واکنش تند «بورات» به انتقادهای دونالد ترامپ از او و فیلم بورات ۲

روزیاتو به نقل از میرور نوشت : ساشا بارون کوهن بعد از اینکه دونالد ترامپ او را «حال بهم زن» خطاب قرار داد به سخنان رییس جمهور ایالات متحده واکنش نشان داده است. ستاره فیلم بورات (Borat) که اخیراً دنباله ای بحث برانگیز بر کمدی موفق خود داشته، به شدت به نماینده جمهوری خواهان حمله کرده و در پستی که روز شنبه منتشر کرده او را یک «دلقک نژاد پرست» خطاب قرار داده است. پاسخ تند ساشا بارون کوهن پس از آن رخ داد که دونالد ترامپ او را یک «حال بهم زن» خطاب قرار داده و او را به خاطر بامزه نبودن مورد انتقاد قرار داده بود.
 کوهن روز شنبه در توییتر با لینک کردن به مقاله ای که در آن انتقادهای دونالد ترامپ نسبت به ستاره فیلم بورات مطرح شده بود به سخنان وی واکنش نشان داد. در این مقاله، دونالد ترامپ مدعی شده بود که ساشا بارون کوهن قصد داشته او را نیز به بازی بگیرد که وی خیلی زود متوجه این موضوع شده بود. وی در این باره چنین گفته بود: «نمی دانم چه اتفاقی افتاد. اما سال ها قبل، او (ساشا بارون کوهن) سعی داشت مرا نیز دست بیندازد و من تنها کسی بودم که اجازه این کار را به او ندادم. او یک حقه باز است که به نظر من اصلاً بامزه نیست».
 
ساشا بارون کوهن نیز وقت زیادی برای واکنش به این صحبت های دونالد ترامپ تلف نکرده و در پاسخ نوشت: «دونالد، از تبلیغ آزاد برای بورات ممنونم! باید بگویم که من نیز تو را بامزه نمی دانم. اما همچنان تمام دنیا به تو می خندند. من همیشه دنبال کسانی هستم که نقش دلقک های نژادپرست را بازی می کنند و بعد از ۲۰ ژوئن به یک شغل جدید نیاز خواهی داشت. بیا با هم صحبت کنیم!». ساشا بارون کوهن که به دنبال انتشار دومین فیلم بورات مورد تمجید منتقدان قرار گرفته در این صحبت ها به این نکته اشاره دارد که دونالد ترامپ انتخابات را به رقیب دموکرات خود واگذار خواهد کرد.
 فیلم جدید او با نام Borat Subsequent Movie Film یک فیلم مستندگونه هجوآمیز است که برخی از اتفاقات آن به شرایط کاخ سفید در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده می پردازد. در تصاویری که به تازگی منتشر شده، دختر بورات توانسته وارد کاخ سفید شده و با برخی از نزدیک ترین افراد به دولت ترامپ نیز ملاقات و گفتگو داشته باشد. همچنین در فیلم جدید کوهن، دختر داستانی او توانسته با رودی جولیانی گفتگویی داشته که همین موضوع برای مشاور سابق دونالد ترامپ دردسرساز شده زیرا او در این تصاویر دست دختر داستان را می گیرد و از زیبایی او تعریف می کند. بعد از دست به دست شدن این کلیپ در شبکه های اجتماعی، جولیانی در واکنش به آن نوشت که چیزی نامناسب در این تصاویر نمی بیند.
+56
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد
  عجب جوابی به ترامپ نژادپرست واقعا کیف کردم«دونالد، از تبلیغ آزاد برای بورات ممنونم! باید بگویم که من نیز تو را بامزه نمی دانم. اما همچنان تمام دنیا به تو می خندند. من همیشه دنبال کسانی هستم که نقش دلقک های نژادپرست را بازی می کنند و بعد از ۲۰ ژوئن به یک شغل جدید نیاز خواهی داشت. بیا با هم صحبت کنیم!»
  53
  51
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  ۴۸
  pull.over123 - تهران، ایران
  این بشر معرکه س. فیلم دیکتاتور از بهترین فیلم هایی است که من دیده ام.درود بر تو
  2
  8
  ‌سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
  نظر شما چیست؟