر شما چیست؟